Трагічні життєві історії

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем odree, 3 Червень 2009.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

     
  2. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Історія жахлива:girl_sad::girl_sad::girl_sad:дуже шкода тих батьків уявіть як їм було це просто жах.Цілих 9-ть місяців носиш під серце так того чуда чекаєш а тут така трагічна історія ворогу такого непобажаєш чесно.
     
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Зі вчорашнього дня не виходить з голови жахлива трагедія в Марганці...
    Що могло привести до загибелі 43 людей???
    Це найбільша аварія з часів незалежності України яка привела до такої кількості жертв.

    Вічна пам'ять загиблим і душевних сил пережити це їх родичам...
     
  4. arina

    arina Active Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Ще одна дитяча смерть через халатність і захланність наших дохторів....

    джерело http://www.pravo-kiev.com/events/um...hnomu-maly-shu-zakleivali-pusty-shku-skotchem
     
  5. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Я ходжу цілий день під враженням.
    Я розумію,бідність, неосвідченість, традиції і все таке, але ж 9! років, це ж як моя старша дочка! Я просто уявити не можу! 21 століття. Йємен.
    http://www.rd.ru/меня-зовут-нуджуд
    І фото в тему. Йєменеські наречені.
    [​IMG]
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    То жах якийсь. Скільки та бідна дитина пережила.
     
  7. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    То якась узаконена педофілія і дозвіл на гвалтування дитини.
    Коли читала там, де її чоловік гвалтував і вона кричала, і НІХТО з сім`ї чоловіка це не зупинив, в мене волосся на голові почало шевелитися.
     
  8. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Більше тут
    Яка дикість і тупість!!!
     
  9. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    То якась хвора країна з хворими законами. Як можна давати дозвіл на заміжжя 8-річній дитині? Як? В мене шок.
    А ті мужлани, які т... хають тих дітей до смерті? То нормально? Як можна хотіти сексу з дитиною? Вони там що, всі хворі на голову?
     
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    інші звичаї, закони, культура, традиції...Де жінка ніщо, незалежно скільки їй років. Чоловік - цар і йому можна все! Прикро, що ще залишились куточки землі, де збереглось це. Чоловіки просто перегнули палку, оцими всіма діями вони хочуть показати свою всемогутність.
     
  11. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Та то ще слабо сказано. Жінка ще змалечку починає ненавидіти чоловіків.
    І так протягом цілого свого життя.
    Не вкладаються мені ті їхні звичаї-культури-закони в голові. То якісь всі поголовно хворі люди.
     
  12. smugastik

    smugastik Well-Known Member

  13. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    це жах, читала і сама не уявляла, як взагалі таке може бути. Молодець дівчинка, надіюся її мрія здійсниться і вона стане адвокатом. А таких педофілів тре каструвати і вішати на гіляку, нема в них нічого людяного.
     
  14. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    И снова тайфун «Хайян»от которого пострадали около 500 тысяч человек.Тайфун принес сильные дожди, выпало 300 миллиметров осадков. Много людей пропало без вести. Етот тайфун разгромил Филиппины, потом пошёл на Вьетнам, а теперь накрыл юг Китая. Как страшно http://www.kp.ru/online/news/1583259/
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Прочитала декілька історій... бррр. Це жахливо і якось мені аж не хочеться сприймати за правдиве((
    #яНеБоюсьСказати #Lviving

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    НА РІВНЕНЩИНІ БАТЬКО ВІСЬМОХ ДІТЕЙ ПОВІСИВСЯ МЕНШЕ, НІЖ ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ ПІСЛЯ ДРУЖИНИ
    У селі Батьківці Рівненської області 41-річний батько вісьмох дітей покінчив життя самогубством.
    Це сталося 25 липня о 8-й ранку. Чоловіка знайшов повішеним у власному гаражі один з його синів. Хлопець повідомив про це місцевому фельдшеру, а вона викликала швидку. Лікарі намагалися реанімувати чоловіка, однак врятувати йому життя не вдалося.
    Поліція з'ясувала, що самогубця за кілька днів до цього вже намагався звести рахунки з життям на могилі дружини, яка 2 липня також повісилися. Але тоді чоловікові завадили діти. Сім'я характеризується позитивно, хоч батько останнім часом і докладався до чарки. Родина справно вела домашнє господарство, тримаючи коней, корів, свиней, овець та домашню птицю.
    Без батьків залишилося восьмеро дітей, старшому синові виповнилося 20 років, найменшій дитині – 2. "Наразі правоохоронці і соціальні працівники вживають усіх заходів щодо максимального забезпечення прав дітей, їхнього подальшого влаштування та догляду", - йдеться у повідомленні поліції.
    Більше читайте тут: На Рівненщині батько вісьмох дітей повісився менше, ніж через місяць після дружини
    І як тепер тим дітям жити після такого? Це просто жах...Дай Боже здоров"ячка і гарної долі цим діткам :girl_angel:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Не розумію, що в житті ТАКОГО може статись, щоб покінчити життя самогубством і залишити своїх дітей сиротами (. Не розумію ту маму(. Ну а тато... тато просто слабким виявився. Злякався відповідальності за дітей. Сумно і страшно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1