Тимчасово +15, або вагітність і вага

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ірена, 28 Серпень 2009.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в мене мабуть до пологів 18 кг назбирається. які і в попередні дві вагітності
     
  2. Anty

    Anty Well-Known Member

    Шо важко буде схуднути після пологів
     
  3. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Така ж ситуація, 36 тижнів +15 кг. Теж страшно...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Тут всяке можливе). Хтось їсть і худне, хтось не їсть і поправляється))). Я іла і поправлялась. Потім не іла, і не худла. Потім іла, і якось боком-боком і повернулась до довагітноі ваги. Але я народжувала вже в кінці вересня. І потім постійно лежала і годувала). Якщо буде рух, то худнеться швидше). А якщо ще й вік не древній, то ще швидше).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Nett

    Nett Member

    Дівчата, хто уже з досвідом... Набрала +8 кг на 37 тижні від першого місяця (правда, на 3 місяці скинула -2кг). Зараз застерігають про великий плід і щоб не їла нічого зайвого. Вже втомилася це чути ( Чи було в кого з таким набором великий плід?
    УЗД показує +2 тижні випередження
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я не дуже професіонал), але мені здається, що від того, скільки їсть мама, не аж так все залежить))). Тут напевно більше спадковість. В мене троє дітей народились +- з однаковою вагою, а я набирала за вагітність по різному. Мала колись страх, що грубшу дитину буде важче народити))). Насправді важче народити дитину з великою голлвою). Ну і набір ваги у Вас взагалі шикарний). Так що їжте і не зважайте. Лікарі - вони ще ті жартівники).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    В другу вагітність набрала 8 кг, дитина 4 кг.
    Не варто боятися ваги дитини - це раз, а два - ви на це і жодного впливу не маєте.


    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Nett

    Nett Member

    Дякую, дівчата, за підбадьорення :)
    Але лякають мене, бо дитина сідницями сидить. Все про КР говорять. Вот замість того, щоб відпочивати і налаштуватися на позитив, то постійно вправи роблю і калорії рахую. Ох як напрягає :girl_sad:
     
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В мене теж показує +2 тижні. Але моя лікарка сказала, що це в більшості так. Головне, щоб не менше.
    І я набрала за 34 т - 10 кг. Сказали, що добре, що набираю :girl_crazy:
     
  10. Nett

    Nett Member

    Ото хороший лікар) А в мене якісь не такі))
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене двоє з чотирьох дітей народилися з однаковою вагою, 4.200
    з одним набрала 5.5 кг, з другою 14. Живий доказ того, що вага дитини не залежить від ваги мами.
    а тут не вгадаєш. Буває так, що після пологів вага "злітає", а буває - що набирається, попри те що за вагітність було набрано небагато.

    на такому терміні це "випередження" - просто за формулою розмірів плода. Тому УЗД має велику похибку у визначенні ваги (що не означає, що лікар поганий, просто така властивість цього вимірювання)
    Насправді, як на мене, то все "порошинки в хвості комети". Пологи - важка праця, і їх неможливо порівнювати. А дітки формуються такими, якими їм треба бути, щоб назавжди змінити життя мам :d25: І фізично, і морально.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  12. Nett

    Nett Member

    Це правда) Певно потім зрозумію :girl_smile:Бо вперше лише можеш те й робити, що прислухатися до усього і порівнювати, коли ще нічого не відомо з власного досвіду)
     
  13. fillette

    fillette Well-Known Member

    28 тижнів - +7,5 кг. Важу 65 кг, але по відчуттях якась велика.
     
  14. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    А в мене 27 тижнів і +13 кг:girl_impossible: Що буде далі? І то я не їм багато, а вага так росте..:girl_cray:
     
  15. fillette

    fillette Well-Known Member

    33 тиждень - +10 кг. Спека, їсти взагалі не хочеться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    38 тиждень + 10 кг. Чоловік каже, щоб я щось їла, бо дуже в ногах схудла. Але я їм все, що хочу. Просто немає дикого апетиту. Повернута лише на фруктах і рідинах :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  17. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Ех, а мені б трохи поправитись
    Що порадите? Бо ні зайвої, ні набраної ваги немає :girl_cray:
    Малий зараз має десь 2кг, мені треба трохи ваги йому нагнати - що їсти? :girl_in_dreams:
     
  18. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Для чого?!!!!
    це ж приблизна вага по УЗД, та й смисл розгодовувати дитину?......
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Якщо буде мала вага при народженні - то буду довго тут лежати...
    Лікар говорить, що було б добре хоча би три кг. ваги малого, щоб не потрапити в реанімацію новонароджених.
    Детально не описую, бо є багато нюансів ;)
     
  20. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    18 тиждень +6 кг, дуже швидко вага валить цю вагітність.
    Менше рухаюсь, але з моїм заниженим індексом маси тіла, поки ніхто на прибавку не реагує.