Тимчасово +15, або вагітність і вага

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ірена, 28 Серпень 2009.

  1. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    26 тижнів, +10 кг, іду на рекорд :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. irina

    irina Active Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    28 тижнів, +12 кг, це я вже точно йду на рекорд
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. masjanj4ka

    masjanj4ka Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    А в мене вже 30. Вже писала, що було +6. А зараз чомусь схудла на 1 кг...
     
  4. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    За вагітність набрала 12,5 кг.Їла все, що хотілось, правда, солодке не так йшло, як до вагітності, ввечері більше фрукти смакували. З пологово вийшла з -6 кг і ще три дні по 1 кг втрачала. 56 кг при зрості 160 см трималось до виповнення року малому(це співпало з моїми сезонними втратами ваги) - до літа десь злетіло ще 6 кг.Досі годую, їм все, що хочеться, а солодке, поки не почала вводити прикорм , їла тоннами. Тепер маю 51 кг - йду на поправку, адже зима на носі(це, як мінімум +4 кг)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Лівсі

    Лівсі Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Я за вагітність набрала 13 кг. Коли приїхала в пологовий, то мала 63 кг, приїхала додому - 56 кг. Коли малій було 3 місяці, то важила 46 кг. Зараз малій 2р.1м. і весь цей час вага коливається від 44 до 48 кг.
     
  6. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    а який в вас ріст??:eek:
     
  7. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Не знаю, який у Лівсі, але в мене при 159см вага коливається 45-47 кг. Коливалася. Перед самою вагітністю за кілька тижнів якось так на 2 кг поправилася (49).
    А тепер на 29 тижні 57 кг.
    А сестра при такому зрості після народження малятка важить 52 кг. Але на вигляд худіша, ніж була я до вагітності.
     
  8. kitty

    kitty Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    В мене 20 тиждень і вага +3 кг, правда я за перші три місяці втратила 3 то тепер ті три назад повернулись :girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Лівсі

    Лівсі Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Мій ріст 163 см.
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Мені ще 200 грамів і буде вже + 13 кг. А з Марком я за всю вагітність набрала 11..
     
  11. пандочка

    пандочка Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    А я до вагітності важила 50кг ріст 165см, набрала 25кг в консультації казали що забагато норма є не більше 15 кг,зараз скільки важу точно не знаю але в свої речі 36 розміру поміщаюся і це мене дуже тішить:girl_claping:.
     
  12. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Так, сьогодні поважилась і звітуюсь: 29 тижнів - +9 кг!!! За 5 тижнів + 3 кг! :girl_crazy: Весело! :girl_crazy:
     
  13. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    В нене 13 тижнів. Покищо +1,5 кг. Але напевно не настільки через вагітність, як через надмірне захоплення солодким.
     
  14. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    на початку вагітності мала 55 кг,на 12 тижнів було -3,5 кг, зараз 58 важу, від початку вагітності +3, а так +6,5. ну незнаю, як рахувати)))))))))
     
  15. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    В мене + 13 кг сьогодні рівно :)
     
  16. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    З першою вагітністю в мене було +18. До того я важила майже 54 при рості 170, а вродзал йшло слоненятко 72кг. Після родів поступово вага впала до 58, потім ще 1 кг наївся. Так що вагітніла я другий раз десь 58,5-59кг. На жаль, цього тижня не важилась, бо тре батерейки в вазі поміняти:girl_cray:, але до того часу набрала не більше +1.
    Я думаю тут треба зважати, на вагу до вагітності, в мене ніби була недостача, то воно й компенсувалося, тепер думаю дотягну до тих самих сімдесят з хвостиком, але загальна прибавка мала б бути менша ніж перший раз, бо вже ж 5 кг лишилося. Але то тільки припущення подивимось, як воно буде насправді.
     
  17. olena

    olena New Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    А у мене як за першу,так і за другу вагітність було +10,зате після першої за пів року +10кг і була я таким собі кльоцком 60кг при рості 1,56(при стабільній вазі 49-50кг).
     
  18. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Дівчата, а на скільки змінились ваші об"єми? Я вчора вирішила помірятись - вперше за всю вагітність і ... результат мене вразив - 99-99-101 :girl_crazy:. До вагітності було 90-68-96.
    Я вчора вже і не знала " где будем талию делать" :girl_haha: , бо найвужча частина - під грудьми. Тому поміряла в районі пупка. Ото натішилась! :girl_haha: І коли ще такі округлості потішать, як не підчас вагітності?!
     
  19. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    читаю і радію, так класно всі пишуть!!!! може нам на курси до дівчат з "-60"? Я ось борюсь і борюсь з вагою...а вона зі мною боротись не хоче... :)
     
  20. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    В мене ДО були такі параметри 88-68-98, а тепер 98-102-105. А 102 - це по найбільшому показнику, через пупок. :) Ой, відчуває мяке місце, як йому потім дістанеться :girl_crazy: шейпінгами, танцями та вправами.