Тимчасово +15, або вагітність і вага

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ірена, 28 Серпень 2009.

  1. Єва

    Єва Well-Known Member

    За цю вагітність набрала 14 кг. В пологовому залишила 7, за 6 тижнів після пологів без дієт і фізичних навантажень зникло ще 3. Думаю, що 4 , які залишилися -це кілька розмірів грудей і ще не повністю стягнувся живіт.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    39 тиждень - плюс 16 кг. Аж страшно писати. Де вони беруться?! Останні тижні їм мало, бо спека, та й не лізе вже. Розумію, що на початках трохи забагато набрала.
     
  3. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А я напевно найбільше набрала в 2 триместрі, бо на початку повільно йшов набір ваги, і зараз теж але не сильно.
    Хоч загалом 36 тижнів +13 кг.) Але до 60 ще не дотягнула, хоч за ті тижні що залишилися думаю якраз можу))
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Дівчата, не переживайте так за вагу. Якщо аналізи у нормі, то змагатися з природою - діло невдячне
    Я в день пологів була +14, одразу після -9, а зараз за місяць додала кілограм. Почуваюсь добре, тому не парюсь. Хотіти гарні цифри і кубики пресу буду пізніше.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. viklesgo

    viklesgo New Member

    Такссс,37тиждень і +9кг,правда вже як 1,5міс сиджу на правильному харчуванні(ГСД) і вагу навіть скинула)
     
  6. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Маємо 32-ий тиждень і +5 кг. Поки що оптимістично, враховуючи, що малюк вже 2 кг важить :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    32 тижні - +8.9 кг
    Оптимістично хіба, що за останні 2 тижні лише +400 г
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо! Тупо! x 1
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Та ладно :) 40-вий тиждень +18 кг. Тішить що все-таки сумарно менш як 80 :girl_crazy:(мо, вже не дійду до тої старшної цифри за тиждень-другий що лишився) і є ще слабка надія, що хоч кілька кільо то просто вода, тобто набряки. Минулої вагітності у мене при практично такій же вазі (теж було +17) набагато більше поправилися руки і спина, зате сам живіт був в рази менший :girl_in_dreams:
     
    • мімімі мімімі x 2
  9. Miusha

    Miusha New Member

    24й тиждень +8кг :girl_cray:
    дівчата, які набирають на 30-тих тижнях по 5 кг-ви взагалі їсте, чи тільки воду п'єте:girl_blush2:
     
  10. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Та ні, їм нормально, але не за двох, а в звичних мені об'ємах. Я вже якось писала, що в мене там якась мудра дівчинка сидить, яка регулює моє харчування. Завдяки цьому я весь перший і другий триместр просиділа на простому зеленому салаті (реально була потреба, тому я робила з нього салати мало не кожного дня), зараз налягаю на фрукти/овочі/ягоди. Не скажу, що не їм зовсім солодкого чи хліба, але кількість їх обмежена. До прикладу, на шоколадки чи цукерки ну взагалі не тягне, що мене не може не тішити. Те саме із м'ясом. Бо якщо рибка ще мені може запахнути, то до м'яса щось збайдужіла. До речі, про воду. Води теж п'ю дуже і дуже багато, не тільки через те, що мені рекомендовано, а й тому, що організм вимагає. Тому тут таке, як кому повезе і що дитинка буде вимагати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    їла все, а +5 було вже в 40 тижнів :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Shamna

    Shamna Мамуся

    32-й тиждень +6 кг
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Тиждень після пологів стало мені цікаво :) і поважилася я вчора на новій пошті :girl_crazy:Ітого - 68 кг, тобто в пологовому лишилося лише 10, маю ще 8 кг запасів, а друге дитьо наразі якесь не таке вічноголодне як перше - виглядає що надовго ще тих "бочків" мені вистачить :girl_in_dreams:
     
    • мімімі мімімі x 2
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я в пологовому лишила 5, з них 3 кг доця))). Всьо принесла додому). І досі все майже й ношу. І це вже не смішно. Мене то криє від того, то попускає). Зараз от попустило. Дуже сподіваюсь, що з завершенням ГВ ситуація зміниться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я підозрюю, що в мене добрих 2-3 кг було набряків + дитина 4кг + води і плацента - якраз та десятка і виходить. "Тішу" себе наразі лише тим, що з 8 кг, які лишилися таки одненький можна точно записати в груди :girl_haha:(ні одна сорочка в грудях не застібається ще з середини вагітності :girl_in_dreams:)
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 2
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я після Сергійка в пологовому лишила 5, з яких він 4.200. При тому, що після КР же півтори доби голодування.
    Народивши Ліду, скинула 9 кг з набраних 14.
    А зараз
    і в мене все не смішно, бо я ще і поправляюся. Хоч не переїдаю. Вже 2 кг набрала, загалом - 7 зайвих.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. VsjaVolodina

    VsjaVolodina New Member

    Чи нормально за 22 тижні набрати 1.5 кг . Від попереднього візиту в жіночу то ще скинула 300 грам, бо було 1.8кг.
     
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @VsjaVolodina, нормально.
    Деякі ізза токсикозу взагалі в мінусах. Дехто +20 має.
    Залежить, як Ви себе почуваєте. А дитина своє візьме. І самий набірний триместр - третій. ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    В підсумку за вагітність набрала 16кг, 10кг залишила в пологовому. Два тижні після пологів і 6кг ще зі мною.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1