Тележурналісти

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Liliyah Romanova, 14 Серпень 2009.

  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Тележурналісти

    Як будуть пропозиції, то я відразу! Я погоду можу - верхом прикрию Європу, низом Азію:girl_smile::girl_smile::girl_smile:
    Але тоді мусите мене замінити у суді.:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Тележурналісти

    Ну вже заінтригували, капець. Грильяжко, покажи лічіко...:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Тележурналісти

    нарешті чоловік налаштував 12 канал, зраненька виділа грильяжечку.....Ох, і якби ж всі ведучі на Львів. телеб. мали такий вигляд і так поводились...
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Тележурналісти

    Ну тоді це і пояснюю його повне неспівпадіння з прогнозом погоди.
    Мені от Руслана Писанка колись подобалась.Вміру весела ,така справжня"українська жінка",не навязувала навіть підсвідомо ніяких стереотипів про фігуру.Така собі Пишечка.
    А ще на Інтері є ведуча Подробиць,Юсупова здається,то вона коли про якісь випадок з дитиною розказує,в неї все сльози в очах.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Тележурналісти

    Зраненька - це коли? І я хочу глянути :girl_curtsey:
     
  6. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Тележурналісти

    О 8.00 :girl_curtsey:.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Тележурналісти

    Дівчаточка я вас дуже люблю але ще раз прошу не обговорювати моєї скромної особи у цій гілці всі питання до мене в приват. Бо мені вже це разочок вилізло боком. Пишіть ПП радо з Вами поспілкуюся
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тележурналісти

    Тільки похвалила вчора Сергія Барашевського, як він учора в новинах вирядився у червону футболку з написом "СССР" і бриджі. Це нормальний вигляд для для журналіста???
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Тележурналісти

    Отак почала собі думати-гадати, а хто ж мені подобається з ведучих на ТБ? А раз-два, і нема що рахувати.... На плюсах - ніхто (у Бориско голова завжди якось набік перехилена - де режисери?), Мосейчук - ну 5 канал, та й все, на Інтері - тим більше ніхто (ані холодно-суха Юсупова, ані занадто кругленький Сєнічкін), львів'янка Грицик хіба симпатична. Є ще СТБ.. Там ведуча доволі приємна кобіта, і Фроляк на ICTV теж непогана ведуча. Мені подобається журналістська команда "плюсів" і СТБ. У тих сюжетах є на що подивитися. Ну і треба віддати належне Каті Осадчій. Що не кажіть, а ведуча з неї файна.... Вміє і питання гостре поставити, і обтертися, коли плюють в очі - так, журналістська робота - нелегка справа :)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тележурналісти

    Дивилися програму про весілля Ані Лорак, були захоплені її майстерністю! Вона й справді молодець!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Тележурналісти

    Катя Осадча - абажаю і дивуюсь, як у неї в голові тримається стільки інформаціїї, хто де з ким був, що робив і т.д. Моя улюблена!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Тележурналісти

    Бо з нею працює редактор це я знаю 100% який стоїть по той бік кадру і каже буквально кожне питання і інформацію про людей. Я бачила тому повірте
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Тележурналісти

    Читала її розповідь про специфіку роботи. Перед кожними зйомками її команда має список запрошених на ту чи іншу подію, опрацьовує кожну ВІП-персону, збирає інформацію на кожного гостя - хто, з ким, де, коли і за скільки :) Редактори готують запитання, вона це все вивчає, думаю, і сама багато знає :) - от і маємо результат... А на відпочинок вона завжди бере із собою стос журналів і звідти також черпає інфу.
     
    • Подобається Подобається x 3