TapaTalk. Посиденьки в мобільному

Тема у розділі 'Нове на посиденьках', створена користувачем MARTINI, 9 Лютий 2011.

  1. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    в тому ж вся прєлєсть)) а ще не видно рккламних банерів;) а смайлики деякі вже видно
     
  2. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    Маю проблему. Вже кілька разів виникає помилка при відправці пп. Різним людям. Пише, що не вдалося зєднатися з сервером. Зверніться до адміністратора. При цьому сам форум читається норм, пп відкриваються, пости як бачите розміщуються норм і т.д. тобто з нетом наче порядок... Хелп мі!
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    Звиняйте, за роботу tapatalk я відповідати не можу, оскільки не маю жодного стосунку до цієї програми.

    Як версія, в момент відправки ПП пропадав інтернет в мобільному
     
  4. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    в мене таке буває коли трохи " клинить" нет
     
  5. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    Власне, так і є. Неодноразово спостерігала, що при пропаданні мобільного інтернету вискакує це повідомлення: Не вдалося з"єднатися з сервером. Зверніться до адміністратора.
     
  6. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    а як правильно коригувати розмір зображення з цієї програми?
     
    Останнє редагування: 28 Серпень 2014
  7. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    Ну схоже на то, що дійсно проблема з нетом, хоч у мене і не мобільний інет, а вайфай, і на ноуті не випадає. Мржливо, проблема саме в пропаданні нету на смартфоні. Буду гуглити. Дякую всім за відповіді.
     
  8. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    У мене проблема з тапою.
    Відключила всі сповіщення, щоб не було звукових і графічних повідомлень після оновлення тем.
    В настройках вони відключені але продовжують поступати.
    Очищала вже кеш, переставляла десять раз ті настройки, це перший раз за рік такий глюк.
    Яка може бути причина??
     
  9. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    А де ПП у тапалатку??? не можу знайти(((
     
  10. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    З лівого боку "витягніть" собі меню, там є повідомлення
     
  11. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    Якщо копіювати кавалок тексту з вікі і вставляти в допис, то при розміщенні його додається оте цензура в квадратних дужках біля слів, які в тексті є посиланнями. Приклад:

    З точки зору лексики найближчою до української є[цензура]білоруська мова[цензура](84% спільної лексики), потім[цензура]польська[цензура](70% спільної лексики),[цензура]словацька[цензура](68% спільної лексики) та лише на четвертому місці[цензура]—[цензура]російська мова[цензура](62% спільної лексики)[17]. Для прикладу, за своїм лексичним складом[цензура]англійська мова[цензура]таголландська[цензура]мають 63% спільної лексики, а[цензура]шведська[цензура]та[цензура]норвезька[цензура]- 84%.

    Як уникнути?
     
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    Клас :) Може іншим браузером на вікі спробувати заходити?

    з мобільного через tapatalk
     
  13. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    Заходила з хрома. Зараз пробую з андроідівського браузера. Тест

    Насправді українська мова походить безпосередньо з праслов'янської мови[7]. Після початку розпаду праслов'янської мови (з VII ст.) у слов'янських мовах, що поступово народжувалися, виникали нові фонетичні явища, які були притаманні різним діалектам.

    Ніби норм. :)
     
  14. Ylyona

    Ylyona New Member

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    Допоможіть. Хочу в цю програму. Скачала на телефон. Нічого не розумію, все на анг. Як мову змінити? І не хоче мене залоговувати під моїм ніком з посиденьок! Чи там треба заново реєструватись? Дякую

    ---------- Додано в 08:40 ---------- Попередній допис був написаний в 08:20 ----------

    Все ок. Зайшла. Тяжко, но роздуплилась. Ну дуже мудра програма. Попростому не можна було написати???? ( програму). І ще одне де найти свої теми???


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    Всі претензії до розробників програми;) (адміністрація тут ні при чому:) ).
     
  16. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    Витягуєте зліва меню, зверху бачите значок "чоловічка" через нього відкривається Ваш профіль, де середня вкладка "Розпочато" . Це і є Ваші теми.
     
  17. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    А мені програмка супер, правда тижні два було важко.
     
  18. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    А в мене вона почала глючити(((нехоче оновлюватися на нову версію,фото взагалі не загружає,а про то шо дописи не хоче додавпти я вже мовчу((((шо мені з нею робити))))

    Sent from my ST27i using Tapatalk 2
     
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    Я взагалі давно перестав оновлювати, бо програмка розвивається в якомусь хибному напрямку, як на мене. Користуюся версією 4.2.2 , вона ще зручна. Тож рекомендую знести і встановити заново, але не з плей-маркету, а стару

    з мобільного через tapatalk
     
  20. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    Якщо переходити з теми по посиланню, то назад повертає на початок списку непрочитаного. Але так не завжди, а якось вибірково. ... То у всіх так, чи я чогось не розумію?