Тимчасово +15, або вагітність і вага

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ірена, 28 Серпень 2009.

  1. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    я за вагітність набрала 16 кг (10 кг за два останні місяці), після пологів втратила 9 кг.
    за вагу я не переймаюсь - я завжди була худа, а от живіт мені зовсім не подобається(((
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Я за вагітність набрала 16-17, скільки скинула ще не знаю, бо не важилася. Для мене орієнтир мій старий одяг, коли влізу тоді все буде гуд! Ось такий у мене план:girl_smile:.
    Зараз стараюся після 6 не їсти, поменше мучного і нічого жареного. Не завжди виходить після 6 і мучного не їсти, але я стараюся. І ще я як гуляю змалим то трохи присіла на "сємкі":girl_devil:Треба боротися зі собою любимою.

    Про розтяжки я писала, що вони появились на 9 на дупці:girl_sad: А на 41 і 42 тижні по боках і трошки на ножках:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Kandy

    Kandy Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Я поки що набрала 9 кг. Але за останній тиждень набрала аж 1,5 кг відразу. Щось забагато трошки. Томму зараз трошки себе стримую у їжі. Не хочу розгудовувати дитинку. Вагітність перша, тому дуже переживаю. У ночі я все таки не встаю і не їм а якщо їм то якесь яблучко, або ще якийсь фрукт.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    9 кг - це не багато... я теж десь стільки набрала - у нас приблизно однакові терміни.
    а дитинка буде, яка має бути. і в худенької мами народжуються по 4 кг, і в повненьких - по 2.600. вага - то не зовсім показник.:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Я за перші кілька місяців скинула 4 кг від сильного токсикозу ,а потім набрала 8 кг, а за останній місяць вагітності ще 12 кг, от тільки то були набряки.
    Перші кілька місяців їла лише цитруові і пила лише апельсиновий сік ))) потім їла що хотілось, а потім була строга дієта.
    Манюня моя народилася вагою 2700:girl_claping: Це для тих, хто вважає, що в повної мами дітки великі родяться. Бо я якраз і є повна :girl_cool::girl_crazy: І взагалі вага мало в чому показник :girl_mad: Я перші рухи відчула на терміні 15 тижнів і навіть лікарка в ЖК відмовилася тоді в це вірити, бо я повна :ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Зараз в мене 31 тиждень. Набрала 11 кг, а до вагітності важила 48. Я ніколи не відзначалась великим апетитом, тому і під час вагітності їм бо треба, правда деколи і хочеться чогось замороченого. А хочеться перважно вночі, тому завжди біля ліжка тримаю продзапас печенька. Зїла тихенько і засинаю задоволена. А що ще треба!!!!!!!! Не дивлячись не то, що я досьть небагато їм малявка своє набирає. В 30 тижнів важить 1690 грам. Лікарка каже: як книжка пише.
    А від розтяжок мажусь кремчиками або олійкою на ніч. Поки що ніяких розтяжок нема, а там побачим, ще ж 10 тижнів по переду.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kandy

    Kandy Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    я робила узд на 28 тижні, дитинка важила 1025 г. але певно вона за три тижні підросла, бо рухи її стали більш сильнішими. І часом коли вона мене вдарить по мочовому то аж болить))))))))))).
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. тигрица

    тигрица Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Я за вагітність набрала 20 кг, причому токсикоз в мене був 9 місяців, 24 години на добу. Дитина важила 4300, так що в пологовому втратила 10 кг, тепер вдома вже 5, ще 5 кг залишилось. От борюсь :)
     
  9. Відьмочка

    Відьмочка Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    А я "наїла" відносно небагато - 12 кг., на УЗД сказали що масік важить 3.200 плюс-мінус 200гр. Коли народжу побачу чи правду каже УЗД.
     
  10. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    За вагітність малявка мені "підкинула" трохи більше 17 кг. Спочатку я особливо і не поправлялась, а потім ... втриматись від їжі не могла, і результат - 9 кг за 9 тижнів :girl_devil: потім трошки почала обмежувати себе в мучних продуктах і нічному обжорстві :girl_cool:
    Зараз маю певно +/- 1-2 кг до довагітної ваги осіли на талії :girl_cray:. Окрім них, ще залишилось бажання їсти вночі :girl_mad:
     
  11. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    А я за першу вагітність набрала 12-13кг і дитинка народилася 2900 кг., коли прийшла з пологового додому, то важила на 1 кг. більше ніж до вагітності, але коли перестала годувати дитинку грудьми, то набрала ще 4 кг., які потім не могла скинути, щось дієти не допоиагали, а коли перестала дієтувати, то колишня вага повернулася в норму. Нарахунок розтяжок, т небуло жодної.
    За другу вагітність набрала 16-17 кг., дитинка трохи більша 3600кг., після пологового скинула 8 кг., на теперішній час (1,5 міс.) ще -2кг, і зайвої ваги залишилось 7 кг. От і з тими кілограмчиками зарас боремося, післяродовий пояс ношу досих пір щоб живіт скорше вставав на своє місце, але якщо чесно. Цього разу появилися розтяжки десь на 33 тижні і їх кількість зростала аж до кінця вагітності:girl_cray:. Зарас шукаю методи щоб їх позбутися, але як мені пояснювали, то вони появилися не через лишні кілограми, а через маленький проміжок часу між дітьми, що шкіра після перших пологів, хоча встала на місце, але не відновила повністю своєї еластичності і саме тому вони єєєєє.

    І ще одне, при активному способі життя, в усіх лишні кілограми пропадають, такщо не мучте себе дієтами, придумайте собі щось щоб ваш день був активнішим, от і все.
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    У мене ситуація саме +15 - я зараз важу на 15кг більше ніж до вагітності. Поки годую - схуднути не можу - починає пропадати молоко. Чесно - сама себе вже задовбала з цими масогабаритами :) . Розтяжки немає жодної.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. nadjusja

    nadjusja Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    в мене 30 тиждень вагітності, а я набрала вже більше 10 кг. (((
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    А по тобі не видно, так шо не переживай )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. nadjusja

    nadjusja Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    :girl_in_love:
    хоть ти мене підбадьорюєш!!!
     
  16. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    А я за вагітність поправилась на 13 кг. Після пологів 9 кг скинула зразу. і потім ще 5 добрала як годувала. А годувала я півтора року. І разом 7 лишніх кілограмів після вагітності. Скинути ніяк не можу. Але сама винна, я дуже люблю солодке. Всякі там чоколядки, пляцки. Хліба майже не їм, чай без цукру, зато все інше солодке точу.
    На рахунок розтяжок то в мене нема ні одної, хоча, чесно кажучи, боялась щоб не було тому мастилася кремом Прегнакеа і дитячою олійкою.
     
  17. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    за вагітність набрала 8 кг, малу родила 3 кг...а 5-ть кг ну ніяк..застряло десь..і я навіть знаю де :), ще й під час відпустки набралось трохи...пампушки, вареники...тепер борюсь з ними. Ось наприклад зараз, чоловік зробив чайочок який заїдаю чорносливом в шоколаді...супер пупер дієта!!! Але тре брати себе в руки!!!
    Доречі, годую малу, як тільки починаю худнути, молоко пропадає...перевірино на собі!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Під час вагітності набрала десь під 25 кг. Неодноразово писала, що лікар в поліклініці олівчиком в обмінній карті записувала вагу, прибріхуючи на кілька кг, махала но-но, а Олеся їла собі і їла... При чому всю вагітність ходила на гімнастику для вагітних. Там нас "розтягували" по повній, ганяли, як молодих... Якщо не забувала, то після душу мазала живота кремом від "Фрізідерм". Юстина народилася 4 кг, а в її мами залишилося лишніх 10 кг. Зараз лишніх 3-4, які чемно осіли на тому місці, де зазвичай має бути талія. Розтяжок нема ні одної. Нічого особливого не роблю: на спорт, яким активно займалася до вагітності, так і не потрапила, їм теж не особливо себе обмежуючи, але і не виглядаю, так, як хочу... Ех...
     
    • Подобається Подобається x 11
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    аналогічно...... тільки як менше їм - практично одразу менше молока.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Моїй Даринці 6міс, зараз я менше важу ніж до пологів:),вага 56кг при зрості 173см-так я важила востаннє десь на 1курсі:xaxa:. Їм як слон-постійно щось жую,+кілька морозив на день,тортики,шоколадки:8:. Просто живемо окремо від батьків,а мала двіжова: до 5міс жахливі коліки,далі відразу зуби полізли,потим вірускою всі перехворіли,тепер верхні лізуть... Покой нам только сница(с):)
     
    • Подобається Подобається x 5