Токсикоз і печія

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем bilo4ka, 23 Вересень 2010.

  1. fillette

    fillette Well-Known Member

    В мене з хлопчиком був страшний токсикоз, який почався ще до затримки і тривав до 20 тижня. В 16 тижнів стало трохи легше. Не уявляю як це ще раз пережити і надіюсь що наступного разу буде легше.
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я з трьома дітьми так намучилась. Щоранку, відповзаючи від білого друга, думала, що вагітність - то набагато важче, ніж я собі уявляла. А після пологів все забувалось на раз, ну як факт хіба що - був токсикоз, був довго. І підчас планування все знов виглядало оптимістично, а на другий день після тесту згадувалось :)
     
    Останнє редагування: 7 Вересень 2017
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    знайома питається, як можна рости як на дріжджах при такому сильному токсикозі.
    А от як. Позиви до блювання у мене майже виключно на голодний шлунок. Ба більше, якщо я надумаю повечеряти тільки салатом з капусти, - то шлунок теж противиться. Вимагає калорій.
    Тому буває, що до 12 я "тримаю очі, щоб не випали", а після 12 їм за трьох. І токсикоз, і стрімкий "ріст" - 2в1
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Ех, токсикоз. Так надіялась, що не згадаю що це знову. Тест і на другий день тошнота в перемішку з дикою, головною біллю.
    І так, тільки напхавшись нетошнить, але важко, бо переїлась. Ніяк не знайду якогось балансу.


    Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk
     
  5. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    100 %, єдине що мені всі 3 вагітності здавалося, що якщо б я блювала , то хоч би на короткий період ставало б легше. А так нудота була постійно , навіть з закритими очима здавалося що кімната хитається і зараз на мене стеля впаде....З третьою вагітністю токсикоз припинився рівно в 16 тижнів , як тільки почула перші рухи , а з першою то аж до повних 30 тижнів мене так ковбасило .... Але результат того вартий :d25::girl_in_love:
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ооо, як знайомо.
    Я вчора почувалась, як вовк, який з'їв семеро козенят. Зате не нудило...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Єва

    Єва Well-Known Member

    В мене таке також було в перші 12 тижнів. Нудоту можна було перебити тільки їжею. З головними болями досі маю проблему.
     
  8. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    В мене за всю вагітність нудота була разів 4-5, передвісником був кашель ні з того, ні з сього. Як тільки починала кашляти, бігом бігла в ванну. А так - спокійно їздила автобусами і не реагувала ні на що.
    А печія була страшна! Особливо під кінець вагітності - деколи вночі прокидалась і сідала на ліжку, бо було таке враження, що дихаю, як дракон :girl_haha:. Рятувала "Поляна квасова". Всі казали, що дитина буде волосата, я не вірила. Але таки так - народилась моя Христинка з такими кучериками))))) І на плечках було волоссячко, і на копчику)))
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене три волоханчики :) хоча печія була лише раз, коли перед народженням другого сина лежала в патології і наслухалась про страждання сусідок по палаті. Вони так яскраво розповідали про свою печію, що й мене запекло :) Але він був справжній пухнастик,
    і на попереку темний пух :) це виглядало смішно. І на чолі - від лінії волосся до брів - пух :) Татко аж трохи злякався, коли вдома вперше побачив лялюха голим.
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    уф. І хто придумав, що токсикоз триває до рухів дитинки?
    Моє малюсіньке рухається потрошку, але "виливання душі білому другу" знову перейшло у щоденний режим. Я тепер скрізь з собою ношу "рятівний пакет" - жмут паперових рушників у кульочку. Користуватись ще не доводилось, а от всі зручні кущі району я вже знаю :sad:
     
  11. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Я рухи почула на 17 тижні а обнімалась з білим другом до 16... Хоча є тут історії дівчат у яких всю вагітність були ці спецефекти. "На згадку" від токсикозу тепер маю постійну важкість у шлунку, специфічний нудкий присмак в роті і нудоту якщо з"їм забагато/щось важке/солодке/гриби. Одним словом читаючи про прекрасний другий триместр вагітності хочеться когось побити))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Кажу чоловікові, що в мене кожен день "вертольотики" :)
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я цієї вагітності на перших тижнях в сні за ліжко трималась. Нудило цілодобово, і увісні також
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  14. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    У мене взагалі стан якийсь цікавий. То холодно, то тепло. То голова крутиться, то нудить. То вже все нормально. Але нема енергії. Зовсім... Я раніше купу всього встигала, а тепер хочеться постійно лежати.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я вже просто не можу
    Як я маю вести нормальний спосіб життя? Дайте щось від токсикозу
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    розумію...
    я останнім часом нерідко замислююсь над тим, що для мене - нормальне життя... але до всього трохи звикається. "Рятівний кульок" постійно в сумці, відстань у секундах бігу до туалету (умивальника) знаю і вдома і в офісі і на дитячих гуртках.
    Це все мине. І у Вас, і у мене,
    В мене нова фішка. Якщо я хочу поїсти легшої їжі - салату без хліба, кефіру чи йогурту без висівок чи злаків, - шлунок бунтує, і замість покращення моторики нудота накочує миттєвою хвилею. І тоді вже справді завдання - добігти...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Наразі тільки це і тішить :)
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Знову нудить в сні, і прокидаюсь, щоб добігти :sad:
    Зате одразу після "спілкування з сантехнікою" припиняється головний біль. А якщо просто нудить, без блювання, то голова може боліти день і ніч і полегшення нема ні від чого (від ліків наразі утримувалась)
     
  19. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    а тиск міряєте?
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так щоб щодня - то ні. Раз на 7-10 днів міряю. "Робочий" денний тиск 105 на 65, якщо порухатись більше 110 на 70 До ранкового чаю-кави, напевно, 100 на 60, не більше
    Я мала цієї вагітності високий, причому разом з сильними набряками і головокружінням. Знаю, як воно відчувається. Ну і загроза гестозу в мене є, знаю про це ще від часу планування - тому щотижня міряю тиск, контролюю достатнє пиття. І сон. В мене основний фактор тиску і набряків - це нерви і недосипляння. Виспатись, заспокоїтись - і ноги, і обличчя знову "мої"
     
    Останнє редагування: 18 Листопад 2017