Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 18 Квітень 2010.

  1. Lady X

    Lady X Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Видно вона закріпляється дуже вже добре після цього)) я тут прочитала в багатьох таке було..після лікування тонусу:girl_yes2:
     
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Хоч тонус матки не обов"язково означає загрозу викидня чи передчасних пологів. Тонус може виникнути з причини перевтоми, нервових перенапружень і сам по собі зникнути після відпочинку. Хороший лікар обов"язково визначить чи потребує даний випадок якихось медичних втручань
     
    Останнє редагування: 16 Лютий 2011
  3. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    а хтось приймав лютуіну вагінальну?
     
  4. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Я вже не пригадаю з якого тижня я відчувала тонус матки, але певно після 16 точно, я всю вагітність носилася , тому часто чула матку, інколи буває на вулиці схопить , живіт відразу як камінь , йти не можу трохи постою і попускало. Якось раз сказала свої дільничій що в мене тонус то вона мені звісно виписала Магне В6, я його певно тиждень поприймала , і закинула те діло. А потім я вже і нічого не говорила своїй лікарці , що в мене тонус , хоч вона і сама чула як пальпувала живіт то казала чи я п"ю магне я лиш головою махала , що так , а сама ніц не пила. Так от до чого я веду , що в роддом я приїхала з повним відкриттям матки, і роди в мене були стрімкі , то я собі думаю може то дійчно через те, що я ніц такого не пила.
    Але я ні в якому разі не хочу сказати, щоб ніхто нічого не пив, бо є різні ситуації.
     
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Так, це гормон прогестерон тільки у вагінальних таблетках. Правда вагінально я приймала мало часу. Перейшла на прогестерон в уколах. До 14-го тижня "сиділа" на цьому препараті. Але у мене там була окрема ситуація... Нехай лікар обов"язково вкаже прчину назначення саме цього препарату.
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Чим менше втручаються лікарі в процес вагітності, тим краще проходять і вагітність, і пологи. Тіло найкраще знає, що робити, бо воно для цього було створене.
     
  7. Marjasik

    Marjasik New Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    В мене теж був гіпертонус всю вагітність,мій лікар сказав що це нічого. Інша лікарка дуже лякала,сказала пити магне B6.
    Я його трішки попила,днів з 10,про всяк випадок і все. Народила нормальну здорову дитину. Але самій мамі цей гіпертонус дошкуляє. Живіт твердіє,ходити важкувато було.
     
  8. evgenka

    evgenka New Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    мені тонус ставлять з 16-го тижня, але оскільки в мене плацентація по передній, а не по задній стінці, то виникає він у мене через перевтому, нерви або незручну позу, та й дівчатко не маленьке як на мене, я за малою не встигю от і виникає тонус ...
    лікар порадив не панікувати, приймати теплий душ, змінювати позу, розмовляти з малечею, а ще мені допомагає фітбол не погано.. тонус тонусу різниця, інколи це просто наслідок фізіологічних змін, а в когось це ознака якоїсь патології... головне щоб лікар не плутав одне і інше
     
  9. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    мені також тонус ставили ще з 10 тижня і я спочатку легковажно до цього ставилася, аж поки не потрапила до лікарні на 19 тижні з кров’яними виділеннями, це уже почалась плацента відшаровуватись, і пролежала я там лоском майже 2 місяці, готова була уже на все, щоб лише зберегти дитину, приймала всі ліки які говорили і нам уже майже 37 тижнів, на узд сказали, що все ок! :girl_in_love: Так, що в кожного індивідуальна ситуація, але інколи треба дослухатись до лікаря!
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Такий підхід до справи ніколи до добра не доводить.
    Я до свого тонусу легковажно не ставилася, але таблетками не напихалася.
     
  11. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    в мене з першою дитиною матка завжди була в тонусі. скінчилося тим що 2 рази( в 20 і біля 30 тижнів) відкривалася матка, лежала по 2 тижні в лікарні. але в обох випадках врятувала те що вчасно зверталася до лікарки. цього разу теж тонус є, живіт майже по пів дня як цегла і болить хоч пю магне б6. але на 20 тижні мене підшили ( не через тонус). так шо за відкриття не боюся.
     
  12. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Тонус- річ дуже індивідуальна. Можна спробувати обійтися простими порадами, щоб обійтися без лікарів:
    -Виключити будь-які стреси, хвилювання, постійно перебувати у спокійно-радісному настрої.
    -Побільше відпочивати. Найкраще матка відпочиває, якщо лягти на бік (напр. правий), корпус подати вперід, ліву ногу напівзігнуту зробити опорою для всього тіла, поклавши її попереду. Тобто, животик максимально лежить на ліжку, а матка- розвантажена.
    -Стежити за питтям. Виключити тонізуючі напої, зокрема каву, зелений чай.
    -Пити чай з м"яти, меліси.
    -Поговорити з дитинкою і пояснити, що все буде добре і це лише тимчасовий дискомфорт.
    -Якщо матка легко збуджується, напр. від дотику, то виключити фактори, що приволять матку в тонус.
    -Максимум позитиву і приємних думок.
    -Стосовно ліків, прислуховуйтесь до думки лікарів, свого самопочуття і здорового глузду.
     
  13. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    В мене тонус привів до того, що на 26 тижні почалися пологи і нажаль ніхто вже не міг зупинити і все закінчилося плачевно, так що після такої ситуації прислухаєшся до всіх, вичитуєш, консультуєшся, а одним лежанням на ліжку не завжди можна зарадити. Так що в кожного все дуже індивідуально і радити комусь вживати ліки чи ні, вважаю взагалі недоречним.
     
  14. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    А хто написав, що треба просто лежати і нічого не робити? Тонус тонусу не рівний. Багато жінок навіть його не відчувають, без проблем бігають усю вагітність. Але знаю і таких, які просто приходили в стаціонар за "липовим" лікарняним, а їх капали, про всяк випадок, бо не зашкодить і, ніби, тонусу не буде. Але ж його і не було!!! Якщо є симптоми серйозніші, як сильні болі, виділення, відкриття, то вибираи не приходиться, а швидше до лікаря. Я з своїм тонусом пролежала половину вагітності, в т.ч. 3міс. в стаціонарі. Правда, в мене він був спричинений сильним ударом. І хочу з впевненістю сказати, що часто присилають з ЖК жінок для перестраховки, а лікарі вже роблять своє діло. Часом лікарі приписують вже такі дози, що медсестри відмовлялись колоти і капати. А все це лікування безслідно не проходить. Ще потім не раз ойкнеться. Тому треба радитись з лікарями (а не одним) і слухати свій організм.
    Lapulya, дуже шкода, що у вас так сталося. А ви впевнені, що винен лише тонус, а не торч-інфекції або вірус? Я б радила обстежитися, щоб уникнути проблем в майбутньому. Бажаю вам здоровий діток!!!
     
  15. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    На рахунок інфекцій все ОК, я здавала і перед вагітністю і після, нічого не виявили. А на рахунок того чи я впевнена чи ні, я вже сама не знаю, бо причину ми і до сьогодні не знаєм. Лікарі спираються на то, що треба було накладати шов на матку, оскільки це була двійня, але то мені сказали, коли я вже втратила своїх діток, а до того я навіть "зеленого" поняття не мала, що щось таке треба робити.
    Зараз я вагітна на 34 тижні, так що Божою поміччю надіємся,що скоро в нас буде маленька ляля:girl_claping:
     
  16. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    А якщо двійня то обов"язково накладати шов? Щось нічого не розумію.....
    Просто в мене теж двійня, тому переживаю, але слава Богу, тонусу в нас теж немає.
     
  17. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Перша й основна порада: думати, і то добре думати.
    А брати ліки, бо їх виписують усім поголовно "для профілактики" - безвідповідально.
    Тим більше, що ніде більше в світі цього не лікують.
    Най лікарі визначають нормально діягнози й називають речі своїми словами, а не списують все на тонус.
    Тонус і спортсмени мають, а щось не чути, аби вони теж поголовно пили магне.
     
  19. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Я не знаю чи обов`язково чи ні, краще на рахунок цього порадитися з лікарем. Хоча, я багато читала про те, що коли багатоплідна вагітність, то краще перестрахуватися і накласти. Але знаю людей (родичка), яка доносила і народила здоровеньких діток, без накладання.
     
    Останнє редагування: 1 Березень 2011
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    А то що за тортури такі? Ніколи про таке не чула. Моя сестра виносила двійнят без проблем і сама народила, без КР.