Тележурналісти

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Liliyah Romanova, 14 Серпень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Бо є проблеми зі самокритикою. Грильяжко, не ображайтеся, знаю, що у вас нині важкий день, але так воно виглядає.
    До речі, Сергієві зауваження зробила, то теж неадекватно сприйняв. :confused:

    Тобто лизання дупи Садовому - це нормально?
    Чомусь Інтер Фірташа в кожному випуску Подробиць не показує. Чи показують в новинах?
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Тележурналісти

    тут якась плутанина, здається Грильяжка сказала дякую за мій допис на 1 сторінці :) чи не так?
    Чого Садового чіплятися він не журналіст :))
    Стосовного того, що важко працювати на 12 я розумію, бо у Львові 80% гнилих фірм, де бєшся головою об стінку і ніц не виходить, люди як мухи сидять пасивні, а вся організація тримається на одиницях активістах відданих... але то тема іншої гілки...

    А як Вам Ромцьо Чайка :) перші передачі на 5 каналі я всерйоз не сприймала :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тележурналісти

    А по чому то можна сказати? "Дякую Олю" писалося після оцих слів:
    ----------
    Та забавно, що він така "звізда". :xaxa:
    Ви не подумайте, я не проти самого Садового, якби була у Львові на час виборів, то тільки за нього би голосувала, але оте його "явління народу" в кожних новинах - то щось з чимось!
    О, а чому такі мимри провадять той репортер? Невже нікого кращого не знайшлося? Якісь такі лиця страшні... :girl_sad: Невже там стандарти аж такі занижені?
    Ги, Ромцьо то кадр. Коли в нього в студії сваритися починали, він не дуже й вмів розборонити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Тележурналісти

    А хто хамить?
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тележурналісти

    Ну, ті ваші слова трохи не тойво... не те щоби хамство, але й не дуже лагідно.
     
  6. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Тележурналісти

    Лілю я не працюю на Садового і не маю жодного відношення до Репортера. Тому мене це певним чином образило поскільки через свої переконання багато натерпілася і терплю і надалі.Поскільки я маю безпосереднє відношення до цієї професії і працюю у ЛЬвові надалі прошу моєї скромної особи не згадувати у цій гілці з багатьох причин. Дякую
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Дивно чути "ідіть робіть краще". Є люди, які роблять ТБ, і є ті, котрі його дивляться. Якщо ті, хто роблять, будуть казати тим, хто дивиться, "ідіть робіть ліпше", й ті справді підуть, то хто ж тоді буде дивитися й оцінювати побачене? Люди мають право на критику продукту, який їм приносять. :)
    Регіональне ТБ завжди гіршої якості, але завжди можна прагнути до ідеалу, а критика в тому тільки допомагає.

    Вийшло непорозуміння, вочевидь. Перепрошую що образила поспішними висновками. :)
    Може, справді ви за якийсь інший допис Олі подякували, але без цитування то не було зрозумілим.
    Про вас читала лише позитивні відгуки форумлянок, котрі дивляться вашу програму, то чому так загострено реагуєте? Я з дописів дівчат зробила висновок, що ви власне належите до кращих, а не до тих, що як-будь.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Тележурналісти

    Пушкін напевно. :cowboy:

    Я думаю, коли вам лікар (продавець, вчитель, тощо) скаже
    то ви йому просто подякуєте. :cowboy:
     
  9. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Тележурналісти

    Дякую Лілю мені приємно але нас читають різні люди і це не дуже добре може відбитися на мені в мене вже був інцидент тому буду дуже вдячна якщо моє прохання буде прийняте до уваги.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Тележурналісти

    маєте бажання для гострішої дискусії є відповідна гілка. Я не хочу її продовжувати і тим паче коментувати допис
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тележурналісти

    То яка? У нас тем для сварок ма.
     
  12. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Тележурналісти

    Отака з форумлянкою Mariya а в нас Лілю нема тем для сварок тому ловіть мій цьом
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тележурналісти

    О, а Алла Мазур ще є на ТБ? Мені вона дуже подобалася. І було приємно, коли в Бімуві саме її ім*я взяли за прототип для бджілки-репортерки: Жалла Пазур.
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Тележурналісти

    Вона в декреті. Бавить отаке чудо
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 15
  15. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Тележурналісти

    А мені подобається Людмила Добровольська.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Тележурналісти

    і мені.:girl_in_love:Особливо в рекламі Гарінєр:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тележурналісти

    І її стиль. На жаль, не маю можливості дивитися 1+1. Тамтешні журналісти мені дуже подобалися.
    Журналісти УТ1 не надто, люблять в репортажах про релігійні свята якусь дурницю зморознути. :xaxa:
     
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Тележурналісти

    з укр. каналів дивлюсь виключно 1+1. Інтер щось не дуже мені, львівські канали- то так подивитись настрій собі підняти:girl_crazy: Мене завжди дивувало де вони знаходять таких ведучих:girl_crazy:
    От тільки ніяк неможу знайти в себе 12 канал, бо дуже хочеться подивитись на грильяжку зраненька......вона мені здається має змінити мою думку про ведучих на львів. каналах
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Тележурналісти

    А ще є такий канал як Стб.Так от там є хлопчина який веде погоду...я розумію що ніби нові віяння креативний підхід тощо..але коли він починає говорити а ще гірше рухатись..то в мене про нього лише одна думка що це людина з нетрадиційною орієнтацією.Ну де ж таких на екран??Він манерою говорити мені дуже нагадує того "ГЛАМУРНОГО" Діму Коляденка.Ну ..відраза і все тут!
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Тележурналісти

    це учасник ШОУ ТАНЦЮЮТЬ ВСІ! учасник фінальних шоу..
     
    • Подобається Подобається x 1