Тимчасово +15, або вагітність і вага

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ірена, 28 Серпень 2009.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    +3 кг за 2 тижні. 20 тижнів, +11 :)
    Як не дивно, зручно лежати на спині. Власне, це єдине,що зручно робити :)
     
  2. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    А я скучаю за лежанням на спині...Мені зручно а малятко копається і однозначно натякає щоб мама змінила позу)))
    Наразі маємо 29 тиждень і +8 кг
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    38 тижнів+ 11 кг
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    14 - ий тиждень +2кг. Щось так мені важко морально сприймати збільшення ваги. І розумію, що це природно, але, кожен раз боюся ставати на вагу і побачити там плюс. Перед вагітністю набрала кілька лишніх кг і так вони мене муляють. Боюся, що наберу надто багато і не скину.
     
    Останнє редагування: 16 Грудень 2017
  5. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    та скинете, просто не одразу) Зараз такий у вас стан, що про вагу переживати зайве)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А я от навпаки трохи переживаю, бо вагу ще не набрала зовсім:sad: ну може 0.5кг. максимум. Хоч то тіки 11 тижнів - то ще зарано для набору ваги? Своїх запасів в 44 кг. хватить певно не на довго. Ну надіюся,що зараз якраз коли найбільше росте дитинка (так ніби казали,що останні тижні 1- го триместру стрімко збільшується), то і вагу наберу:)
     
  7. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    це така дурня той набір ваги) навіть не переймайтесь. Я теж була 44-46 кг перед вагітністю (то всі ті приколи, з черевиками і без, з одягом і без, поїла чи ні)) В 11 тижнів в мене навіть натяку на набір ваги не було, і в 18 тижнів живіт тільки трошечки почав рости. І вага більше набиралася лесь з 27 по 33 тижні. Все що ваше - наберете, нікуди від того не втікти!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    та і так буває, я, наприклад, двічі до 20 т. не набирала ані граму.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Merry

    Merry Well-Known Member

    я зкидувала. А набирати починала аж після 14-го
     
  10. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    18тижнів десь +4 і то так дуже натще.
    Хоч наїсти цілих 5-6 можу запросто. На відміну першої В., зовсім не худла, хоч токсикозило конкретно і парочка зайвих кг при мені.

    Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk
     
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Скинеш :) 90% моїх знайомих (якщо є ГВ) в рік дитини стають навіть худішими, ніж були до вагітності:girl_smile: Мені теж важко сприймається набір ваги, бо з 9 класу вага майже не коливається, завжди маю свої стандартні 60+- 2 кг і в невагітному стані відчуваю дуже дискомфортним навіть набір 3 кг.
    Минулого разу було +17кг (насправді більше, але я останні рази на вагу вже не дивилася, бо не була готова морально побачити цифру 80 :girl_crazy:), а вже у Владовий рік важила рекордно малі для мене 55 кг, ближче до його 1,5 років трошки поправилася і вернулася до своєї довагітної норми.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    дівчата, в кого під час вагітності було постійне відчуття голоду? що ви з тим робили? вага +20кг на 30+тижні, дільнича призначила дієту)))
    (питаю для сестри, бо я такого не мала)
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    відчуття було - їла.

    Теж казали менше їсти. Я їла не булки, а здорову їжу, але постійно, так.
    Якщо нема гестозу, чи чогось дійсно загрозливого, то я б не переживала.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Привіт дівчатка, я також важко сприймаю збільшення ваги. За першу вагітність набрала 22 кг, які дуже важко скидала, і все не скинула((( Зараз +4 і 27 тиждень вагітності.
     
  15. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    В мене зараз таке, що я голодна навіть тоді коли поїла, але у мене гастрит і я спихаю це на нього. При першій вагітності набрала 20 кг, друга +17, а зараз 12т +1кг
     
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    @svoybox в мене було. Це жахливо. Треба пробувати як @Orman каже, харчуватись правильно і здоровою їжею. Мені було дуже важко, бо весь час хотілось як не голубців в соусі, то капусти тушеної, то канапок з ковбасою і побільше! 20 кг то ще не є катастрофа, але бажано сповільнитись
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    25 тижнів, "всього" + 12 :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Продублюю.
    36-37 тижнів. +18 кг.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. 32 тиждень +6 кг
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member