Тандемне годування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Irus'ka, 31 Липень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Супер! А під час вагітності (іншою дитиною) годували?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Недовго. пару місяців.
     
  3. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Наскільки я знаю, то під час вагітності молоко зникає, щоб організм міг дати ресурси дитинці в пузіку...Може, я помиляюся?
     
  4. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    пошукайте про годування тандемом. нічого не зникає. деякі мамусі годують потім одночасно старшого і молодшого.
     
    • Подобається Подобається x 11
  5. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    А так можна? Бо в мене така ж ситуація (при чому двічі повторювалась), довкола казали "не можна", (з боку як мами так і дітей, забобон, тощо.)
    В результаті (під натиском:agree:) Устю різко відлучила в 1.2 року. А тепер насилу відмовляємо від смоктання пальчика:download:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Всіляко можна. Дивіться по собі, по дитині. І по любому - не різко. Я Дарцю відлучала поступово, й орієнтуючись на осінь. Чомусь бабуся казала, що недобре, аби дитина лишала груди на літо. Чому - не знаю.
     
  7. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Зі мною в ПБ була дівчинка, в якої малій 1,9, то вона її годувала цілу вагітність. Трошки менше було вже в пологовому - почалось молозиво. І як молочко прибуло, то саме мала відсмоктувала, як груди затвердли
     
    • Подобається Подобається x 17
  8. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Мушу справдовуватись! Припиняли годування ми протягом 3-ох місяців, хоча для мене це було доволі різко!
    Бо попередній успішний досвід годування - 2,5 року (пртягом всієї! вагітності)!
    Що називається - не витримала натиску оточуючих:agree:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    От і я так хочу якщо Бог зараз друге пошле :) Як подивлюся на своє чудо, як він тим ротиком цицю у ві сні бере то навіть не уявляю як модна його позбавити такого кайфу ( і мене теж ) :)
     
    • Подобається Подобається x 22
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Напевне пора створювати гілку про синхронне годування двох дітей (тандем) :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    ВЗАЄМНО!!! пропоную підняти тему про ГВ тандемом (думаю це буде актуальним для багатьох матусь, бо "казок і страшилок" від старших є безліч, а хотілось би щоб було добре діткам і без загрози для мами (викидень маю на увазі). ну і взагалі - мені це дуже цікаво :)
    можна просто пару лінків - буду читати, або обговоримо тут чи темку створити окрему....
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Я,власне,теж за Уму спитатись хотіла...Десь вона пропала...Цікаво,як в неї з годуванням,як її малеча...

    Додано через 2 хвилини
    Мені ця тема цікава.В мене,наприклад,на початку вагітності була загроза викидня,лежала на підтримці 3 тижні.Цікаво,якби я зараз завагітніла,чи вплине ГВ на протікання вагітності і чи буде знову загроза?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Недавно натрапила на цікаву інфу про це. Якщо у мами вже відбулася інволюція, то ГВ не має великого впливу на нову вагітність.
    Але до інволюції, під час активного годування, мамі треба уважно слідкувати за своїми відчуттями, бо в цьому випадку старша дитина ніби конкурує з тією, що в животику.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.


    А хіба при сильному гіпертонусі стимуляція сосків через смоктання не збільшує ризик переривання вагітності? Вибачайте якщо питаю дурницю просто дійсно цікаво
     
  15. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Кожна вагітність це нова історія.
    З медичної точки зору про істотні обмеження можна говорити лише в наступних випадках:

    - активна загроза перериванню вагітності;
    - звичне невиношення, передчасні пологи (в анамнезі);
    - низьке прикріплення плаценти;
    - багатоплідна вагітність;
    - кровотеча або мазанина з піхви.
    здається ніби все написала


    Звичайно набагато краще якщо жіночий організм відпочине від ГВ і приготується до наступної вагітності. Але багато кому неприходиться вибирати і якщо вагітність звичайна то немає необхідності закінчувати ГВ а тим більше якщо дитині менше 1 року.
    Різко кинувши ГВ мама наражає себе на ВЕЛИКУ НЕБЕЗПЕКУ ПЕРЕРИВАННЯ ВАГІТНОСТІ через коливання гормонів і якщо ж дійсно потрібно згорнути ГВ то все одно це має затягнути до 1 місяця щоб гормональна система це легко перенесла щоб небуло різкого коливання. Також велика небезпека різкого припинення це лактостази які переростають в мастити а з них і в абсцес бо це все потрібно зціджувати а якщо жінка вирішила вже не годувати то повертатися до зцідження мало хто наважується думають так прогйде, а результат плачевний.
    Грудне вигодовування ніколи не буде провокувати викидень але при реальній загрозі викидню ГВ тільки може погіршити стан
     
    • Подобається Подобається x 12
  16. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Мене моя лікарка застерігала від нової вагітності на фоні ГВ,наводила переконливі приклади зі своєї практики. Але поради лікарів зазвичай узагальнені,невідомо як би було особисто зі мною. Дуже хочемо другу дитину і шоб різниця у віці була невелика. От і мені і хочеться,і колеться... Мамусі,які годували двох дітей разом,чи були у ВАС якісь проблеми з повторною вагітністю?
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Додано через 2 хвилини
    Щось я би боялась годувати Катю пiд час нової вагiтностi. Дуже хочу вiдновитись хоч трошки, хоч мiсяць два перед новою вагiтнiстю! I хочеться i колеться. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Читала, що після вагітності і пологів запаси заліза в організмі відновлюються близько 2,5 роки. Тобто, до того часу вагітніти небажано. Всі мабуть памятають, як лікарі з ЖК лякають низьким гемоглобіном. Він під час вагітності знижується, отже до вагітності організму треба відновитися. Це і для розвитку дитинки краще.
    А за 2,5 роки у більшості мам настає інволюція, а вагітність із годуванням на фоні інволюції - це набагато безпечніше.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Не подобається Не подобається x 1
  19. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Мені лікарка казала,шо вагітніти повторно можна через три місяці після закінчення ГВ,а в той час дуже добре харчуватися,можна поприймати вітаміни і якщо можна,то десь поїхати відпочити. Я згідна і з тим,що краще було б зачекати ті 2,5 роки,але...
    А от з гемоглобіном у мене ніколи проблем не було,під час вагітності був 120 в середньому. Цікаво,чи за допомогою аналізу крові можна визначити,наскільки зараз,наприклад,відновився рівень заліза в організмі?:no:

    За два з половиною роки питання припиняти ГВ чи ні для мене вже не буде таким болючим...
    Я так розумію,шо інволюція то відновлення.
     
  20. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    А я думаю вагітніти можна і під час ГВ, наші бабці ж так робили, і деякі страші дітки цицялися аж до школи!!!
     
    • Подобається Подобається x 2