Тест: На скільки ви дорослі?

Тема у розділі 'Пляц забав', створена користувачем Supernatural, 12 Квітень 2016.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Тест, який показує ваш "рівень дорослості" :girl_smile:
    Тест: Насколько вы взрослый?
    Мій результат: Вы взрослый ребенок, и это здорово. Вы все еще замечаете яркие краски жизни и способны находить повод для радости там, где другие ничего не видят. За это вас и любят. Мені підходить)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    "Вы зрелый взрослый. Многое переосмыслив, вы избавились от душевных терзаний и нашли свое место, вот только жить стало скучновато. Выпускайте своего внутреннего ребенка погулять хоть иногда."
    Я так і знала((- не грає вже мені в одному місці

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    я- " зрелый взрослый."- ну нарешті! я подорослішала! ура!
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Щось таки є, часом скучно, що вити хочеться:) Треба сходити на якісь круті атракціони, подуріти:)))
    Гг, всі такі дорослі:)
     
  5. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Вы зрелый взрослый. Многое переосмыслив, вы избавились от душевных терзаний и нашли свое место, вот только жить стало скучновато. Выпускайте своего внутреннего ребенка погулять хоть иногда.
    :read: старію...:scratch_one-s_head:
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Класний у вас результат)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Дівчата, сказав чоловік , що тест:" єрундовий, якщо ти -взрослий, то я боюся бачити дітей з того тесту!!":rock:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    та сама петрушка...
     
  9. rosomaxa

    rosomaxa Member

    Вы зрелый взрослый. Многое переосмыслив, вы избавились от душевных терзаний и нашли свое место, вот только жить стало скучновато. Выпускайте своего внутреннего ребенка погулять хоть иногда.
     
  10. Kudryashka

    Kudryashka Member

    Вы взрослый ребенок, и это здорово. Вы все еще замечаете яркие краски жизни и способны находить повод для радости там, где другие ничего не видят. За это вас и любят.
    Думала буде гірше.
     
  11. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Вы взрослый ребенок, и это здорово. Вы все еще замечаете яркие краски жизни и способны находить повод для радости там, где другие ничего не видят. За это вас и любят.:girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Shamna

    Shamna Мамуся

    в мої то 22:girl_haha: Вы зрелый взрослый. Многое переосмыслив, вы избавились от душевных терзаний и нашли свое место, вот только жить стало скучновато. Выпускайте своего внутреннего ребенка погулять хоть иногда.
     
  13. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    юххув)
    Вы зрелый взрослый. Многое переосмыслив, вы избавились от душевных терзаний и нашли свое место, вот только жить стало скучновато. Выпускайте своего внутреннего ребенка погулять хоть иногда.
     
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    мені теж видало зрізлий дорослий, хоча очікувала дитяче видасть з моїми то відповідями)
    і якщо чесно ,якби проходила тест в 18-20 то напевно взагалі видало старуху, я тоді ще серйозніша була)) навіть на форумі писали в той період, що думали мені тридцятка десь по дописах)))
    --- дописи об"єднано, 12 Квітень 2016 ---
    та нема чого боятися)), познайом чоловіка з @Supernatural чи іншими дівчатами з аналогічним результатом тут)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Вы зрелый взрослый. Многое переосмыслив, вы избавились от душевных терзаний и нашли свое место, вот только жить стало скучновато. Выпускайте своего внутреннего ребенка погулять хоть иногда.
     
  16. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Вы взрослый ребенок, и это здорово. Вы все еще замечаете яркие краски жизни и способны находить повод для радости там, где другие ничего не видят. За это вас и любят.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    І я "взрослый ребенок". А там тільки два варіанти результату? Як би більше було б цікавіше))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Вы зрелый взрослый. Многое переосмыслив, вы избавились от душевных терзаний и нашли свое место, вот только жить стало скучновато. Выпускайте своего внутреннего ребенка погулять хоть иногда.

    Ех, де моя молодість)))))))
     
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
  20. basia

    basia Well-Known Member

    Я " зрілий дорослий" Чесно, засмутилась би , якщо б був інший результат.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1