Тимчасово +15, або вагітність і вага

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ірена, 28 Серпень 2009.

  1. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    в мене 22 тижні, і така сама прибавка, в консультації сказали що це норма
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    ой дівчата ви походу дюймовочки:girl_smile: я теж не хотіла дуже поправитись, але зараз 32 тижні і від початку вагітності вже +11 кг:girl_cray: в середньому за місяць часу набирала до 3 кг. а ще два місяці попереду, тя я як бегемотисько буду:girl_in_dreams: ніби і не жру надмірно так, але десь то воно береться... в ЖК поки нічого не кажуть щоб переставала їсти:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    От і ключова фраза))). 12 тижнів - то купа часу. Можна набрати ще Ого-го).
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    можливо то головне - мислити позитивно:girl_wink:та й літо попереду, якраз багато свіженьких фруктів, овочів мммм:girl_dance: і нема тих свят купа, і зимових і весняних - коли ковбаси і салати горами, і якось хочеш чи ні а воно їсться і їсться:girl_impossible: бо я за три великодніх дні напевно наїла більше ніж за місяць:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Мене теж то питання хвилює, не можу їсти зі спокійною совістю :girl_crazy:
    Мудрий "гугль" трохи заспокоїв)

    • теж надіюся, що на овочах-фруктах сильно не поправлюся)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    24 тиждень і прибавка 6 кг))
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Заспокоїлась трохи, лежу і їм яблуко))).
     
  8. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    30 тиждень. +8,5 кг
     
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я цієі вагітності прям рекордсмен 24 тижні + 700 грм, сама в шоці. Якраз вага малоі плюс води.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    38 тиждень прибавка загальна 17 кг :girl_impossible:то капєц:girl_sad:наш пацан ще на 32 тижні важив майже 2500 грам, а шо то буде до кінця...Лікарка казала утримуватись від солодкого і мучного..Але ж яяяяякккк??:girl_mad: боюсь подумати скільки ми ще наберемо...
    --- дописи об"єднано, 23 Червень 2017 ---
    38 тиждень прибавка загальна 17 кг :girl_impossible:то капєц:girl_sad:наш пацан ще на 32 тижні важив майже 2500 грам, а шо то буде до кінця...Лікарка казала утримуватись від солодкого і мучного..Але ж яяяяякккк??:girl_mad: боюсь подумати скільки ми ще наберемо...
     
  11. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

     
  12. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    29 тиждень, прибавка 8 кг
    мене чомусь на солодке і мучне навіть не тягне, дуже хочеться фруктів-овочів, ніби і не їм багато, але вага все одно росте.
     
  13. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Мене на морозиво страшенно тягне:girl_impossible:, і раніше цукерки трохи поїдала, і канапки то капєц:girl_blush2:.а зараз шось менше стала їсти хліба, їлаби хіба черешні, банани, клубніку і інші ягоди:girl_dance:
     
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А я тут взагалі в шоці трохи). Приїхали на все включено), і все таке смачне))). І все хочеться))). Така смачна випічка, море фруктів на вечерю...
    Ех, трималась я, трималась, а зараз розпасусь). Аж страшно буде дома важитись).
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Zelonka

    Zelonka New Member

    22 тиждень +3кг від стартової 52 при 167см, лікарка сказала, що багатенько, переглянути раціон:pardon:
     
  16. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    На 34 тижні + 11 кг
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    33 тиждень і +11 кг. І здається мені, що то ще й не так багато). Намагаюсь тримати себе в руках, та і погода не сприяє великому апетиту. Але ще трохи часу попереду, якраз коли вага просто на очах почне рости(((. Щодня важусь, то якось стимулює менше їсти))).
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А у мене 32, то поки було +3, якраз на наступному тижні наступний візит. Побачимо що там.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Для мене це щось нереальне))). Чесно! Як таке можливе? Розумію, що +11, то є багато, але то є в межах норми, що мене не може не тішити (минулі вагітності були з суттєво більшим набором ваги). На такому терміні вже тільки сама ляля +-2 кг.
    Маю подругу-дюймовочку), маленька, худесенька. За вагітність набрала 11 кг та народила на 34 тижні. Після пологів вже була у формі буквально за місяць.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Та я за перші 2 вагітності по 20 набирала, тому зараз важу немало, і старалась перейти на правильне харчування. Тому вага не росте за рахунок, тоі що вже є певно.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1