Тимчасово +15, або вагітність і вага

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ірена, 28 Серпень 2009.

  1. Veranda

    Veranda Member

    В нас термін ідентичний прямо до дня:girl_flirt:.
    Від початку вагітності набрала вже 8 кг (завдячую невимовній любові до солодкого). :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Люкс, будем на зв'язку :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    +10 кг за вагітність. На вчорашньому прийомі вже -0,5 кг. Подивимся, з якою вагою вийду після пологів☺
     
  4. WpylichkaP

    WpylichkaP Active Member

    Ой, казала що за всю вагітність мушу набрати не більше 13кг,наївна, :girl_haha: та яке там + 18кг, в останній тиждень скинула десь 1-2кг, живіт мала великий, а малюк народився 3150, причому нам прогнозували всі 4кг, бо ми з чоловіком не маленькі. В пологовому залишила зразу 8 кг, ще 6кг скинула за 2 місяці, залишилося ще 2кг.За всю вагітність не налягала на солотке і мучне, тому не знаю від чого то залежить
     
  5. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    В мене таке відчуття що воно залежить від чого йому хочецця, і то хочецця не має відношення до жодної логіки. Мені позавчора лікарка наміряла +16(хоч на вагах було чітко +18) солодкого-мучного-часто густо ніякого крім фруктів не їм ))) Апетит до одного місця цієї вагітності. вчора крім фруктів за цілий день зїла половинку запеченої скумбрії. усьо. І де воно береться ))))
     
  6. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Я за вагітність набрала 16 кг, в роддом приїхала з вагою 74 кг, через 3 дні повернулась додому з вагою 63 кг. Але в мене було багатоводдя. Зараз малій 2,5 тижні, в мене 61 кг. Сподіваюся місяці за 3 повернуся до своїх 56/58 кг)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ну того я й не парюся. Бо набір ваги, таке враження, не залежить від харчування чи фізичної активності.
     
  8. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    з старшою завагітніла з вагою 70 кг, йшла на пологи було 90,зменшою на початку вагітності важила 66 кг, на 36-му тижні 83 ,а вже на 38-му 81,і де тих два кілограми ділось так і не зрозуміла. І того першого разу + 20, другого + 15. Дітки старша 4200 і 57 см, на 40-му тижні, менша 3540 і 52 см на 39-му.
     
  9. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Завагітніла з вагою 61,1 кг, йшла народжувати з вагою 85,7 кг. 25 кг набрала...
    Сьогодні після повернення з лікарні зважилась - 72,4 кг (9 днів після пологів)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відмічусь. Майже 22 тиждень +5 кг(за останні 2 тижні + 1 кг). Шалено хочеться фруктів і якоїсь доброї домашньої випічки)
     
  11. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    За всю вагітність + 7 кг, малеча народилася 3400 (УЗД помилилося на пів кілограма в меншу сторону - ставили, що буде 2900 +- 200 г). Суб'єктивно з набраної ваги вже майже все зійшло (по речах бачу).
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та напевно більше зійшло. 7 кг то за самі пологи (води, кров, плацента, Ваші витрачені сили)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. foreveryoung

    foreveryoung Member

    В мене початок 36 тижня, прибавка в вазі 13кг...
     
  14. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    29 тижнів 4 дні, вага 60 кг, +4 кг
     
  15. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    32 тижні 3 дні, вага - 63.1 кг. Ростем:)
     
  16. Karamelkids

    Karamelkids New Member

    34 тиждень:)набрала 16 кг,пишуть "паталогічне набрання ваги"..аж страшно таке читати)))
    Сказали,що якщо я так набрала,то "буде важко народжувати,бо тиск буде скакати"


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  17. Veselivka

    Veselivka Member

    В мене початок 24 тижня і вже +7,5 кг...:girl_blush2: Стараюся набирати менше, та бачу, що виходить не дуже.:girl_impossible:
     
  18. Karamelkids

    Karamelkids New Member

    В мене спочатку було все як книжка пише))),з місяця 7 щось так різко почала вага набиратися,хоча не можу сказати шо я дуже прям їм))).не знаю від чого залежить...


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    я в своєї Г була востаннє на 35 тижні. на вазі було десь +20. то вона казала не паритись. Гм, в різних лікарів різне уявлення про набір ваги.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Класна у вас Г. :)
    А мені на ту вагу так наголошують...
    ніби не обжираюсь, і + не такий АЖ страшний, а воно десь набирається.
    І так себе чую середніх розмірів дирижаблем))) а тут ще ті зауваження по вазі.

    В тему згадалось :)
    IMG_1070.jpg