Торти: переписи, поради, питання

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

  1. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Торти

    Постійно купляєм влітку купу сиру, щоб зимою пекти сирник і сирники. Просто треба, щоб сир сам після заморозки розмерзся. Нічого в рецепті не змінюю стосовно замороженого сиру, все так само, які під час випікання зі свіжого. Сам сир переважно беру для заморозки жирніший і не квасний.
     
  2. KrOlenka

    KrOlenka Member

    Відповідь: Знимки смаколиків

    так,все правильно,рецепт скопійовано з інтернету, а торт я вже робила 5 разів і пробувала з різними кольорами...
     
  3. Maksli

    Maksli Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Маю такий рецепт сирника, ну дуже смачний! :nyam2::nyam2::nyam2:
    можна пекти і з замороженого сиру, але добре перед тим віддушити від рідини!
    Для тіста:
    3 скл. муки з 1 пакетиком розпушувача
    200 г вершкового масла
    1/2 скл. цукру
    2 пакетика ванільного цукру
    4 жовтка
    Для сирної начинки:
    1 велике яблоко
    500 г мякого сиру
    1 пакетик любого пудинга
    1 ст. л. крохмалю,
    0,5 скл. жирних вершків
    2 яйця
    1/2 скл. цукру
    Для білкової маси:
    4 білка
    2/3 скл цукру
    1 упакування ванільного пудингу
    100 г тертого шоколаду
    Духовку розігріти до 180 гр. Змішати у мисці муку, масло, цукор, ваніль, добавити жовтки і замісити м'ягке, еластичне тісто. Відірвати кусок (з кулак) і помістити в холодильник. А решта тіста розложити по формі, а на верх порізати яблоко дольками.
    Готуємо сирну начинку. Для цього сир прупустити через сито, добавити яйця, крохмаль, пудинг (можна і без нього), цукор і жирні вершки. Все це збити до пишної маси.
    Готуємо білкову масу. Білки збиваємо на великій швидкості поступово додаючи цукор. В самому кінці додати порошок пудингу (або 1-2 ст. ложки крохмалю) і легко вимішати.
    Викласти сирну начинку на яблука, потім білкову масу. А цей кусочок тіста, що охолоджувався в холодильнику потерти зверху на білки. І всю цю красу посипати тертим шоколадом. Ставимо у духовку на 40-50 хв, до золотистого відтінку. Охолоджуємо і смакуємо. Смак неймовірний!!!! Як біла пухнаста хмаринка у роті... Спробуйте, не пошкодуєте!!!
     
    Останнє редагування модератором: 16 Лютий 2012
  4. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Торти

    дівчата! напишіть, будь-ласка, "перевірений" рецепт "П*ЯНОЇ ВИШНІ". :girl_flirt: в списку тортів такого в заголовку теми не знайшла...
     
  5. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Торт "Дрова під снігом" чи "Виноградна лоза", як мені ще підказали.
    [​IMG]
    Пишу в оригіналі з моїми поправками.

     
    Останнє редагування модератором: 16 Лютий 2012
  6. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    П"яна вишня
    10яєць
    2,5скл цукру
    2,5скл муки
    50 грам какао

    Крем
    50 грам какао
    600грам масла
    4 яйця
    2,5 скл вишні
    0,5 скл коньяку або горілки
    2,5скл цукру-пудри
    4ст л молока
     
  7. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Допоможіть! треба спекти двоповерховий торт мамі на 50 років... хто такі пік підкажіть хороший рецептик і чи якісь спеціальні вимоги до ткого торта... зверху збираюсь щось з мастики зробити...
     
  8. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Вимог немає як таких. Нижній ярус я б робила "важчий", а на верх бісквіт .
     
  9. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    На скільки градусів печете?
     
  10. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Останній раз пекла в газовій духовці, без градусника, важко сказати скільки там було...
    Завтра пектиму в електро, проексперементую, і точно скажу. Маю намір пекти при 190 градусів.
     
  11. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    ГГГ, а я нині хочу пекти за Вашим рецептом, але оскільки я ше трохи тлумок в тому, тому і питаю. Якщо мені його треба на суботу вечір, то добре буде нині спекти, а завтра перемазати?
     
  12. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Мені теж на суботу :), пектиму завтра зранку , на балконі за 2 години він достатньо вистигне і можна вже його "мучити", визірати і начиняти. А до суботи вечора від добре пропитається.

    ---------- Додано в 11:38 ---------- Попередній допис був написаний в 11:36 ----------

    Нє, нагнали охоту мені...йду пекти корж на П"яну вишню...Напишу , що з того вийшло за 2-3 години...
     
  13. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Справа в тому, що я працюю і час маю тільки ввечері. Тому і планувала собі сьогодні спекти, а завтра начинити-перемазати-залити шоколадом. Ну і мені його в суботу ще 100км везти.
    А ще питаннячко, ту п'яну вишню дитині їсти можна? Чи вона не надто "п'яна" виходить?
     
  14. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    не надто, можна :)

    ---------- Додано в 13:22 ---------- Попередній допис був написаний в 12:11 ----------

    Отже..
    Пікся корж при 200градусів, 1год і 10хв.

     
    Останнє редагування: 16 Лютий 2012
  15. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    торт Баунті
    [​IMG]
    Корж - за рецептом шоколад на кипятку:
    2 скл. муки (250гр?)
    2 скл цукру
    100 гр. какао
    1,5 ч.л. соди не гашеної
    1,5 ч.л. розпушувача
    1 пакетик ванільного цукру
    2 яйця
    0,5 скл олії
    1 скл молока
    1 скл крутого кипятку (я брала свіжо заварену каву)
    Вимішати сухі інградіенти, збити яйця з молоком і олією і по трошки додавати суху суміш, в кінці додати кипяток вилити в форму і зразу в духовку 180 С.

    Крем:
    500мл. молока
    6 ст.л. манної крупи
    200гр. масла
    200гр. цукру
    200гр. кокосової стружки
    Зварити манку в молоці коли вистегне додати до збитого масла з цукром + додати кокоски.

    Полити шоколадом.
     
    Останнє редагування модератором: 16 Лютий 2012
  16. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    zlatovlaska, пекла за вашим рецептом п*яну вишню.
    Але дуже твердий вийшов низ та верх.
    Що то можна зробити?
    Чи воно пропитається і стане нормальним?
     
  17. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Можете пропитати сиропом сік лимона або вишні+вода. Я наливаю в одноразовий мішечок для крему і роблю мацьопку дирочку, щоб тоненький струмінь був , і поливаю корж.
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти

    А в кого воно запитається аби змякнути? Коржі просочаться, хіба, якщо їх змочити або напоїти. :girl_blum:

    Доречі, я маю ту саму проблему з українськими переписами. В тих сучасних господинь все міряється стаканами, а ті стакани якісь... ну я не знаю. Як міряю тими стаканами, то мені виходить забите тісто. А як візьму половинну норму "стаканів" то виходить дуже смачне і мягке тісто. Думаю, що все залежить від того в кого які "стакани".

    PS. хоч Златовласочка стаканами не міряє, але може бути мука інакша. Доречі, змішуйте муку з крохмалем і тоді беріть норму борошна. Ніколи не прогадаєте.
     
  19. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Торти

    а скільки крохмалю треба?
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти

    залежить скільки муки. Треба так, взяти всю кількість муки, тоді надібрати дві-три столові ложки муки і додати дві-три столові ложки корхмалю на то місце. Якщо більше муки, той 3 ложки, а менше то дві вистарчить.

    На дві склянки муки (скл 240 грам) надбираємо дві столові ложки.