Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 18 Квітень 2010.

  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    ну не знаю...мені ЖОДНОГО разу такого 2"діагнозу" з Любком не ставили...і я ніц не відчувала...а тепер відчуваю... ще й як..ну і діагностують його і мій лікар, і на узд в одній із найкращих клінік..постійно...думаю, що то зараз так, бо мій організм виснажений за минулий рік з тими вагітностями..
     
  2. Shkatulka

    Shkatulka New Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Хм, можливо. Хоча я навпаки читала, що організму потрібна чиста вода і коли ми п"ємо соки-чаї, то організм дарма витрачає енергію на подальшу очистку води, тобто на її виділення з тої рідини, що ми п"ємо.
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Ти вважаєш, що штучні медикаменти - то велика користь і то всебічна? Чи таки: одне лікуємо, інше руйнуємо?
     
  4. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    В мене з першою вагітністю був постійний гіпертонус матки - але то при сидячій роботі . Розслаблятись знімати напруження мені допомагала звичайна ванна . Тепла водичка , книжка , горнятко чаю , годинка відпочинку , а можна і масажик душем собі зробити легенький , і я - "как огурчик" :radist:
     
  5. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    ні, ввжаю, що краще збергти вагітність і якщо для цього треба ліки, то треба.....є різне тлумачення тонусу - тонусу як природнього стану матки при вагітності і тонусу, що спричиняється до передчасних пологів і, на жаль, важких наслідків...шкода, що не всі це усвідомлюють..як вагітні, так і лікарі..
     
  6. erene

    erene Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Була я в п,п'ятницю на узд на Мечнікова, то лікар ще вагітності не побачила, як вже сказала що там страшний гіпертонус, потім говорила з лікарем, він мені сказав що гіпер там мена,а от тонус є бо:
    - перенервувала через мазанину
    - піднялась по сходах
    - і від самого узд
    Сказав що нічого аж такого страшного нема, але не придати тому значення не можна, побільше лежати, не нервувати і все буде добре, ніякого магне В 6, не назначав, на моє здивування сказав що це не панацея, що з такого малого терміну нема чого організм і дитину травити хімією, як пояснив мені тонус треба Вилежати.
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Ну, от і в мене склалося враження, що дуже часто ми натрапляємо на таких лікарів, яких шукаємо. От треба людині відчувати, що вона щось робить, то лікар і випише таблеток гору - бо їм ніц не шкода. :girl_crazy: Та й то найпростіше. На мудрого лікаря ще треба, аби пощастило натрапити, бо "лікувати" вони в нас дуже люблять... І такі вагітні, котрі ладні пити все, що лікар скаже, то просто знахідка й неоціненний скарб. :girl_sad:

    Щось Маруся ніц не написала про тонус та узд, або я пропустила. Коли ми розмовляли, я зрозуміла, що на узд побачити тонус неможливо. Я правильно зрозуміла чи неправильно?
     
  8. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Мені лікарка на УЗД побачила "несильний тонус" (це був тиждень перед Великоднем, я вікна мила тощо), тому не дивно. Лікарці я довіряю, тому думаю, що таки можна побачити і на УЗД. Але радше довіряю своїм відчуттям, ніж усьому іншому.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    О, тобто можна. Я просто не зрозуміла, тому вирішила перепитати.
    А тобі призначили лікування тонусу? Чи звичайне "відпочити, розслабитися"?
     
  10. erene

    erene Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    На жаль більшість вагітних сприймають свій стан як хворобу, тому й прийом ліків чи навіть вітамінів є обов'язковим для них, особливо якщо в минулому були невдачі, я також маю невдачу в минулому, саме завдяки "добрим спеціалістам", тому тепер зразу стаю на диби стосовно прийому ліків, зразу сказала лікарю що без наглої потреби таблеток пити не буду.
    Якщо я правильно зрозуміла то тонус якраз на узд і виявляють, як пояснив мені лікар від самої процедури узд матка напружується і виникає тонус, а ще додайте проїзд в транспорті до потрібного лікаря, зайве хвилювання, плюс дойти на потрібний поверх- от вам і гіпер
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Та це ціла радянська система вагітність так сприймає. От і маємо потому вічне лікування: спочатку вагітності, а потому наслідків того лікування після пологів...
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    не забувайте, що існує думка, що саме УЗД може бути причиною тонусу.

    я гальмую - erene вже написала :)
     
  13. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    мою вагітність спостерігала одна дуже кваліфікована професор і вона тішилася як слонь :) коли я ій сказала, що тонус вагітної - це бабс придумав для того щоб чоловіка та рідних тримати в тонусі :) Немає такого поняття для професіоналів :)
    Як там кажуть "всі хвороби від нервів .........:girl_blum:"
     
  14. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Що не кажіть - а то правда ))))))
    Лікарка , в якої я стояла на обліку з першою вагітністю на 7 місяці при гіпертонусі виписувала мені Магне. І я дурепа пила. Аж поки лікарка з пологового не сказала , що з таким бажанням їсти таблетки в мене можуть початися пологи на якійсь ямі . А їх по дорозі з Левандівки до Мечнікова не бракує.....
    Не знаю, чи то пов"язано , але під час пологів в мене дуже повільно розкривалась шийка матки.
     
  15. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    не завжди...з Любком, наприклад, 200 шт вітамінів випила...тепер - жодної....
     
  16. skystar

    skystar Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    В мене з малою також був тонус, про це постійно говорили і лікар і УЗД. Проте ніхто ніякого лікування не призначав. Гінеколог радила більше відпочивати, "їсти" вітаміни, тобто сезонні фрукти і овочі і більше пити. А от з малим мій тонус, та сама лікарка вже лікувала, причому серйозно, були і ліки і лікарні, до 28 тижня. Тому що
    +100, а ще є різні причини для того "тонусу".
    Під час вагітності відбуваються скорочення матки під час яких твердне живіт, тобто матка тонусує, і це нормально. Але якщо внаслідок тих скорочень виникає кровотеча, бо скорочення м'язів у ділянці перешийка і всієї матки призводить до відшарування плаценти, а кровотеча підсилюється після кожного скорочення матки? Так буває,... при передлежанні плаценти, що й було у мому випадку. А виявили його на УЗД, яке позапланово робили, щоб з"ясувати причину отого постійного "тонусу". То що, може треба було й мені не слухати наших "вумних медиків" з України, які придумали мені тонус і загрозу, щоб побільше грошей з мене вимантити і, часом, не спозоритись приєднавшись до таких вагітних котрі ладні пити все, що лікар скаже? Не треба бути такими категоричними, всьому є свої причини.
    І я от думаю, як то таке може бути:confused:
     
  17. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Бачу, шо при тонусі у декого немає зовсім болю, або біль не значний, а мене так живіт хапав, шо не могла ні йти, ні сидіти і коли лежала також боліло. Почало мене боліти з ранку, коли я проснулася. Дуже тоді злякалася, бо думала, шо то вже все....
     
  18. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Я всю вагітність також терпіла болі, тому тонусом не легковажила. Інколи біль була така як при початкових схватках, відчуття також. Допомагав відпочинок та масаж чоловіка (прочитала статтю в інтернеті, що масаж попереку значно знижує тонус).
    Як не дивно, тільки коли я почала пити Магне, стан здоров"я зразу покращився, загроза вагітності майже пропала. Напевно саме моєму організму цей препарат підійшов. І роди були стрімкі - 2 години (просто також чула, що ті, хто приймав Магне, тяжко розроджуються).
     
  19. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    дівчата, тонус тонусу рознь... тонус то коли живіт твердне /я то відчула аж в пологовому перед родами, але руками і сидіти живіт заважав, жодної болі/
    моя знайома має вже дві зірвані вагітності - діагностують тонус, два тижні лежить пляцком, потім відшарування, гематома... коротше головне щоб ви лікарю довіряли, щоб не прохлопати момент...
    на рахунок заграниці - не ображайтесь, я думаю в них всі закони підігнані під страхову медицину, щоб скоротити видатки те що в нас діагноз, в них ні. Думаю вони можуть собі це дозволити - оскільки і реакція при загрозі в них швидка, а не так як в наших...
    Під час другої вагітності /перша невдала/ я пила тільки йодомарин 100 і віт Е + всі фрукти овочі сезонні - обійшлось без тонусу.
     
  20. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Так-так, я теж зауважила, що в жодній з трьох моїх виданих у Штатах грубезних книжок про вагітність і пологи, які дуже докладно висвітлюють навіть дрібні аспекти вагітності, навіть не згадується ніякий гіпертонус. Та й в інеті англомовному нічого такого не знайшла.

    Зате в Україні чи не половині вагітних ставлять такий діагноз, і не тільки таблетки виписують, а ще й ставлять загрозу і кладуть на збереження.

    Мені здається, це з того ж розряду, що мені від головного болю вже не один лікар радив аспірин - це при тому, що на Заході категорично заборонено вживати його під час вагітності, натомість підтверджено безпечність парацетамолу. Або ехінацею, щодо якої теж є дані, що вона може викликати скорочення матки. А коли я затиналася про якісь американські дослідження, то мені не раз наші лікарі казали щось на кшталт: "Та що там вони знають, он у них виписували вагітним ліки від токсикозу, від яких потім у народжених від таких матерів дівчаток були патології репродуктивних органів" - так, таке було, але давно, і вони з того зробили висновки.

    І хоча я не лікар, але мені здається, що порівняння загального рівня медичних досліджень у нас і на Заході - вочевидь не на нашу користь. І навіть знайомитися з останніми іншомовними дослідженнями наші лікарі найчастіше не мають змоги. Я вже мовчу про "тісну співпрацю" фармацевтичних компаній з нашими лікарями, внаслідок чого часто й виписують непотрібні ліки.

    Тому я вважаю, що не варто сліпо довіряти лікареві, а все перевіряти, радитися з іншими лікарями, перездавати аналізи і думати своєю головою.