Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 18 Квітень 2010.

  1. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Я теж до того про таке не чула, але таке роблять з метою, щоб не було передчасного відкриття, так як було в моєму випадку, а 37-38 тижні шов знімають. Ось так. От і добре, що про таке не знала і все закінчилося добре.

    ---------- Додано в 19:05 ---------- Попередній допис був написаний в 19:03 ----------
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Мдям. А скажіть своїм лікарям що коли жінка вагітна двійнею то такого робити не можна, бо це не допомагає а навпаки може спричитини пологи в жінок які виношують двійню. Доречі сама процедура жахлива, бо може спричинити абортацію плоду. ЖАХИ!!!

     
  3. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Не буду з вами сперечатися, що краще, а що ні, бо не лікар. А на рахунок того чи робити, чи ні, цю поцедуру, то має вирішувати жінка на свій страх і ризик.
     
  4. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Вперше про таке чую! Накладають шов лише тоді, коли є до того показання, а просто так мучити себе та ризикувати життям своїх немовлят це глупо. По-перше, накладають шов з анастезією, а йти на неї вагітною, коли немає загрози, а просто так для страховки .... ну самі подумайте, наскільки це доречно?!
     
  5. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Ну і в мене не було загрози, принаймі мені про неї ніхто не говорив, бо 10 днів перед тим була на УЗД говорили все ОК. А попала в пологовий з відкриттям 2 п. і вже нічого не можна було зробити, бо родовий процес був запущений. А якби мене попередили, що таке можливо, бо я собі такого жахіття навіть уявити не могла, що таке може статися. Як я вже писала вище, тут має вирішувати тільки жінка, чи йти на ризик чи ні. Хоча в обох випадках є ризик і з накладанням шва і без нього.
     
  6. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    шов накладають під загальним наркозом потвм дня 3 ниє живіт і капоють щось щоб заспокоїти матку. особисто мені робили цю процедуру тому що в мене розірвалася шийка матки по старому погано зашитому шву на 20 тижні. почало боліти, а при такій проблемі навіть лежання до кінця вагітності не допоможе ( можна пчихнути і родити). але чула про випадки коли навіть шов не допомагав виносити до кінця.
     
  7. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    В мене 13 тиждень з самого початку казали про тонус...п"ю магне и дуфастон.Хочу собі купити фітбол,кажуть,що він допомагає при тонусі,та і взагалі кажуть потрібна річь.Хтось може знає наскільки він допомагає,чи взагалі допомагає?
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    :shok: Лежати треба й відпочивати, а не додаткове навантаження шукати!
    На м'ячі більше 30 хвилин не варто сидіти, бо можна спину пошкодити.
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    тут погоджуюсь
    взагалі м"яч допомагає. На ньому не треба стрибати чи там щось. Просто трохи посидіти. І як можна спину пошкодити? Дописувачка 13 тижнів вагітна - центр ваги ще на місці.
    Але це не замість лежання.
     
  10. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Це ж не хвороба:girl_sad:.... я не думаю,що це вихід.Перенапрягатись не треба,але є робота,є дім і лежати не зовсім є час (((

    Orman думаю правду каже на рахунок того щоб пошкодити спину...Як би все так було погано з фітболом,то його би так не радили вагітним...
     
    Останнє редагування: 21 Березень 2011
  11. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    А який тоді вихід? Піддавати ризику свою дитину?
     
  12. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    А хочете сказати коли лікарь говорить,що тонус матки то треба брати лікарняний сидіти вдома і відпочивати?
     
  13. squirrel

    squirrel New Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Залежить від того як ви себе почуваєте. Якщо є біль чи тягне низом живота то краще полежати. А взагалі краще справді не піддавати ризику свою дитину.
     
  14. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Я так би і робила. Тому що знаю, що таке втрачати. Але, то справа ваша.
     
  15. Міла

    Міла Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Мені на УЗД в 12 тижнів виявили гіпертонус. Періодично живіт стає твердим, як камінь, але в більшості випадків не болить. Приймаю за порадою лікаря Магне В6, але дуже боюсь пропустити якісь загрозливі стани, адже це перша вагітність і я не знаю, які відчуття нормальні, а які ні.
     
  16. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Ой,ви не уявляєте як я хвилююсь із за цього :girl_cray: але і без роботи не можу залишитись :girl_sad: тому і намагаюсь викручуватись..
    Але питанн було за фітбол)))хто що може розказати?
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    ну це ви зря. Лежати нема часу, а пити таблетки є? Я ж написала, що сидіння на м"ячику не відміняє лежання.

    так

    це питання пріоритетів

    ---------- Додано в 12:07 ---------- Попередній допис був написаний в 12:05 ----------

    ну як ви можете не пропустити коли у вас відчуття змазані через прийом ліків? Де логіка?

    ---------- Додано в 12:09 ---------- Попередній допис був написаний в 12:07 ----------

    що розказати?
    Фітбол кльова штука в плані що на ньому комфортно сидіти вагітним, бо нема тиску на промежину. Але на 13 тижні це в принципі неактуально - рано ще. Можете посидіти для власного задоволення. Але не замість лежання.
     
  18. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Дякую)))) але хотіла дізнатись чи він від болі в спині допомогає??? а то так болить :girl_cray:
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    залежить чого болить. Якщо у вас матка повернута до спини, то м"яч вам не допоможе (ліки також) - колінно-ліктьова поза мала би трохи помогти.
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

    Моїй сестрі її лікарка також радила приймати таку позицію коли дуже спина боліла, бо власне положення дитини було таке що дуже тиснуло на нирки. А така позиція облегчувала тиск.