Тести на вагітність (види, терміни, наші фото)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем hitrynja, 18 Листопад 2012.

  1. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    ХГЛ починає вороблятися десь приблизно з п"ятого дня після зачаття, після імплантації ембріона в матку.
    Якщо у ваших друзів статеви акт відбувся під час овуляції, то думаю шанси щось побачити на тесті на 8 день таки є :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Треба брати з найменшою чутливістю. Home test ніби має 10. Але будь-який тест може щось показати, а може й ні. Бо навіть імплантація середньостатистично на 7-10 день, і лиш тоді виробляється ХГЛ, на який реагують тести. При цьому, що й концентрація його в сечі все одно менша. П.С. Мені за першої вагітності показав тест на 10 день після СА, швидше не робила.
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Пцсля сексу - неясно, після овуляції-запліднення можна.
    Секс міг бути за п‘ять днів до овуляції, тому від сексу рахувати немудро.

    Всі тести з чутливістю 10 можуть показати. В нас є їх навалом за спокійні гроші. На коробці чутливість написана.
     
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    це якийсь супер чутливий (там немає ніяких чисел на ньому - так і пише - супер чутливий), вони його знайшли закордоном і попросили купити . кажуть що чимось відрізняється від наших. Все що знайшла про цей тест - визначення настання вагітності з 8 дня після СА.
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    6D7EB6DA-B3BA-4D87-B3F4-BA7DDD1A3658.jpeg
    Людям скучно реально. Ось тест з семи днів, чутливість 10. Ну але не із закордоння.
    --- дописи об"єднано, 13 Листопад 2018 ---
    У всіх тестів однаковий принцип дії.
    --- дописи об"єднано, 13 Листопад 2018 ---
    @Hermi можете скинути посилання на тест? Мені аж цікаво стало.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ніц не знаю, ще вивченням тестів не займалась. Якщо чесно я була переконана що не всі тести і при затримці 1-2 можуть показати вагітність (в сенсі якщо вона дійсно є). Але то таке, я ліс дрімучий в тих справах.
     
  7. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    На цьому тесті теж пише, що визначає з 8 дня після СА. Загалом, я думаю, що навіть та чутливість і ті написи на тестах, то все маркетинг) Комусь покаже і на 8 день чи 10 якогось привида, а комусь лише із затримкою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    через два дні -- то вже 10 днів , а не 8 -- вже точно покаже)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ну це якраз їхня аргументація. Що отой тест має показати після СА під час овуляції, а наші показують після затримки. Ну але то для мене більше схоже на:
    або шукають за що зачепитися
     
  10. Kandya

    Kandya Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
  12. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    На наших теж пише, що можуть показати з 7 дня запліднення. Просто виробники себе страхують і таки кажуть, що найбільш оптимальна інфа - з дня затримки.
    По-різному буває. Я сама якось три тести зіпсувала, бо все вказувало на вагітність, а вони "зарази" - були порожні - і на 8 день, і на 10, і на 14, аж поки місячні не почалися. Просто, ті, хто 8 років планує, вже перестають себе "гвалтувати" тими тестами, бо то маса розчарувань дивитися на них, коли вони пусті. Для мене найкращим тестом завжди була базальна температура, слідкуючи за нею, я фактично робила тест, щоб підтвердити вже те, що й так підсвідомо знала. Але якось на цей раз і базальна температура мене підвела.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я не витримую. Займаючись природним плануванням, я знаю, що від можливого зачаття минуло 10 днів, і не можу пережити ще тиждень, щоб робити тест.
    І я ще той маньяк, який зробить дві "десятки" з різницею в пару днів, і відстежу різницю в яскравості :) тоді дві 25ки :)
    Хоча, в способі життя для мене все одно нічого не змінюється. Але нетерплячість - це моє.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Siania

    Siania Love Life

    А я міряла температуру, і за два дні до затримки зрозуміла, що вагітна, бо температура була підвищена. 37-37,3. Хоч я не займалась цим раніше, і міряла навіть вдень. Тест теж показав дві смужки, за два дні до м. Звичайний, найдешевший тест.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. sherry

    sherry Well-Known Member

    Колись читала пояснення з якого дня тест покаже 2 полоски з чутливістю 10. Після овуляції (якщо звісно жінка знає коли вона відбулась), яйцеклітина "подорожує", прикріпляється приблизно 7 день (+ -), з того часу починає вироблятись гормон вагітності ХГ, щоб тест показав //, то концентрація в крові має бути 50, принаймі у мене так, то були найчутливіші тести. З урахуванням що ХГЧ подвоюється кожних 2 дні, там був приведений розрахунок, то // покаже починаючичерез 4-5днів після прикріплення, але це індивідуально). Тобто наші тести з чутливістю 10, як раз і можуть показати затримку за 2 дні до М, або 11-12 днів після О
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

     
  17. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Мені гугл перекладач переклав, як тест, що показує результат на 8 день після ЗАПЛІДЕННЯ. Як на мене, то трохи різні дати, від заплідення і від СА. І мені здаєть, ще до затримки тест, з чутливістю 10 , показав 2 полоски.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Подобається Подобається x 1
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    Останнє редагування: 14 Листопад 2018
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Я, зазвичай, за шийкoю і слизoм слідкую в періoд oвуляції, після – ні. А oт БТ у вагітні цикли після імплантації трималася 37 і вище. А в невагітні, зазвичай, 36.8-36.9
    А взагалі не знаю як би я планувала без метoду прирoдньoгo планування. Бo навіть oвуляція, зазвичай, на 18 чи 22 день аж, але буває і на 14! O так і булo минулoгo циклу, і температура була висoка у другій фазі, щo мені далo марну надію((