Танцюють усі

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем UnLikE, 1 Грудень 2009.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення шоу "Танцюють всі"

    кого вчора вигнали????
    я не видів
    мені не дають дивитись в селі

    мої найнайнай марта і саша - абажаюююююююююююю
     
  2. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення шоу "Танцюють всі"

    Максімку і Дашу, пра я б вигнала самозакохану Євгенію і Макара, для мене він найслабший танцівник
     
  3. Annabela

    Annabela Happy Member

    Відповідь: Обговорення шоу "Танцюють всі"

    ОООООООООООО, це теж найулюбленіше моє шоу!!!!!:girl_tender: Із захопленням дивилась минулі два сезони, а зараз насолоджуюсь третім! Я колись танцювала (бальні танці), тому для мене це особливе шоу! :girl_tender:
    Хороший підбір журі, особливо мені подобається впевнений в собі і безпринципний Циско! Не подобається ведучий (з білоруської команди КВК)-жарти тупі і не смішні і взвгалі він тормозить. Постановки теж не завжди вдалі, до прикладу в позаминулому ефірі про Маріо (танцювали Євгенія і Федір)-щось абсурдне і безглузде. Ой, я про це шоу можу багато говорити і обговорювати кожен танець :girl_crazy:

    ---------- Додано в 19:36 ---------- Попередній допис був написаний в 19:32 ----------

    Євгенію я би не вигнала. Те що вона самозакохана, це факт, але танцює добре і фігура її мені дуже подобається! А Марка взагалі там примазани, мені видається, давно пора його вигнати.
    А те що вигнали Максима, я просто в ауті! Він був одним з моїх улюбленців! Потужний танцюрист!
     
  4. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення шоу "Танцюють всі"

    а я люблю Таню - вона таке талановите стерво, хоч часом і не об.єктивна, але за її танці я їй усе прощаю:)

    дуже мені подобається Нікіта:girl_blush2: - ну такий вже симпатяга, шо далі нема куди
    я хотіла, шоб у них з Токато шось завязалось:)
     
  5. Капризуля

    Капризуля Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення шоу "Танцюють всі"

    взагалі-то є така тема, треба попросити модераторів, щоби об'єднали
    http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=47525

    Сиско то моє куханнє, вболіваю за Микиту і Тісато, подобається Марта (вона таке щире безпосереднє дитя, таке дике і добре, пам'ятаєте, як на відбірковому турі Яма її так жорстко обламав, вона вийшла і почала плакати, бо дуже любить Яму і Сиско, а вони на неї накинулись) і її партнера.
    Мене сильно кумарить партнерка Федора, вічно кидається йому на шию, і якась така неспражня, а ще той Тоні, хоча він сильний танцівник. Шкода, що пішла Даша, я думала, виженуть Анжелу.
    Минулого разу дуже класні постановки були Раду Поклітару. А танець Макара і Юлі я в ютубі разів 20 дивилась- така краса!
     
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення шоу "Танцюють всі"

    І я обожнюю Танцюють всі. З тих талант-шоу, що зараз показують на ТБ воно най-найкраще!
    Я вболіваю за Тісато і Микиту. Марта, хоч спочатку мені здавалось, що дивна кубіта, але танцює суперськи! А ще мені дуже подобається, як танцює та дівчинка, що ногу пошкодила і вибула з конкурсу. Шкода її.
     
  7. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення шоу "Танцюють всі"

    Я теж вболіваю за Марту і Сашу, а ще мені подобається пара Катя і ... ну дуже сильний бальний (забула ім"я)
     
  8. terezka

    terezka котяка-вишивака

  9. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Обговорення шоу "Танцюють всі"

    Дівчата, згідна з вами усіма!!! :girl_tender:
    Танці - моє улюблене шоу! Дивлюся третій сезон, не відриваючись.
    Сьогодні на Новому Коляденко сказав, мовляв, дивіться сьогодні найкрасивіше шоу "Україна сльозам не вірить" на українському телебаченні, - я обурилась. Танці - о це найкрасивіше шоу!!! Там все красиве - і учасники, і журі, і постановки, і костюми, і сцена. Все, все, все!! За це я обожнюю це шоу! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:

    ---------- Додано в 20:03 ---------- Попередній допис був написаний в 19:58 ----------

    Дуже шкода ту танцівницю-блондиночку, яка травмувалася. Така вже красуня!!!
    А поки що якихось явних кумирів немає (окрім Сиско, звісно :girl_tender:), просто хтось більше подобається, хтось менше.
    Ще здивована чому в останньому ефірі вигнали Дашу (??? здається так її звали), вона супер-танцівниця! :girl_impossible:
     
  10. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Танцівницю, яка травмувалася звати Юля) Вболівала за неї.
    Була вражена тим, що пішов Макс. А свого часу і тим, що попросили Юджина. Та й Даша така трудяжка була. Зараз подобається як танцює Анжела.
     
  11. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    І я була дуже здивована тим.Як на мене Макар би мав вже вилетіти. Мої фаворити, пара Нікіти і Тісато, Саша і Марта. Анжела мені спочатку теж подобалася, але вона якась занадто правильна чи шо, як Сиско сказав відмінниця, мені за нею трохи нудно дивитися. Шкода Дашку, Юлю також.
    Маю питання як вам був той Коля шо пішов? Якшо чесно я взагалі не розуміла для чого його в 20 взяли, були набагато достойніші за нього , які не потрапили в 20ку.
     
  12. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    О, моє улюблене шоу. ТОчніше - єдине зі всіх телешоу, яке я дивлюсь, починаючи з першого ефіру.
    Цього сезону багато є цікавих. Вболіваю за Федька - видно, що танцювати класику йому тяжкувато, але такий він якийсь виглядає старанний, добродушний, скромний, очка так світяться, ех...:girl_tender::girl_tender:
    Про Марту - на процентів 90 впевнена, що її поведінка та імідж, а також те, як з нею поводились на відбірковому кастингу - не більше, як частина шоу.

    Робим ставки на фінал?
    Мої:
    Аня, Тіса, МАрта
    Нікіта, Женя... може Фєдя)))

    ---------- Додано в 10:41 ---------- Попередній допис був написаний в 10:37 ----------

    Нє, ну шось в ньому таки було. Ну і достойніших, звісно, що було багато в плані танцю. Але судді не тільки за танець вибирають, а і за те, щоб можна було обговорити - "от чого його взяли, за що???":girl_crazy:
     
  13. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Марта, Тісато,і та шо з Россії (не пам"ятаю як звати).
    Саша, Федя, Женя.
     
  14. slobodianka

    slobodianka Member

    Відповідь: Танцюють усі

    До цього Колі я вірила в те, що хоч на цьому проекті все по чесному, а з ним-розчарувалась в тих суддях, бо справді було багато достойніших танцюристів за нього, які на мою думку не зменшили би кількість глядачів.
    А взагалі мені подобається Нікіта і Тісато-прикольні мені вони і щирі, а ще Федя такий нічо-старається і такі вибрики робить:), і Марта цікава-про неї теж думала :"На холєру її взяли?", але танцює вона гарно, хоч і з пулькою:crazy:
     
  15. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Танцюють усі

    але ж це шоу, якщо взяти однаково вправних танцюристів-універсалів, то змагання буде лише серед постановщиків (хто краще придумає танець)
    а так, ми бачимо, що шанси дають всім, от минулого року був Сергій, який не вмів багато чого танцювати, але в проекті навчився, і навіть дуже далеко зайшов. Тобто вміння вміннями, але вміння вчитись теж оцінюють
     
  16. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Танцюють усі

    І я велика фанатка цього шоу))).
    Дуже мене засмутило, що вигнали Макса, такий він класний був:girl_emo:, в нього такий вираз обличя був, коли йому про це сказали, що я думала він зараз там щось собі зробить:shok:. Ще дуже подобається Федя, Саша і Женя (той, що бальник). З дівчат подобалась дуже Юля, але нажаль "не судьба".
    Анжела мене чомусь дратує, краще б її вигнали. Марта танцює не погано, але занадто емоційно (її ніби струмом 220 Вт стукнуло), і поведінка мені її не подобається, єдине що в ній подобається, що вона багато над собою працює.
    Тісато для мене дуже мила і чиста дівчина, вона молодець, а Нікіта далеко не універсальний і не найсильніший танцівник, але так як він дивиться на Тісато (сором"язливо і закохано):girl_tender:, то мені аж романтики хочеться :girl_tender:
     
  17. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    хм...цікаво чи між ними щось є...той поцілунок цієї п"ятниці...
     
  18. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Олюся, маленька ше та Марта, тому має "птаха", говорить те ш думає, але танцює від душі, з емоціями, жива вона така, тому мені й подобається, та деколи як шось " заліпить ", але юність..
     
  19. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Почала дивитися тільки цей сезон. Дуже подобаються Аня і Женя, вони такі милі,щирі. І як каже Франциско: I love love love love:girl_yes:
     
  20. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    тільки що у вікна-стб сказали, що Тісато пошкодила ногу і невідомо чи взагалі нині вийде танцювати:girl_impossible:

    ну а поки я дивлюсь Службовий роман:girl_claping: і чекаю:connie_pull-pigtail