Темно-сині плями після ран та вавок

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем New look, 6 Травень 2014.

  1. New look

    New look Well-Known Member

    Підкажіть будь ласка чим і як можна вирішити таку проблему: в місцях де були покуси комарів, які роздерлись чи інших вавок, з,явились (чи точніше не посходили) темно-сині плямки. Як їх можна вивести?
    Шкіра дуже бліда і ніжна, і від простої подряпини може бути така пляма дуже довго, а деякі взагалі вже пару років не сходять((
    В основному в мене на ногах ті плями. Хочеться до літа чимось їх вивсети..
     
  2. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Темно-сині плями після ран та вавок

    Мене так само мучить це питання(( як того позбутися

    Надіслано від мого ZP950, використовуючи Tapatalk
     
  3. Альона

    Альона Well-Known Member

  4. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: Темно-сині плями після ран та вавок


    По темі: регенерація шкіри у вас погана. Долобене гель, димексид гель, коротше будь який зовнішній засіб з димексидом, якщо плями свіжі, мав би освітлити, розсмоктати. Можете ще з бадягою попробувати. Ну а самий дієвий і швидкий спосіб це лазар.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  5. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Темно-сині плями після ран та вавок

    на такі вавки найефективніше мені допомагає бадяга. теж маю таку шкіру, на личко використовую спеціальні ( в складі мають бути речовини покращуючі регенерацію і кровообіг, укріплюючі судинки) креми, а от для тіла бадяга найкраще.
     
  6. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Темно-сині плями після ран та вавок

    Наталю, а що то за бадяга? і як її використовувати? бо теж така сама шкіра і плями залишаються особливо на ногах, а скоро літо, не хочеться в штанах весь час ходити.
     
  7. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Темно-сині плями після ран та вавок

    3грн в аптеці.
    Моя порада - Дарсонваль.
     
  8. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Темно-сині плями після ран та вавок

    Саме так, в аптеці, дешева штучка . Деякі лінії використовують її у складі своїх засобів.
    http://www.piluli.kharkov.ua/drugs/drug/spongilla-lacustris/
     
  9. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Темно-сині плями після ран та вавок

    З бодягою обережно. Використовувала, коли мала синцi пiсля залу. Там протипокази е. Менi порадьте теж, плз. Залишився слiд пiсля герпесу, дуже видний :girl_emo:
     
  10. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Темно-сині плями після ран та вавок

    Багато хвалять крем "Ахромін", але зараз він вже не той, справжній ще треба пошукати, він добре відбілював, проте мав ртуть в складі. Можна протирати такі ділянки аптечним перекисом водню, ну і бодяга (багатьом допомагає, але тестіть спочатку на алергію, бо може і обсипати, і набряк дати).
     
  11. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Темно-сині плями після ран та вавок

    Я так розумію, що йде мова про застійні плями після ран, а не пігментаційні. То є трохи різні речі, відбілювання тут не допоможе, потрібні засоби, котрі допомагають розсмоктувати оту темну проблемні ділянку.
    Бадягу- звичайно, потрібно спочатку нанести точково і випробувати, то не зашкодить для будь-якого нового засобу перед нанесенням.
    Просто бадяга це є доступно і ефективно ( для видалення косметичного недоліку вже і негайно) можна спробувати :)
    також, якщо є схильність до утврення таких плямок є корисним, для профілактики, попити препарати, і поїсти продукти, укріплюючі судинну систему ( аспаркам ( панангін), курага-банани), протирати /наносити на шкіру засоби з екстрактом каштану.
     
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Темно-сині плями після ран та вавок

    Я на разі випробовую порошок сандалового дерева, якщо вийде - напишу. Ще в мене була думка мумійо застосовувати
     
  13. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Темно-сині плями після ран та вавок

    Дякую всім за поради!
    Відписуюсь: випробувала бадягу- ефекту нуль(((
    Купувала порошок бадяги, та розводила водою. Ще думаю спробувати олією розвести і втерти добряче.
    Як мені здається, що проблема в тому, що ці плямки (можливо підійде справді краще слово- застійні) утворюються під верхнім шаром шкіри..ніби гематома підшкірна маленька. Тобто, це не пігментні які з самого верху знаходяться, а трішки в середині шкіри...ну а через мою тонку і білу шкіру дуже видно((
    Ахромін точно не підійде. Спробую ще якийсь крем, а потім напевне прийдеться спробувати лазер.
     
  14. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Темно-сині плями після ран та вавок

    Завдяки вашій темці таки зайнялася своїми плямками і за два тижні їх вивела.
    Бадяга в кремі. Два рази в день.
    Нема жодної, а були з минулого літа.
    :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Темно-сині плями після ран та вавок

    Рада за Вас. Значить пошукаю в кремі бадягу. А як часто Ви нею натирали плямки?