Травник з Делятина

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем катенок, 5 Грудень 2014.

  1. катенок

    катенок Well-Known Member

    Дівчатка, хто щось чув про травника з Делятина, чи варто до нього їхати порадили нам його, а відгуків дуже в неті знайти не можу. Дорога неблизька, тому думаю запитаюся у вас.
     
  2. катенок

    катенок Well-Known Member

    Відповідь: Травник з Делятина

    Дівчатка, а про травника з Новояворівська Сопільняка що скажете?
     
  3. makarynka

    makarynka Well-Known Member

    Відповідь: Травник з Делятина

    татові гангрену вилікували в травника з Надвірної,пив чаї з трав 8 місяців.Діагноз вона не встановлює, по вашому діагнозу готуе збір трав.Якщо нам потрібно,то дзвонимо,гроші пересилаємо на карточу і через Нову пошту отримуємо.Коли чекала в черзі,люди розказували свої болячки(відкладення солей простата,вода в легенях , зоб ми зараз в неї берем траи на хворобу Рейно,то курс 3 місяцї.один пакет трав коштує 250 грн,йогохватає на місяць і тиждень.
     
  4. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Травник з Делятина

    багато хороших відгуків є про Тараса Конечного-теж з Франківщини-його батько був відомим травником, крім цього він має медичну освіту що дуже важливо як на мене. Тарас Конечний є навіть у соціальних мережах-знаю йому писали знайомі і він відписував. Щодо Делятина-коліжанки мама їздила-бо батько онкохворий-наразі про результат сказати не можу
     
  5. катенок

    катенок Well-Known Member

    Відповідь: Травник з Делятина

    Мені знайомий розказував за цього травника з Делятина(до речі сам лікар0, їздив тиждень тому до нього то під враженням від діагностики, ну а лікування теж поки не знаю, але мені дуже треба і точна діагностика.
     
  6. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Травник з Делятина

    Я не знаю, чи це одна і та сама людина, але колись там був травник-ворожбит, то до нього точно не радила б їхати. В Надвірній п.Володимира хороший травник, її тато займався травами все життя. В п.Володимири брала трави колєжанці від випадіння волосся - волосся випадало жмутами = результат був = випадіння зупинилося. Ще в м.Івано-Франківську в критому ринку дуже хороший травник є п.Люба- медик на пенсії, трави, то її захоплення. Але до п.Люби треба брати медичну карточку з точним діагнозом . У Львові також на Привокзальному ринку, там де продають трави є хороший травник п.Роман Клюк .
     
  7. катенок

    катенок Well-Known Member

    Відповідь: Травник з Делятина

    Ні, то не той...
     
  8. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Травник з Делятина

    Сопільняк наскільки я знаю іридодіагност.Була на прийомі з мамою років 12 тому. Розповідали, що більшість діагнозів підтверджуються. В випадку з моєю мамою не перевіряла, чи правильно поставив діагноз . Бог зцілив маму від хвороби. За мою маму на той час молилося багато людей і я вірю, що ці люди випросили в Бога збереження життя для неї.

    ---------- Додано в 14:41 ---------- Попередній допис був написаний в 14:39 ----------

    Делятин маленьке містечко, якщо б був відомий травник, то про нього знають багато людей. Моя колєжанка там живе, а по трави їздила мамі в Франківськ до п.Люби.

    ---------- Додано в 14:42 ---------- Попередній допис був написаний в 14:41 ----------

    Діагностика яким чином відбувалася ??
     
  9. катенок

    катенок Well-Known Member

    Відповідь: Травник з Делятина

    Просто дивлячись на людину. Але йому сказав усю правду, і йому, і мамі і по речах його сестри все про сестру...
     
  10. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Травник з Делятина

    Я була в нього в 2006, мала цілу осінь-зиму постійні ангіни, 2 тижні ангіна, тиждень здорова, 2 тижні ангіна. Почала приймати те, що призначив - минуло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Травник з Делятина

    Це ворожбит, бо як можна по речах сестри сказати все про сестру. Запитайте священника, чи вартує їхати до такої людини. Ворожбою ще не була зцілена жодна людина, можливо під впливом гіпнозу був тимчасовий ефект, але зцілює Бог, а лікар чи травник лікує травами , мазями, настойками. Я б не ризикувала їхати до такої людини і давати силам зла доступ до моєї душі .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  12. roman st

    roman st New Member

    Я думаю неварто він просто робить гроші це видно тим більше до нього їздили мої знайомі були онкохворі непоміг ні одній ні другому коли приїхали донього і людей багато небуло а він всім тільки й хвалиться що якогось крутого вилікував а той браму ковану йому поставив
    --- дописи об"єднано, 2 Листопад 2015 ---
    На привокзальному чи краківському?
     
  13. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    На привокзальному. Він стоїть там всередині де вишиванки продають, але не щодня. Треба питати там продавців ....
     
  14. roman st

    roman st New Member