Тимчасово +15, або вагітність і вага

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ірена, 28 Серпень 2009.

  1. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Моя кумася не є повна,але трішки мала зайвої ваги.Під час вагітності на дієті не сиділа,але їла дуже мало,бо не було апетиту,спеціально себе не обмежувала ніяк.Йшла народжувати з +1кг.Через місяць після пологів важила на 10кілограмчиків менше,ніж до вагітності.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. jylanda

    jylanda занууууда

    Я звичайно похвалитися +1 не можу, мала +7,5, але з роддому повернyлася без тої ваги, і за перші місяці ще скинула 8-9 кіло від довагітної ваги. Таки вона в мене трохи була лишня ще до родів.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Чим худіша жінка, тим більше вона набирає ваги під час вагітності, зазвичай. Десь прочитала, що дитинка не може розвиватись у "кістлявій" мамі, тому і забезпечує запас, щоб м'якше було)))))

    Я теж з зайвою вагою і токсикозом до 16 тижня, з другою вагітністю вага почала рости після 25 тижня аж. Півроку після пологів повернулась довагітна вага, зараз вже худіша)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та я ніколи худою не була, але попередні 2 вагітності таки добре набрала). Точно вже не пам'ятаю скільки. Скидала десь за пів року. Діти були на ГВ, алергічні, тому сиділа на строгій дієті. Цієі вагітності якось на даний момент менше набираю, але бачу, що ноги трохи набрали). Намагаюсь вживати багато овочів та фруктів, від мучного майже) відмовилась, хоча дуже люблю). Та і погода сприяє багато не їсти. І ще помітила, що зараз багато рухаюсь, дома рідко буваю. А їм переважно дома, тому такий режим мені дуже подобається. Ось би ще стан здоров'я дозволяв бути весь час у русі, то було б супер!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    індивідуально.
    62 кг на 174 см - це не така вже повна. А я від тої ваги набрала лише 5 кг, щоб народити свого другого сина.
    Бувають ще набряки і жирові відкладення, які "працюють" на фіксацію положення дитини. Багато закономірностей є в природі. Тому якщо вага набирається не цукром, не переїданням і не чіпсами, - то для чогось вона потрібна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    На 36 тижні +12,5 кг, 7,5кг з них "залишила" у пологовому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

  8. Єва

    Єва Well-Known Member

    13 тижнів +1,5 (лікарка мені в картці написала на 1 кг. меншу початкову вагу, бо каже, що я щось трошки замало набрала). На апетит не жаліюсь, на відміну від першої вагітності, коли не могла нічого їсти, зараз весь токсикоз постійно зажовувала чимось. В першу вагітність набрала 13 кг., з них 6 залишила в роддомі, а через пів року вже важила на 6 кг. менше, ніж до вагітності (в мене спогади про тих півроку- безперервне ГВ).
     
  9. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Наразі 21 тиждень і +4,5 до ваги.
    Але то нічого не значить, можна рівномірно всю вагітність набирати а можна за кілька останніх місяців "нагнати до норми". Я так з першою доцею набрала 22 кг, з яких 19 за останні 4 місяці а до того через токсикоз 5 кг втратила. До слова, все набране успішно скинула за пів року і при зрості 180 см важила 62 кг. Але мала багато молочка, і думаю що все те набране сприяло лактації, тому якщо багато не їм і тримаю себе в руках, то вага що набирається потрібна малятку і не варто на лікарів звертати дуже увагу. Їм аби всіх в одні рамки загнати, під один пртокол.
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я коли перший раз стояла на обліку 10 років тому, мене задовбали страшенно тою вагою. То багато, то мало, то нерівномірно. Другий і третій раз я ставала на облік, "придумавши" собі таку довагітну вагу, прибавка від якої станом на той термін була б ідеальною. І всі були щасливі. А те, що з другою дитиною я набрала 5 кг, а з третьою 15, - знаю тільки я :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ггг, не +5, а майже +7. Бачу, навчить мене ця вагітність прийняття обставин :)
    Прикольно буде, якщо я наберу купу ваги і народжу дитя близько 3 кг.
    Хоча, це такі дрібниці. Спостерігаю за собою наче зі сторони. Не об'їдаюсь. Відчуття хороші, тільки шкіра на животі тріщить від швидкості набору. І пупок болить.
     
    Останнє редагування: 28 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Скажіть, а як можна за вагітність набрати 20, а ще чула і 30 кіль?
    За обидвома вагітностями я більше 7-8кг не набирала, хоча діти 4570г і 3780г. Допускаю, що набирала чуть більше, бо половину вагтності я або худла, або вага стояла на місці, але 20...
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А з якою метою цікавитесь?

    Я кожного разу більше 20 набирала. Не розумію питання "як"?
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я за першу набрала 30 кг, за другу 9 кг.
    На питання чому- не знаю точно, але з першою вагітністю я перейшла з активного способу життя в пасивно-лежачий, тому що вагітність була важка.
    З другою я бігала шо метеорит, частенько забувала, що вагітна, працювала (ну, як на дому, але фізично) до останнього дня перед пологами.
    Можливо тому так, а можливо ще якісь причини, але набрати 30 кг таки реально. Після пологів, коли я з лежачого режиму знову перейшла в більш активний- все дуже швидко зійшло. Після других зійшло навіть більше з того, що було до:girl_haha:, тому тут таке... все індивідуально.
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене всі три вагітності були активні, особливо третя - біг до 34 тижня. І як завжди 20+
     
  16. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Просто цікаво. Без всяких там "ото понаїдали" :)
    Бо в мене перша вагітність, в 7 тижнів 93кг :), на пологи 100кг :). З пологового вийшла -10, потім ще -10 за півроку-рік.
    Друга вагітність в 12 тижнів 92кг, на пологи 97кг. З пологового вийшла -9-10 кг, томім ще трохи пішло. Зараз 82кг, і вага більш не спадає.
    На їжі не економила, але перший триместр майже голодувала, бо ніц не лізло. В першу вагітність був і тиск, і набряки, а за другою, я сама "бігала" до останнього.
     
  17. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    А який у вас ріст? бо цифри величенькі)) просто кажуть, якщо вага досить велика, то переважно мало набирають (хоч звісно є багато винятків)
    я сама набрала майже 20. як набрала? їла добре))) в мене такий організм, що швидко набираю й без вагітності, а з нею, то взагалі. хоч теж набір починався після 12 тижні
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    162 см. такий собі збитий колобочок
     
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ще забула додати, перший малюк народився з ваогю 3,4 кг, другий 3,950 кг.
    Ну, я вагітніла перший раз власне в той період, коли дуже схудла і мала 47 кг.
    І так народжувати йшла під 80 кг. Другий раз я важлила трошки більше, але не набагато, але набрала 9.
     
  20. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Та так навіть книжка пише, тим що мають високий ІндексМТ бажано і набирають менше 10кг.
    Моя сестра 1В- 58кг +10
    2В -90кг +5 (дитинка черпала з запасів, до декрету прибавка 0)
     
    • Інформативно Інформативно x 1