Телебачення: розважальні програми "+" і "-"

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Kira Nessis, 24 Травень 2009.

  1. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Телебачення: розважальні програми "+" і "-"

    Присіла на "Панянка селянка", дивлюся в он-лайні коли мама в гостіп призодить, ржемо, обговорюємо...
     
  2. novayajizn

    novayajizn New Member

    Вітаю усіх! Ось таке творіння нашого ТВ подивилася "Поверніть мені красу" . Цікава ваша думка, бо мені сподобалося (окрім деяких моментів), чи я не одна така =) Дуже переживала за Ларису - хто дивився - зрозуміє. Шукаю у записі - хочу ще раз переглянути...
     
  3. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Ми з чоловіком телевізор можна сказати, що не дивимось... тільки інколи можем увімкнути. Щодо розважальних передач, то дивлюся "Холостяк" (через інтернет). І ще мені подобається "Орел і решка", просто сама дуже люблю подорожувати, тож цікаво дивитись на різні країни))
     
  4. Я тв взагалі не дивлюсь, але з приходом чоловіка тв вкл, причому всі три. Мене це капець, як дратує.
    А в неті дивимся "Орел і решка" і все про подорожі.
     
  5. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Один раз випадково натрапила на цю передачу, то мені щось геть не сподобалось... якось штучно і неправдоподібно, виглядало наче актори грають ролі.
     
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Хто дивиться Маскарад по плюсах? Які прогнози-хто під костюмами?
    Мої:
    Прима-маю підозру, що або Єфросиніна або Мейхер, хоч нас вперто підводять до того, що то Оля
    Равлик- Павлік, але то занадто очевидно.
    Кака-Дзідзьо, ну або справді Ласточкін
    Дракоша- Огневіч або Таяна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я вчора бачила вперше. І лише Равлика.
    Але він сам співає пісню? Не зміненим голосом ? Павлик би так не витягнув
     
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ведучий оголошував, що співають своїми голосами.але я думаю малось на увазі, що співають особисто. Обробка є у всіх, а когось більше, в когось менше. Років 7-10 тому бачила його акустичний концерт, співав круто і різний репертуар, від джазу до року.
     
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    беру свої слова назад))) Равлик це Танчинець з Без Обмежень. Уважно прослухала в навушниках голос, бо відео відволікає. То майже впевнена, що то він.
     
    • Подобається Подобається x 1