ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Liliya, 19 Липень 2007.

  1. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?

     
  2. Tsykerochka

    Tsykerochka New Member

    Відповідь: ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?

    В мене є тату, китайський ієрогліф нижче талії з лівого боку, на рівні лінії джинсів-бердовок, не великий. Це тату в мене вже 4 роки, робота якісна, робив знайомий, тому на рах санітарії я не хвилювалась, тату зовсім не вигоріло і має гарний вигляд. Я хотіла зробити ще одне не величке на шиї ззаду, але в мене волосся має якусь не красиву лінію росту, тому я не робила. Думала, ще за вухом маленьке зробити, але вже щось не хочу. Наявним тату задоволена.:girl_curtsey:
     
    • мімімі мімімі x 1
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?

    Чи роблять в нас малюнки хною, такі що за пару тижнів змиваються? Напишіть де
     
  4. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?

    Колись робили в Аквапарку. Всередині біля гірок стояла палатка. Не знаю, чи зараз є...
     
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?

    В Домі йоги, що на Коперника роблять мехенді (малюнки хною) і в ОмАюсі на Дрогобича, 8
     
  6. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?

    І я уже в лавах людей із татушкою :) Давно мріяла, але чогось чи то боялась, чи то вагалась... Але таки наважилась і зробили з чоловіком парне тату )) Задоволена як СЛОН ))
     
  7. angelskipi

    angelskipi Active Member

    Відповідь: ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?

    Скоро і я буду в цих лавах.))
     
  8. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?

    Нарешті і я покажу свою) Фото не дуже получилось:girl_blush2:
    [​IMG]
     
  9. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?

    а що ієрогліф означає?
     
  10. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?

    Любов, багатство, щастя)
     
  11. angelskipi

    angelskipi Active Member

    Відповідь: ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?

    Довго я до цього йшла, декілька років.))

    [​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  12. angelskipi

    angelskipi Active Member

    Відповідь: ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?

    Ще мені страшенно подобається ось такий котик:)

    [​IMG]
     
  13. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Відповідь: ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?

    Кхм.. Не хочу нікого образити, просто цікаво... А хіба то не дівчата легкої поведінки набивають метеликів?
     
  14. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?

    теж таке чула
    а взагалі метелик - символ вічності, легкості та безтурботності

    у мене ескіз метелика :)
     
  15. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?

    Маю теж тату на правій нозі, в старших класах, знайомий зробив, коли приїхала на канікули до тітки. То тітка моя так сварила мене, як зараз пам'ятаю, але що зробиш, молоде, зелене, хотілось і все! Зараз думка змінилась і я б нізащо не зробила собі тату, але пізно, так що маю пам'ятку з дитинства ;)
    Фото, як зроблю, покажу пізніше.
     
    • мімімі мімімі x 1
  16. angelskipi

    angelskipi Active Member

    Відповідь: ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?

    Цікаво, з чого ви це взяли? Метелик-символ свободи і нового життя, радості і безтурботності, краси і любові. Одне із значень символу - крихкість і швидкоплинність життя. Зараз у Китаї метелики означають гармонію в родині, в Японії - розквіт краси і витонченість, в Німеччині - зародження нового життя.Метелик має декілька смислових значень і не завжди, всупереч сформованій думці, має фривольний відтінок. Ось так от.)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Відповідь: ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?

    Та почерпнула з тієїж "сформованої думки" навколо. Тому і питаю, бо ви ж то точно досліджували те питання перед тим як набивати тату.
    Теж хочу тату. Але це така відповідальність вибрати якою саме вона має бути...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. angelskipi

    angelskipi Active Member

    Відповідь: ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?

    Я перечитала дуже багато інформації, і майстра питала перед тим як робити. Як на мене, тату буде мати те значення, яке в нього вкласти. Для мене мої метелики поєднують в собі три фактори: красу, свободу і оновлення.))
     
  19. angelskipi

    angelskipi Active Member

    Відповідь: ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?

    Сказано-зроблено. Маю тепер ще й котика.) Правда, не зовсім вдале фото.
    [​IMG]
     
  20. Sasha Ptasha

    Sasha Ptasha Member

    У мене два татуювання і обидва мають для мене дуже важливе значення. Моя майстриня татуювань неодноразово казала, що надзвичайно важливим є не робити татуювання бездумно (хоча сама і бідкалася, що наробила таких багато і вони впливають на її життя). Я вважаю, що якщо дівчині дуже хочеться зробити тату то у цьому немає нічого страшного. Навіть якщо оточення цього не сприймає. От у мене частина сім'ї вже 2 роки не знає про мої татуювання а хлопець хоча і не підтримує татуювання на дівчатах каже, що я виняток з правила і мої тату йому подобаються. Якщо людина Вас любить то прийме навіть з забитим тілом. Проте потрібно розуміти, що ти більше від татуювань не позбудишся тому потрібно довго обдумувати таке рішення. :yes: