Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 18 Квітень 2010.

  1. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Якщо в жінки починаються передчасні пологи - тут ні ношпа ні магній не допоможуть. Тут треба вживати серйозних заходів. І не кожен тонус - загроза. Краще добре обстежитися і якщо загроза є, вживати нормальних заходів а не заливатися ношпами на авось. Бо реально вони при патології не допоможуть. Якщо дійсно треба, то нема питань. Але в нас треба всім вздовж і впоперек. Оце власне мене і дивує.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    У моєї знайомої була плацента з неправильним приростом труби (вибачайте, в термінах я не дуже), не зі середини, центру плаценти, а збоку. І тонус був, як наслідок, однак лікувати його не було сенсу, бо проблема була в стані та позиції плаценти, вона просто не була достатньо добра для дитини наприкінці вагітності, тому пологи були на 4 тижні раніше від пдп. І тонус не лікували, оскільки лікувати симптоми не мало сенсу.
     
  3. Abaka

    Abaka New Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    :girl_tender: Ви мене трошки не так зрозуміли, я ж не казала, що моя перша вагітність закінчилася невдало - зовсім навпаки - у мене чудовий хлопчик Назарчик, котрий незважаючи на передчасні пологи дихав сам, і розвивається абсолютно нормально (ходить в дитячий садочок, співає, танцює і т д :girl_spruce_up:) без жодних відхилень. Але пишу тому, що справді вболіваю за другу свою дитинку - якщо недоносити її хоча б до 34го тижня - то, самі розумієте, шансів вижити значно менше... От у Вашої знайомої визначили чому в неї був підвищений тонус, а в мене після 3х УЗД лікарі кажуть, що все гаразд, ніяких патологій чи відхилень не бачать як по аналізах, так і по решті досліджень, але тонус був досить сильний... Може, така фізіологія, не знаю, словом, я пропила ліки і все нормалізувалося, тому і пишу, ділюся досвідом а не намагаюсь залякати, чи нав"язати свою думку...
     
  4. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    То власне те, на чому я тут хотіла наголосити в темі. Тонус - це симптом, лікувати який немудро. Він знак того, що треба шукати причину й лікувати саме її, якщо вона загрозлива.
     
  6. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    З власного досвіду знаю, що на терміні біля 25ти тижнів, і пізніше, тонус може спричинятися поганою роботою кишківника (закрепи), і проявлятися короткочасними затвердіннями живота... Мене це спочатку дуже злякало, тривало кілька тижнів, але потім я прослідкувала той зв'язок, і частково усунула причину, наскільки змогла... Затвердіння повністю не припинилися, але принаймі не так часто тепер.
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

     
  8. Bublyk

    Bublyk Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    У мене з першою вагітністю гіпертонус матки був з 21 тижня аж до самих пологів. Спочатку я переживала з того приводу та й в ЖК мене налякали, що можуть початися передчасні пологи. Навіть в стаціонар хотіли покласти, але я відмовилася. Випила 3 пачки Магне В6, але, як то кажуть, що пила, що радіо слухала. З часом привикла до того, що час від часу матка тверділа і перестала звертати увагу. Так і доходила до 41 тижня.
    Пам"ятаю, тоді багато в неті шукала по цій темі. Вичитала, що закордоном на тонус ніхто навіть уваги не звертає і не вважають його небезпечним. Це, напевно, наші лікарі перестраховуються.
     
  9. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    В мене з 16 тижня почався тонус матки.В ЖК мене годували спочатку Магне В6 , потім Дуфастоном.А коли мене скрутило від болю тоді за моїм проханням мене поклали на стаціонар.Пролежала 2 тижні .Далі з 36 тижня знову почала відчувати тонус лікар з ЖК вламувала мене знову на стаціонар лягати а лікар в якого мала народжувати сказав що нікуди мені не потрібно лягати тому що на таких термінах матка вже готується до пологів.
     
  10. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    І мені поставили діагноз гіпертонус матки (термін 6-7 тижнів був), поклали в лікарню на тиждень:girl_mad: зараз я дома, але маю зявитись ще в лікарні через тиждень. П"ю також дюфастон, а ще казали ставити свічки вібурол на ніч і при потребі на день для зняття болей :girl_sad:
    А у лікарів якщо діагноз гіпертонус, то це одразу заргоза, інше не обговорюється. Вони себе страхують.:girl_emo:
     
  11. sweetditya

    sweetditya New Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Вібуркол можете ставити, ці свічки не пошкодять, вони знімають гіпертонус.Доречі їх рекомендовано проставити і в останні тижні перед пологами - добре знімають біль в малому тазі.А ще проведіть час з чоловіком,нехай побалує вас якимись приємними дрібничками.Дивись і тонус пройде:girl_curtsey:
     
  12. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Чоловік і так шкодує, переживає:girl_in_dreams: Та як не дивно, але в мене нема якихось особливих захцянок. Смаки не особливо навіть помінялись. Може ще термін замалий 7-8 тижнів.:girl_smile:
     
  13. madchen

    madchen Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    А хто знає, що таке гіпертонус передньої стінки матки???? І чи це страшно, що таке виявили?
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Головне не забути зразу з лікарем про КР домовитися, раз роботу матки відключать. :girl_crazy::girl_devil:
     
  15. Rulka

    Rulka New Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    У мене при першій вагітності був тонус незначний, пролежала майже три тижні на підтримці. При другій вагітності теж був тонус на 7-8 тижні, але зразу не лягала в лікарню, в дома пила таблетки, і старалась лежати. Про що потім дуже шкодувала, бо на 15-16 тижні почалась кровотеча. Але слава Богу все добре, вже мому синочку скоро буде рочок. Так, що краще може прислухатись до лікарів.
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    То від лікарів залежить. У мене був тонус. 4 дні болів живіт, що ходити не могла. Два дні лежала вдома. Ніяких лікарень. І помогло. Болі ще були час від часу, то відпочинок завжди допомагав. А тонус у мене й зараз, якщо втомлена, якщо довго ходити. Тільки де там загроза? НАЩО таблечками напихати? Аби пацієнт чувся, що лікар ЩОСЬ зробив. А ні, не щось - він ВРЯТУВАВ.
    Сумно, коли лікарі вагітність "лікують", як хворобу. Але найбільше сумно, коли самі вагітні цей ДАР теж вважають хворобою.
    Є дітки, батьки яких - фанати медицини й лікарів. Ті дітки з утроби напхані ліками, таблетками, на лікуваннях... народжуються й ті всі лікування продовжуються.
    Здоровий не той, кого таблетками напхали, а хто має організм, що може собі допомогти без перешкод немудрих медиків.
     
  17. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    В мене були дуже сильні болі на останніх тижнях то мені приписали свічечки Папаверин, теж класно знімають біль
     
  18. Lvivna

    Lvivna Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Багато і від організму залежить, мені здається. У мене тонус почався з 14 тижнів, сказали постійно до УЗД наступного пити по 2 т. на день Магне, я то пила, то не пила, просто відчуваю, як тягне трохи живіт - зразу в ліжко, а як ні - то і прибираю, і в магазин сходжу, і їсти зварю, і слава Богу, ношу!.. А є жінки, що зразу в них кровотеча. Але лікарка моя навіть не натякала на госпіталізацію...
     
  19. Lady X

    Lady X Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    у мене при першій вагітності десь на 7 міс живіт почав тянути,сказали тонус,положии на збереження.. Капали мені магнезію..щось там кололи ще..ну ніби пройшло..Але під час пологів довго не розкривалась матка..робили епідуральну анастезію(допомагала в цьому)..От та квони мені закріпили..що розродитись не могла((
     
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Я більшу половину вагітності пролежала на збереженні. Матка майже увесь час була в тонусі, вагітність була на межі зриву. Дякувати Богу дитинку вдалось виносити, але от розродитись дійсно було важко.