Тандемне годування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Irus'ka, 31 Липень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Тандемне годування

    ого! Як ви до такого "докотились"? (в хорошому сенсі)
    Моя вже старша вже відлучена 1 рік і 2 місяці. Досі тримає цицю на сон і вночі інколи, чесно кажучи мене вже і то нервує. Минулої зими коли мала була хвора, я націдила їй молока і дала, то вона сказала бєєєєєєєєєє:girl_crazy: (вона бачила як я цідила їй)
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Тандемне годування

    я тут десь писала:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Тандемне годування

    Трохи більше року тандему.
    пережили кілька вірусних хвороб Сергійка, при яких доця не заразилась через груди.
    минулої зими був момент, коли Ї ледь не відлучився. Але я його повернула на вірний шлях.
    Зараз якась дивна фішка: мене нудить, коли я годую Сергійка. Але я загалом недобре чуюсь, якраз збираюсь трохи обстежитись по ендокринології. Так що списую на це.
    вдома засинає без циці спокійно. В гостях і поїздках може висмоктати з мене всю душу.
    Від застоїв Сергійко мене ніколи не рятував. Хоч я і думала, що він сильніше від доці смокче, та десь з її 2-3 місяців сила майже зрівнялась. Так що коли були проблеми, то ляля їх мені і вирішувала.
    Годування одночасно двох було в нас десь до місяця Вуці. Потім стало незручно. Якщо прикладались одночасно, то хтось - однозначно неправильно. Тому я стала по можливості того уникати.
    Якось так. Ніякого виснаження організму двома грудничками нема. Останнім часом навіть поправилась.
    Вважаю наш тандем комфортним. Цікаво, скільки то ще триватиме :)
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Тандемне годування

    я навпаки намагаюсь одночасно годувати. для економії часу, в основному)) це відбувається лежачи на боці. менша на ліжку лежить, а страша вже якось собі прилаштовується сидіти на колінках біля мене, іноді так і засинала))
    от тільки я жмотка, намагаюсь не давати старшій їсти протягом дня, бо вона тоді не відчепиться від мене. тобто лише на ніч і зранку. вночі коли просить, то кажу, що циця спить, бо я хочу на животі спати.
     
  5. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    дівчата. я до вас з переживаннями.
    значить так.
    йшли ми до самовідлучення повільно, але дуже впевнено. ще й великою поміччю в цьому був "сухий період". груди пусті пустінькі були місяців півтора точно.
    і тут, буквально на днях, помітила я, що малий почав просити груди протягом дня, прикладатись вночі, хоча до цього прикладався тільки на сон. я до грудей - а там молозиво повним ходим. а сьогодні над ранок я відчула прилив молока, правда молоком це назвати важко, на вигляд воно саме таке, як те перше молочко-молозиво.
    чи є вірогідність того, що малий зараз розсмокче з такими темпами лактацію по повній. я того впринципі не хочу. навіть боюсь. для чого воно мені на такому терміні.
    я як в якомусь ступорі.
     
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    не думаю, що розсмокче. мені здається, що вагітні гормони сильніші за стимулювання сосків.
    в мене не розсмоктала.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Дівчатка з досвідом, як відбувається отой перехід після народження дитини? Як ведуть себе груди? Перехід від першого молока, тобто молозива до наступооі стадіі відчутний? Чи звиклі груди ведуть себе якось інакше?
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Перехід був відчутний, але не так як перший раз і молока було значно менше, бо перший раз в мене була гіперлактація + лінива дитина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене соски зовсім не боліли при прикладанні новонародженої Вірусі. Перехідне молоко було вже у першу добу, повноцінний прихід молока - в повних 2 доби. І загалом лактація якось легше налагоджувалась

    а я сюди знов з тим виглядом грудей. Літо настало, хочеться якийсь відкритий топ (без слінга) вдягнути, а різниця між грудьми така, що капець. ( Молоко є в обох грудях. Довге годування меншою груддю призвело тільки до того, що в ній багато молока виробляється (реальні припливи підчас годування), але розмір такий же крихітний. А більша грудь - вона і в умовно-порожньому вигляді суттєво більша, а якщо набирається молоко - караул просто
    придбала собі ліфчик з поролоном, а що інакше робити... В чашці більшої груді витягнула ту подушечку для пуш-апу, а в меншу - поклала обидві.
    Дуже мені цікаво, що то буде потім...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ага, з другою дитиною сосок на одній груді був чутливий, бо вона якось ту грудь гірше брала. Перша дитина теж погано брала, але грудям було байдуже до того.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Дівчата. Хвилююсь. Ледве даю ради з кількістю молочка.
    Мала досить сильно зригує, не хочу насилу іі напихати. А малий смокче так, як може смоктати дитина його віку.
    Чи може Сашко мені гіперлактаціі якоісь насмоктати?
     
  12. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    повернулися з ПБ і таке враження, що старша доня забула як смоктати цицю. вже давніше їмо тільки на сон. просить цицю, а тоді замість того, щоб тягнути молочко стискає зубами, або просто тримає в ротику. то вже все? кінець нашого ГВ?:girl_sad:
     
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    А ск вона цицю не ïла?
    у нас так було, але мабуть останній місяць вагітності не було молока і доця за той місяць розучилась. Зразу після пологів геть не вміла ïсти. Але якось попросила (вже мабуть через кілька місяців після народження) і якраз на приливі і якось в неï вийшло правильно смоктати, то ще трохи поïла ( десь рік я мала тандем).
     
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    3 дні поки я була в ПБ)
    ми ще за 5 годин до пологів смоктали активно вдома. тоді перерва і зараз просить, але чи то не виходить в неї , чи то вона так увагу привертає...
     
  15. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    здається тандему в нас не буде((
    Катруся не може смоктати цицю. або сильно стискає зубами, а як прошу, що болить, то просто в ротику тримає.
    вже 2 дні не прикладається взагалі.
    з одного боку мені і легше, бо в молодшої кольки і вона весь час на руках, тож старшу вкладає бабуся. з іншого боку так мені якось шкода(совісно), що я дитину таку маленьку позбавила циці. але як її навчити смоктати? намагалася пояснити, що смоктати як чайок з бідончика з трубочкою, але не виходить в неї((
    вагітною, коли думала чи хочу я годувати двох ляль я вирішила, що як складеться так і буде-не відлучала. а тепер реально бракує мені того цицяння, тої близькості з донею:girl_sad:. що я зробила не так?
     
  16. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    ВОЗ говорить, що критично важливо годувати до 2-х років. Програму мінімум Ви виконали :girl_yes2: І зробили більше, ніж багато хто.
    Ні, цицю інакше треба. З трубочки просто тягнуть, а молоко з грудей видобувають хвилеподібними рухами язика.

    Ви все зробили так, але навіть в таких ситуаціях буває результат, якого не чекаєш. Відпустітьситуацію, робіть те, що можете - годуйте новонароджену, приділяйте час і увагу старшій доні так, як тепер вам доступно - почитайте їй книжечку, погладьте по спинці, поцьомайте носик, розкажіть як Ви її любите і міцно-міцно обійміть:d25:
    Можливо через пару днів вона знову прикладеться і згадає як смоктати. Можливо ні. Але життя всеодно продовжується :girl_wink:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    не знаю, чи вам поможе, але моя мишка забув яяк смоктати молоко десь місяці на 2. коли я вже думала, що все - аж ні, взяв нормально, але довго не тягнув.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    вона просить, час від часу перед сном, але не смокче.
    от сьогодні на сон обідній вкаладалися, то потримала в ротику, ручкою обняла і заснула...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  19. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Христя, не муч себе ... В мене синочок відлучився в 1 рік 8 місяців , бо мав стоматит, то не міг смоктати , а потім забув.... Як мені того цицяння бракувало, як він зранку приходив на кухню сідав на коліна і показував на цицю хитро примружуючи очі :connie_pull-pigtail я по-різному пробувала і нічого... Потім звикла, бо він просто притулявся так солодко-солодко :girl_in_love:Донечку я ще годувала, то потім десь через півроку попросив сам і йому вийшло то дивився широко відкритими очима :girl_in_dreams:, але тільки один раз, потім скільки не пропонувала , то казав - Нє не оцу .... :girl_in_love:
     
    Останнє редагування: 13 Листопад 2015
    • Подобається Подобається x 2
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Якщо доці так нормально - то хай буде так як є.
    Я нагадаю, як моя старша навчилась знов ïсти: на приливі в мене молоко прям саме витікає - я ïй дала і доця спочатку почала ковтати, а потім смоктати.
    До речі, мені ïï здатність кілька разів знадобилась: коли менша не хотіла ïсти, а груди були переповнені і один раз при застоï я давала спочатку під'ïсти трохи старшій, а потім дотягувала молодша.
     
    • Подобається Подобається x 2