Торти: переписи, поради, питання

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

  1. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Ой,а мені щось не відкривається....Дуже цікавить перепис,буду вдячна.
     
  2. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Кажуть, що треба майже довести до кипіння. То таки гарячі :)

    Лінк на торт поправила. Там були лишні букви. :)

    ---------- Додано в 06:25 ---------- Попередній допис був написаний в 06:23 ----------

    Тіко не weeping (плачучий) a whipping (для збивання) :girl_wink: Я використовую звичайні вершки,
     
  4. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Я люблю бісквіт перемащувати сметанковим кремом і перекладати плястерками ківі - не тече. Або то бісквіт так файно все вбирає :)
    Маруся-мама цей шоколад на кип"ятку на яку форму розрахований? Він в об"ємі дуже збільшується при випічці? +- скільки пекти, хвилин 40?
     
  5. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Я так бачу,що він розрахований на круглу тортівницю.В переписі там одна паляниця,її просто поділили на 3 частини,відповідно форма має бути не велика. Там соди аж 1,5 ч.л.+розпушувач,рости буде файно.Випікати приблизно 40 хв,але краще по ходу випікання ще сірничком попробувати тісто.

    Дякую Марусі-мамі за перепис.Вирішилось моє питання випічки на вихідні!

    ---------- Додано в 07:22 ---------- Попередній допис був написаний в 07:14 ----------

    Я ще часто в сезон печу Торт "Полунично - банановий".
    http://dreamfood.com.ua/forum/topic_31/15
    Він такий ніжний,аж тане в роті.
     
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання


    надіюсь, якщо я до бісквіту додам кукурудзяний крохмаль замість картопляного, то нічого страшного?...іншого не знайшла

    ---------- Додано в 23:59 ---------- Попередній допис був написаний в 23:55 ----------

    Мені дуже цей крем сподобався по рецепту. Виглядає краще за простий сметанковий. Мабуть буду його робити.
     
  7. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Спекла свій перший бісквіт. [​IMG]
    Трохи по боках присів :sad: (або замало білки збила, або зашвидко з духовки витягла)
    Сподіваюсь, шо всередині нормальний вийшов.
    Завтра буду перемащувати.
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Ніц страшного. А сів він трошки, бо зашвидко витягли з духовки, або трошки завелика температура. В середині має бути добрий. Просочите солодким сиропом і вперед. Все буде ґуд!

    Якщо б був сирий, то б впав в середину. Так виглядає, що в вас електрична духовка. Газова так не пече. :)


    То в нас називають мус. Як будете в магазині купувати торт, то будете знати, що таке називається мус. Я також таке робила неодноразово і вийшло супер. Тільки я вже вершки другий раз не збивала. А зробила так - ягідну масу змішала з охолодженим желатином, а тоді додала до ягідної маси половину вершків, аби її облегчити. Легко перемішала, тільки не швидко бо посадите б вершки. А тоді легенько вмішала решту вершків. Так маса буде залишатись пухка. навіть, якщо чуть розрідне, то не страшно. І якщо будете нею заливати торт, то поставте корж в кільце від тортівниці - інакше все витече.

    А так, то має вийти супер.

    ---------- Додано в 04:07 ---------- Попередній допис був написаний в 04:06 ----------

    На велику круглу. Я печу в двох середніх тортівницях, бо тут вони невеликі. В Україні більші.
     
  9. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Розрізали, не сирий, все супер! Ох, як ви вгадали! Мені аж цікаво стало, а як пече газова духовка? яка різниця між ними?
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Електрика гріє з боків і з заду, а газова гріє знизу. Тому, бісквіт в такій в першу чергу піднімається по краях, а тоді в середині, і може зробити шапочку, якщо в тісті було багато бульок. Тому кажуть, перед тим як пекти треба формою трошки покрутити, щоб бульбашки (лишнє повітря) потріскали.
     
  11. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Дівчатка а сирник ганашем можна покриватити? і як він(ганаш) поводиться не в холодильнику?
     
  12. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    додам рецептик мого сирника:
    сир творог — 500г
    цукор — 120 г
    ванільний цукор — 1 пачечка.
    яйця — 3 шт.
    цедра 1 лимона
    крохмаль — 1 ст. л.
    малина - 0,5 стакана

    розтерти сир з яйцями, цукром і ванількою, додати крохмаль, збити до стану кремоподібної маси. додати ягідки, цедру лимона.
    випікати при температурі 180-190 градусів хвилин 50-55.

    єдине додам, що я розтирала сир руцями і він трошки комочками залишився, то мабуть ліпше в комбайні то робити. і я після випікання завжди залишаю сирник в духовці (не знаю чи то правильно, чогось мені так подобається) і тільки зранку витягаю його з форми.
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Можна. Поводиться дуже добре, застигає, і з пляцка не втікає. Сидить тихо. :)
     
  14. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Порадьте будь ласка якийсь рецепт літнього тортика який не печеться а в холодильнику стоїть, потрібно терміново а перечитати 50 сторінок не дам ради :sad: буду дуже вдячна :)
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Шукайте за тортиком бите скло або сирник для коханого, який я робила на конкурс про полуницю.
     
  16. Простоя

    Простоя New Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    чи якісь вимоги до того, які торти можна покривати мастикою? Хочу нарешті спробувати прикрасити нею торт, але пекти буду шварцвальдський торт. Якщо його не покривати зверху вершками, то з покриттям матикою в мене не мало б виникнути проблем? Чи краще таки нанести тоненький шар вершків? Це просто має бути тортик для коханого на ДН, хочу зробити щось дуже класне і дуже переживаю щоб все вдалось, бо не матиму змоги щось переробляти:girl_blush2:
     
  17. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    ні в якому разі, потече ваша паста разом з вершками;)

    в принципі, цукровою пастою можна покрити любе-голубе, якщо добре обмазати ганашем або масляним кремом (мені найзручніше масло+молоко згущене). Інша справа, що деякі пляцки мають нерівну структуру, їх проблемно, або й не можливо вирівняти, аби та мастика потім гарненько-рівненько лежала.
     
  18. Простоя

    Простоя New Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Дякую за поради :girl_claping: цей мав би приблизно рівним вийти, так що буду пробувати:connie_pull-pigtail
     
  19. BlackSheep

    BlackSheep Active Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Дівчата,порадьте будь ласка,чим можна замінити крем до торта "Шоколад на кіпятку"
     
  20. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Дівчата допоможіть і підкажіть, як можна гарно і основне просто прикасити тортик. Пробувала мастикою, то не моє, посипати кокосовою стружкою.."прошлий вєк". Як ще можна? Рятуйте))