Термінові ПОТРЕБИ:

Тема у розділі 'Відкриваємо серця', створена користувачем Izabela, 4 Листопад 2010.

  1. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Термінові ПОТРЕБИ:

    Назва банку: ЦФ пАТ Кредобанк МФО 325365 ЗКпО 2492402078 Рахунок 2620401919172
    призначення платежу: зарахуванння коштiв для лiкування хвороi дитини на рахунок 1000641851
    Пророк Роман Андрiйович
     
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Термінові ПОТРЕБИ:

    Всі основні реквізити є на ЛФ тут
    Або на ФБ тут
    Дякую усім! Навіть по 10 грн з Вашою допомогою легко назбираємо потрібні кошти!
     
  3. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Термінові ПОТРЕБИ:

    Триває акція дитячого реабілітаційного центру «Джерело» “Я дарую дитині кілометр”. Радує, що є багато небайдужих людей. Навчальні і робочі колективи організовують збір коштів. Велика подяка: працівникам Міської ради що зібрали близько 2 700 гривень, студентам Банківського інституту - 860 гривень, факультет туризму ЛНУ - 1440 гривень, факультет міжнарожних відносин - 1900 гривень, інфіз - 250 гривень, журналісти - 300 гривень, фотограф Настя Пироженко - 300 гривень, від партії "Удар" - 2000 гривень, завод "Сільмаш" 1 000 гривень. Якщо у Вас великий дружній колектив, приєднуйтесь до благодійної акції. Давайте допомагати разом! :girl_yes:
     
    Останнє редагування: 7 Квітень 2011
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Термінові ПОТРЕБИ:

    дякую усім хто перераховує гроші для Зоряни, наразі сума ще не зібрана, але все ще попереду! :)
     
  5. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Термінові ПОТРЕБИ:

    Будь-ласка, перевірте реквізити Укрсоцбанку - дівчата в укрсоці сказали, що МФО і ЗКПО недійсні.
     
  6. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Термінові ПОТРЕБИ:

    А на ЛФ були рахунки ВебМані, може хтось знає чи вони ще дійсні і чи можна зараз на них нарахувати кошти?
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Термінові ПОТРЕБИ:

    перепрошую, ось оновлені дані тут


    про Webmoney
     
    Останнє редагування: 11 Квітень 2011
  8. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    Відповідь: Термінові ПОТРЕБИ:

    "Я дарую дитині кілометр"
    сума зібраних коштів складає приблизно 26 тис. гривень.
     
  9. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Про нас

    Дівчатка вибачте якщо не сюди пишу, але я дуже хочу допомогти дітям. Не забувайте про мене я завжди вас підтримаю і допоможу чим зможу.
     
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Останнє редагування модератором: 27 Серпень 2011
  11. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Термінові ПОТРЕБИ:

    а для мами потрібен одяг? Маю багато одягу з себе, котрий не ношу.
     
  12. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Термінові ПОТРЕБИ:

    Спілкувалась сьогодні з громадською організацією, яка збирає допомогу для цієї родини... Ще багато чого потрібно, щоб налагодилось у них життя... Одяг, постіль, посуд, предменти побуту! Хто має можливісь допомогти- приєднуйтесь :) Особсто я буду передавати для них дещо через ГО "Сонячний Світ", вони скоро поїдуть туди. http://www.sunnyworld.org.ua/ru/nashi-podopechnye/103-lvov.html хоча можна і самим завезти, тут є всі контакти http://moya-rodyna.org.ua/dbst-matysik.html
     
  13. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Термінові ПОТРЕБИ:

    Можу віддати диван з ортопедичним матрацом, який потребує дуже незначного ремонту (укріплення однієї підтримуючої матрац дощинки), але на жаль, тільки самовивозом.
     
  14. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Термінові ПОТРЕБИ:

    Дякую! Я спитаю ци волонтери зможуть забрати...
     
  15. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Відповідь: Термінові ПОТРЕБИ:

    якщо потрібно, віддам м"які іграшки, вже спакована коробка (іграшки в доброму стан, чистенькі) тільки треба щоб хтось забрв з Левандівки.
     
  16. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Термінові ПОТРЕБИ:

    До кінця тижня поїде туди водій, який так само зголосився допомогти! тому якщо хтось хоче щось передати, можна буде з ним сконтактуватись!
     
  17. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Термінові ПОТРЕБИ:

    Даю контакти людини, яка займається збором і організацією відправки допомоги для родини 243-64-72 моб.095-431-31-05 Яків.
     
  18. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Термінові ПОТРЕБИ:

     
  19. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Термінові ПОТРЕБИ:

    дитині потрібний донор 3-я мінус група крові (дуже рідкісна), дитина помирає.
     
    Останнє редагування модератором: 18 Листопад 2011
  20. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Термінові ПОТРЕБИ:

    Донора так і не знайшли.... перепитайте всіх рідних і знайомих, дитині потрібна допомога!