Тренуємось з Джилліан Майклс

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Яруська, 5 Листопад 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    На вихідних закінчила фазу2, сьогодні розпочала ф3,
    Ф3д1 ва9
    Політ нормальний, прорвуся, хоч не люблю цих вправ з опорою на руки
     
  2. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Тиша в темі)))
    Закінчую дев'ятий тиждень, ще завтра кардіо, бо вчора пропустила.

    Після ва10 якусь таку злість мала, що прижків багато і взагалі все хитро-мудре, але перейшло мені після того, як наступного ранку відчула крепатурку. Підстелюю собі на підлогу коцик, щоб сусіди не мали стресу. Сьогодні вже легше. Змирилася)))
     
  3. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    я зійшла з дистанції, може повернусь пізніше. Щось пішло не так)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Вчора закінчила марафон))).
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Я є, я в строю! Вчора почала ва11 (неочікувно легко), сьогодні подивимося на ва12))), з третім кардяком ще борюся, важкий він мені
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, приймайте до себе в групу. Ті свята вже набридли, не можу на себе дивитися. То було вже останньою краплею. Те, що вже півроку не влажу в улюблені спідниці і штани дратувало. Мусила купити джинси більші. Це вже теж знервувало. Якихось зайвих 5 кіло і стільки проблем.
    Останні кілька днів ходила в ківі фітнес на антицелюлітну програму. Але в них зараз канікули, тому відкрила для себе Джиліан. Вибрала програму Струнка фігура за 30 днів. Відскакала 1 день-30 хв. Як на фітнесі, реально сім потів зійшло, трохи задишка, все те само, але безкоштовно. Джиліан все класно коментує, як тренер. Ті 30 хв просто злетіли, приємна біль по м'язах, особливо ногах, вони найпроблемніші. А може й тому, що гантель у мене не було. Були скляні півлітрові пляшки з мінералкою. Маю надію, що скоро десь знайду гантелі.
    Зміряла об'єми, кілограми. Є 55 кг. Ціль-мінус 5 кг +плаский живіт+пружніші груди. Окремо робитиму вправи на груди, бо зараз ГВ і вони ну в плачевному стані! Хто має якесь посилання на класні вправи на груди, дайте пліз. Ну і треба зробити дефіцит калорій. З тим і просто і складно. Тре забрати пляцочки і перестати доїдати за донею. І це складно водночас. Бо як вони смачненькі стоять на столі, то годі втриматися. Не пекти, не варіант. Чоловік не страждає надлишковою вагою. Купованого солодкого ми практично не їмо. Не можу його позбавляти солодкого.
    Хліба й так не їла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    В грудях м'язів нема, їх не накачаєш. Там жир. Який буде сходити, коли будете худнути. Тобто вигляд грудей ще погіршиться. У мене було саме так. І ГВ я би сюди не прив'язувала.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  8. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Сьогодні другий день після тренуванняиз Джиліан. Ноги відчуваю при ходьбі, руки також. Не думала, що буде крепатура після домашнього тренування, раніше такого не було, бо я займалась без тренера, шкодувала себе. Точніше навіть не руки, а грудні м'язи, чи навіть м'язи, які є в районі між ключицею і початком руки, над грудьми:). Ото описала. Правда вчора після Джиліан я ще постояла в планці 1 хв і зробила таку вправу -стискала долоню до долоні на рівні грудей, як "намасте" 100 разів. Сьогодні тренування відчувалось складніше ніж учора, особливо, присідання. Але ентузіазм не згас, знову планка і грудні м'язи. Плюс жодного кусочка пляцка, жодної цукерки. Солодке, то курага, чорнослив, млинці з сиром чи сирнички. А, і ще роблю вправи Кегеля після тренування, не помішає.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    @Kazkivnycja пам'ятайте про пиття води (менше хочеться їсти, пружніша шкіра) і любов до себе! Вам все вдасться! Бажаю успіхів!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Беріть і мене. Нарешті я себе змусила! Сьогодні перше тренування першого рівня з Джиліан. Після 10 хв мені здалося, що час зупинився, а тіло моє як холодець, геть слабе... Але витримала до кінця. Більшість вправ повторювала за Наталі. Особливо важко далися силові вправи, бокові присідання з гантелями це для мене взагалі капець, кардіо і прес ще терпимо. Але це важко, не уявляю, як завтра буде.
    Як такої зайвої ваги в мене нема, на мій зріст вона абсолютно норм. Зараз на вагах просто тре батарейки поміняти))) але десь 58 кг на 175 см зросту. Просто є проблемні зони, і то мене вже нервує страшне як. Це живіт, чи вірніше "пууузооо" і боки, ну попу би ще чуть круглішу, і рукам трохи рельєфу додати.
    Вобщем вирішила, раз можливості в зал піти зараз нема, то мушу дома взяти себе в руки))) Свої заміри зробила, сподіваюсь через місяць результат порадуе!)))
    Займатися зможу в обід, як малий спить, бо в інший час він мені ті 25 хв не дасть спокійно відпрацювати. То в мене питання, як організувати прийом їжі: скільки часу до/після тренування? Хоча сьогодні після шалено хотілося лише води...
    З харчуванням теж пробую навести порядок, максимум утримуюся від солодощів і смаженого, хоча халву (тільки силно не бийте) можу їсти і їсти, та знайшла вихід - перестала купляти))) . Але... Я просто обожнюю домашню випічку.. Всякі булочки, пиріжечки, тістечка, тортики... Йооой... І чоловік з малим люблять все щось таке до чаю/молока посмакувати, ну як то в собі перебороти?! А ще як рецептів ту в Господарочці поначитуєшся...
    Хто зараз займається, давайте тему підтримувати і результатами ділитися для стимулу, ну і "копняків" як треба буде то теж надавайте

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Я теж займаюсь в обід, після того, як малу присплю. Сьогодні витримала не їсти нічого від сніданку, просто так вийшло. Поснідала, потім щось в хаті робила, далі пішли на двір гуляти, прийшли о 13 і доця відразу захотіла спати без обіду. Я її приспала, позаймалася, а вже тоді попила-поїла. А вчора займалася через 1,5 год після обіду. Планую спробувати вставати раніше чоловіка на півгодини і займатися, щоб в разі чого він побув з доцею, але наразі не висипаюсь.
    Сьогодні в мене був 3 день. М'язи на ногах болять і коли займаюсь і коли ходжу і коли присідаю щось підняти. Значить працюю, не халявлячи:). З солодким вдома в мене така сама тема, але вже 3 день тортик не їм, цукерок також, хочу досягти результату дуууже. Після 18 год ніц не їм, лише п'ю, часом багато, якщо їсти хочеться
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, в мене вже 4 день тренувань, і досі болять м'язи ніг від коліна і вище, спереду. І потягуватися частіше стала впродовж дня. Може то недостатньо розтяжок після тренування. Яку б то додатково вправу на розтяжки робити?
     
  13. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Сьогодні було друге тренування))) Зовсім крапельку легше ніж вчора))) найважче мені йде третій силовий блок, з боковими присіданнями... Ноги і руки відчувала вже вчора, особливо як по сходах вверх-вниз ходити. Як не дивно, але трохи "згас" апетит, бажання "щось смачненького заточити" майже зникло))) @Kazkivnycja, теж відчула ті м'язи між ключицею і грудьми, про які Ви писали. А щодо розтяжок, то спробуйте трохи більше часу порозтягуватися вкінці тренування, ніж вони. Або ще якісь такі "потягушки" робити зранку, наприклад, чи під вечір, суто щоб м'язи розслабити

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Сьогодні 5 тренування першого рівня, отже половина першого рівня позаду!!!
    Для мене це вже малесенька перемога, не думала, що на свята, з постійними гостями-застіллями зможу себе зорганізувати, а таки змогла, прохалявити не дала)))
    Хоч сьогодні таааак хотілося виспатися з малим в обід, а ні. Беру набираю питну воду, ліниво включаю комп, витягаю свої гантельки, переодягаюся у форму, кроси... Бажання займатися приходить потроху, тут на екрані підтягнута Джиліан, і все пішло поїхало!))) Хочу довести сама собі, що зможу, не відступлю. Чоловік думає, що здамся, це теж нервує і дає стимул довести протилежне. Вже планую після цього курсу братися за Плаский живіт за 6 тижнів
    Наразі вправи даються легше, вже по 4 рази віджимаюся повністю, далі з колін. Кардіо трохи легше, але все ж періодично відчуваю задишку, це мабуть, з незвички. Силові вправи теж трохи легше, але оті бокові присяди з підніманням рук і далі для мене найважче, руки там аж трусяться, сил не вистачає піднімати їх, ледве-ледве витримую....
    Дівчата, хто ще по цій програмі тренується, пишіть! Діліться результатом!



    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Я з тої теми піти не змогла, бо зима, коли нема тренування, я в моменті бачу як в мене все повиростало. Тому я революцію тіла почала по другому колу. Щоб як казав мій чоловік салом не запливати. А літом можна на ровері, а зараз так. Я сьогодні почала другий тиждень тренувань....
     
  16. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Як Вам революція? Бо я пару відео подивилася, то це як для мене капець повний, особливо кардіо. Я зараз ледь по 2 хв витримую, а там по 30...
    Пісдя першого кола гарні були результати? До Революції проходили якісь інші її програми?



    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 11 Січень 2017
  17. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Для мене найважче був 3 рівень,але якось з горем пополам дотягнула. Тепер коли роблю по другому колу, тренування в мене більш усвідомлені і я більше звертаю увагу на нюанси. Я весною проходила шреди, і займалася по відео розганяємо метаболізм, але найкращі результат я отримала в революції тіла тепер, ще дівчата підказали з харчуванням. Але я для себе рішила, що треба трішки зігнати зайвий жирок))).
    У Вашому випадку я би робила перерви, і розбиаала тренування, щоб таки робити спорт, поступово нівелюючи ці перерви, бо з перерваммт пульс відновлюється і ефетивність значно зменшується. Але все д таки то краще чим нічого, поступово ви вивчите ці вправи і будете робити.
    Ну, і звісно харчування.
     
  18. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Уррраааа!!!! Сьогодні закінчила перший рівень!!! Я молодчинка!!!


    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Вітаю, з першим бар'єром!
    Я на разі закінчила перші два тижні ( воркаут 1,2).
     
  20. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Ну що починаємо готуватися до літнього сезону 2017? Я вже більше тижня займаюся по новій для мене програмі bodyshred. Дуже подобається! Чесно кажучи, мені зараз дуже не вистачає якогось руху. Тому цього разу займаюся з бажанням, а не тому що треба. Ну і зайві кг розрухати треба. Ще для себе вирішила займатися через день (принаймі поки що) , мої м'язи мають час відновитися і я не відчуваю певної обов'язковості цих занять, що є для мене додатковою мотивацією.
    Після заняття ще до 30 хв роблю розтяжку чи вправи для здоров'я і гнучкості спини.
    Під час заняття не спішу , а слідкую за технікою виконання вправ. Десь два роки тому не дуже цим переймалася і мала трохи потім проблем зі спиною , ногами.
     
    • Подобається Подобається x 1