Токсикоз і печія

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем bilo4ka, 23 Вересень 2010.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це дуже характерна картина для мігрені, а не для токсикозу.
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    з того, що я читала про мігрень, - мені не настільки сильно болить. Хоча, подібно на спазми судин...
     
  3. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Ох, всім би вагітним мати бездонне джерело спокою і здорового сну:girl_in_dreams: )))
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    у мене все лице в точкових крововиливах :sad: від багаторазової блювоти в суботу. От вже не думала, що "очі вилазять" - це настільки буквально.
    Вчора були червоні цятки, нині посиніли. "Вид на Мадрид", чим би допомогти собі...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я вже на людей дивитися не можу. Вони п'ють, їдять і їх не нудить (
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Шукаю поради чим рятуватись від печії. Сода спасає, але дає свої побічні моменти.... Може є ще щось дієве безпечне: ліки, народні засоби? Бо ще десь два місяці попереду, а вже пару тижнів як печія перейшла з розряду нічного дискомфорту в режим нонстоп.
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    не знаю, чи таке можна радити
    Крейда природна. Маленький шматочок посмоктати. Потужний нейтралізатор кислоти. Або глина біла природна, шматочками.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Десь читала що багато кому морква допомагає (сиру морквину радять просто жувати коли печія допікає).
    Я не особлива шанувальниця моркви а от мінеральні лужні водички мені суттєво допомагають, як вже не сила то п"ю пакетик Маалокс міні (але таке рідко трапляється).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Можна. Мені лікарка дозволяла Ренні, то там та сама крейда, тільки з смаковими додатками. Моя кума була вагітна під час навчання, то в неї не те щоб печія була, просто хотілось крейди. То вона в аудиторіях тирила... А один викладач носив з собою коробочку кольорової, такої дитячої крейди, щоб різні там формули виділяти, як вона саме її , таку гарну, хотіла!
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Мене крейда з ренні не брали. Пила гавіскон. Не вникала шо там, але той сироп мене рятував.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Нарешті чоловік привіз. Бо мені хіба що дитяча кольорова попадалась :girl_haha:
    Яка кількість допустима в день, щоб не нашкодити?
    Ще знайшла для себе втіху - пляшка боржомі 750мл в день. То нормально, якщо одну в день випивати? На якісь органи може негативно вплинути?
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну... у Вас така справжня, з кар'єру крейдяного?
    Та напевно, по потребі. Не думаю, що Ви більше 100 грамів на день подужаєте :)

    що я думаю -
    1) у вагітних "нормального" майже нічого нема
    2) якщо крім мінералки пити ще звичайну воду, думаю, якийсь період це точно не зашкодить. Тим більше, що це для полегшення симптомів.
    теоретично - на нирки. Але Ви ж здаєте сечу, ну і не думаю, що це пиття триватиме місяцями
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    якщо не мааєте схильності до солей, то добре. Бо та бяка вагітним дуже не тре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Ну та, десь 20 гр в день зїдаю...
    На утворення кальцинатів це якось впливає?
    (Якщо молочне їм десь раз на тиждень)
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    особисто я б не їла крейди тижнів так після 34. Але розумію, що є стани, в яких важко стриматись.
    Думаю, в "таблеточних" дозах не впливає точно, тобто, смоктати по шматочку симптоматично я би не переставала і до пологів, якщо печія не попустить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Я також відраду в Боржомі знаходила, але там на етикетці чітко написано що водичка лікувальна. Тому краще не зловживати.Ну і більше місяця підряд пити неможна. Окрім цього вона сильногазована, тому перед вживанням випускайте бульбашки.Вони здатні пошкоджувати слизову шлунку, сприяти зайвому газоутворенню а ще при інтенсивному вживанні від подразнення може печія з'явитись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    От що, ще маю трохи крейди, може за тиждень-два її доїм і всьо. Боржомі 750 мл випиваю за 3 дні. Печія стала мякішою. Не їм мясо, вже воно не лізе.
    32 т.