ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Liliya, 19 Липень 2007.

  1. katysik

    katysik Well-Known Member

    Наші тату [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  2. Siania

    Siania Love Life

    Кожному своє. Я для себе зробила вибір не робити тату. В мене надто часто змінюються смаки. І якщо сьогодні мені може подобатись тату - то через кілька років я можу його захотіти позбутись. Але загалом класні тату на комусь мені дуууже подобаються :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я загорілась бажанням зробити собі тату на пальці images.jpg
    От якось так, тільки ще слово не придумала
     
  4. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    От і я така на комусь подобається і собі ніби хочу зробити якийсь надпис на руці,але от думаю,що дійсно сьогодні подобається,а завтра захочу видалити.Хоча може то мені так здається.А вдруг сподобається і потім понесе))Цього теж боюсь)
     
  5. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Страшно, як можна таке тату зробити :download:
    girl-with-3d-tattoo-resizecrop.jpg 50-potrjasajuwih-idej-dlja-tatuirovok-na-spine-02.jpg
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Креативно Креативно x 1
  6. Colnishko

    Colnishko Member

    Я ось такий малюнок робила, використовувала індійську хну для тату Чанді. Так як сама малювати не вмію, використовувала трафарети. Влітку робила різні малюнки. Й не набридає й щось новеньке. Изображение 003.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. katysik

    katysik Well-Known Member

    О, це точно!!!! Я тепер хочу ще як мінімум 2 :)
     
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Kandya воно швидко зітреться, бо на пальцях епідерміс оновлюється швидше, добре подумайте
    Взагалі вважаю, якщо є хоч один сумнів щодо того чи робити татуювання, то краще не робити. Не поспішати з рішенням, краще виносити його навіть кілька років. Знайти дуже хорошого майстра, який зрозуміє вас. Переконатись, що робота справді буде виглядати так, як ви собі уявляєте, задавати майстру навіть найдурніші питання. Уточнювати усі-усі деталі.
    П.с. татуювання маю і хочу ще :) задумка 2-го зріє вже 2 роки (а шлях до першого тривав 11 років) і я ще не передумала, от лиш доведеться чекати доки малюк народиться
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. katysik

    katysik Well-Known Member

    А я НАРЕШТІ втілила свою задумку [​IMG], хоч і дуже боялась робити, думала буде більше боліти, аніж на зап'ясті, а виявилось навпаки, чи то у майстра була легша рука, бо таки жіноча :)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Zoya

    Zoya Member

    це хна чорна на колір? я тіки коричневу традиційну бачила... й скільки днів тату на фотці? добре носилась?
     
  11. Liv

    Liv Member

    Особисто мені дуже подобається коли у дівчат є стильні, акуратні татуювання.
    Але основне для мене, це їхня суть та значення... Бо такого типу: "зроблю, бо це круто", або "хочу на шиї, але ще не придумала, що саме" я не розумію....
    Якщо ти до сих пір не знаєш, що конкретно ти б хотіла закарбувати на власному тілі, то може і не вартує задумуватись?

    Мені здається, ти або знаєш, що саме хочеш увіковічнити, або ні, і не мороч собі голову.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Colnishko

    Colnishko Member

    На фото чорна хна для тату. Користувалась й коричневою теж не погано получалося, але чорна мені більше до вподоби :girl_smile:, яскравіше. На фото, то вже десь тиждень малюнку, а так тримається до 3 тижнів, щоправда на 3-му тижні вже світліший малюнок, ледь помітний стає. А попередні 2 чудово тримається, яскраво виражений, не відразу розумієш, що це тимчасове тату.
     
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А мені здається, що оце "увіковічити, закарбувати" - то такий трохи незрілий підхід, зі всього ми рано чи пізно виростаємо, як не зі змісту, так з форми, і чим дорослішими ми стаємо, тим краще це усвідомлюємо. Тому я б розглядала тату навпаки для динамічних людей, сміливих, рішучих, керуватися в першу чергу естетикою, які завжди готові це оновити/переробити/забрати зовсім...
     
  14. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    А я не погоджуюся з такою думкою. Я вважаю, що ідею тату на власному тілі потрібно виносити певний час. І це нормально для відповідальної людини думати де і що саме набивати! Щоб потім не шкодувати. Раніше я досить скептично відносилась до тату, а зараз поміняла думку.
    Дуже хочу тату в стилі акварель. Але навіть не знаю до якого майстра іти і де його шукати. Може хтось порекомендує свого? І хотілося б знати якою сумою грошей запастися, бо як не шукала, так і не знайшла розцінок на кольорові тату.
     
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Demetra маю подругу, яка є майстром татуювання і її улюблений стиль якраз акварель :) напишу вам в карму контакт
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  16. Liv

    Liv Member

    Так я це і мала на увазі. Просто коли дівчата або хлопці роблять тату "просто так", ось цього я не розумію...Або ще гірше, набивають ієрогліфи, а значення їхнього навіть не знають..)
     
  17. Sveta konfetA

    Sveta konfetA New Member

    І мен
    І мені будь ласка відправте контакти, давно хочу тату, але майстра знайти не можу:sad:
     
  18. ZalevsKa

    ZalevsKa New Member

    З тату реально є така небезпека підсісти. Я, коли перше робила - маленький символ сонця на запёясті - не вірила, що захочу ще. Але вже в процесі крутилися думки про наступну. Далі була друга - ящіра на лопатці. Тепер вже є проект 3-ї. Здається я підсіла)) Ну добре, хоч чоловікові подобається. Спостерігав за процеслм набивання моєї ящірки та й собі захотів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    О це точно воно затягує,тому боюсь навіть починати))Як кажуть:хочеться і колиться))
     
  20. veronka

    veronka зла друзя

    @Rona , а є в неті фото її робіт?)