ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Liliya, 19 Липень 2007.

  1. Melian

    Melian Well-Known Member

    Як на мене, то дійсно татуювання - то серйозна штука і треба спочатку добре подумати чи варто його робити; якщо так, то що саме і на якій частині тіла. Я вважаю, що робити тату не варто до 21 року мінімум( так як до цього часу в людини ще часто міняються пріорітети і погляди на життя) і варто хоча б півроку прожит після того як вирішили яке тату ви хочете (щоб точно впевнитись у своєу виборі). Я зробила своє перше тату в 23, мій тоді ще майбутній чоловік був не проти (мабуть, він просто не повірив що я це зроблю:)), а от батьки бул дуже категоричні. Але що поробиш, якщо діло вже зроблене))). Чесно, я не жалію і збираюсь через рік зробити ще одне тату. Мій чоловік також почав "забиватись", але то трохи дорого, тому в нас ліміт - одне тату в рік на сімейку) наступний рік мій) до речі, знаю дуже хорошу тату-майстриню, дуже відповідальна і талановита дівчина. Якщо цікавлять координати - звертайтесь)
     
    Останнє редагування: 21 Листопад 2015
  2. Colnishko

    Colnishko Member

    Це неймовірно затягує, я так хотіла собі тату, але все не наважувалась, а потім вирішила заспокоїти свою душеньку тимчасовим татуюванням. Не повірите мені допомогло й тепер коли знов виникає бажання щось наколоти, й ду купую хну для тату й наношу, походжу покрасуюсь татуюванням своїм, трохи заспокоїлась. Й тепер в мене не виникає бажання на постійну.
     
  3. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    То ви самі собі робите????
     
  4. Colnishko

    Colnishko Member

    Так, самій дуже легко робити. Я сама малювати не дуже вмію, тому використовую трафарети. Получається не гірше.
     
  5. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    навіщо ієрогліфи на українському тілі? це для мене загадка
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а скільки часу тримається тимчасове тату?
    Яка вартість нанесення в салоні? І яка вартість хни (і де її купити?)
     
  7. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Тату хною тримається приблизно до 10 днів. Ціна залежить від розміру малюнка... я робила 6х6 см., то платила 50 грн. Хну бачила в інтернеті, є порошкова яку треба розводити (називається "для брів і біотату"), а є готова для розпису у тюбиках. Чи продається десь у Львові - не знаю, самій цікаво))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. novayajizn

    novayajizn New Member

    Краще поговорити про виведення тату, оскільки багато хто потім жалкує. Подруга ось ніяк на шиї не виведе, жалкує тепер....
     
  9. Colnishko

    Colnishko Member

    У мене тату трималося 2 тижні. Купувала трафарет й індійську чорну хну для тату 5г (порошком). Витратила на все 17 грн. Й доречі хна ще залишилась ще вистачить на один малюнок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Ну виведення це процедура не проста... якщо її не влаштовує не сама наявність тату, а певний малюнок - то може, в хорошого майстра, переробити на щось інше, так багато хто робить.
    А де купували?
     
  11. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    зробили тату? кажуть, що це самі болючі місця на пальцях, де ви показали.
     
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ні, я вже перегоріла. навряд чи колись на тату наважуть.
     
  13. Colnishko

    Colnishko Member

    Замовляла в інтернет магазині натуральної косметики.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. novayajizn

    novayajizn New Member

    якщо після першого тату не вирішуєш його видалити - то скоріше за все буде друге і т.д. адже видаляють лише в 10% випадків, коли тату не влаштовує (коли вже є декілька їх), а в 90% коли вирішують позбавитися єдиного тату ;)
     
  15. UlyanaDen

    UlyanaDen New Member

    Дайте мені, будь ласка, координати)))
     
  16. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Чому ніяк не виведе?Зараз з тим проблем немає,бо є лазер ,який виводить тату без рубців.Правда це набагато дорожче вийде,ніж набивати та й по часу досить довго.От тому перед тим,як зробити тату,треба добре подумати чи варто,щоб не прийшлось видаляти.)
     
  17. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Колись я була в приципі проти тату. Принаймні для себе. Але.. вже більше року виношую ідею маленького тату, повкладала в нього 1500 значень, словом хочу його, і сподіваюсь, що воно буде таки єдиним. Бо якщо сподобається, і понесе, то може закінчитися плачевно. Наразі в салон не поспішаю, якщо за рік-два не перегорить і не зроблю вибір на користь якоїсь обновки (я так колись від собаки на користь джинсів відмовилась )) ), тоді.. З тематикою визначилась, розміром (не більше сірникової коробки) теж. А от щодо кольорової гами і розміщення..
    Дівчата-власниці тату, підкажіть, яке тату має кращий вигляд з часом і потребує мінімум корекції, і, відповідно, болю та витрат: кольорове чи все-таки монохром? І якщо монохром, то чи не краще робити не чорним, а якимось іншим кольором? Бо щодо чорного кольору я щось скептично настроєна взагалі, бачу, відливає з часом синьо-зеленим, і то не зеківські, а на молоденьких дівчатках... З іншого боку, бачила колись тату "рибку" в рожевих тонах і трошки жовтого, то настільки блякло-розлізло виглядало.. Взагалі, в реалі мені нечасто трапляються гарні тату ))
    І щодо розміщення. Планую тату в місці, яке крім мене мало хто буде бачити, і яке з часом навряд чи попливе. З різних причин більшість таких місць відпадають, лишаються ребра нижче лінії бюстгалтера. Але кажуть, досить болюче місце.. Чи все так страшно? Можна, звичайно, почати з зовсім мікроскопічного, вже б якось витерпіла, але подумала-подумала - як робити, то вже гарно, а не якийсь "значок адідас".. Словом, розвійте мої сумніви ))
    І ще наразі не уявляю собі появу вдома з тату )) і догляд в період заживлення, але.. до того ще дійти треба.
     
    Останнє редагування: 5 Квітень 2016
  18. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я б робила в темних кольорах,бо ці світлі реально,як облізлі з часом виглядають.Та й потім якби раптом передумали і захотіли видалити,то темні кольори ще видаляються,а світлі вже ні)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    І я вже десь пів року виношую таку ідею... мені подобаються просто чорні, маю два варіанти тату (конкретних малюнків в певних місцях) і обидва дуже подобаються)) тож лишилось вибрати одне з двох, знайти хорошого майстра, наважитись і зробити:connie_pull-pigtail
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. terezka

    terezka котяка-вишивака

    їх треба періодично корегувати, щоб такого не було
     
    • Подобається Подобається x 1