Тренуємось з Джилліан Майклс

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Яруська, 5 Листопад 2013.

  1. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Вітаю,в компанії. Я також готуюся до літа....А чьо?)))Нормально.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    А я в ступорі... Вже два дні пробую робити вправи другого рівня і ніяк... В неділю ледве половину зробила, далі малий прокинувся і я то закинула. Вчора доробила до третього сегменту, силові витримала, а кардіо і прес вже ні...Кардіо мені даються дууууже важко. Сьогодні спробую кардіо повторювати лише за Анітою.
    Підозрюю, що причина цієї "важкості" постійні застілля і гостини ці тижні. Ще і в чоловіка ДН був, і в суботу гості, і тортик на ніч.. Ехххх...
    Від сьогодні роблю "розгрузочні" дні, мінімум солодкого/мучного/смаженого і т. д., максимум води
    Всьо, іду важитися і тренуватися, потім відпишуся чи осилила той злощасний другий рівень...

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  3. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Може, щось не так робите?
     
  4. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    От якраз закінчила тренування. Третій сегмент останні присідання, кардіо і прес робила за Анітою. Значно краще мені пішло. Не до стану "здихаю", вибачте за вираз. Просто як роблю кардіо то м'язи ніг зверху аж ніби горять і нема сил ними рухати в повну силу. Списую на те, що я в тренуваннях новачок, бо не маючи зайвої ваги, ніколи себе тим не обтяжувала. А бути худою і мати натреноване тіло, то ж зовсім різні речі
    Ну нічо, позаймаюся за другим рівнем довше, поки не зможу робити всі вправи як Наталі))) і тільки тоді на третій)))

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Burchenyatko кардіо спробуйте зменшувати темп, і амплітуду.....кароччє троха халявте....Помалу прорветеся. Не сходіть з дистанції!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Так і не доводьте себе до стану ''здихаю'', потрохи все почне виходити краще. Я цього разу бачу набагато більшу витривалість в собі, ніж коли вперше почала займатися з Джилліан.
    В мене сьогодні кардіо по плану, іду переодягнуся чи то роздягнуся:girl_haha: і поскакала:superman2:! Ги-ги, в кого в дома холодно знаю спосіб швидкого і економного зігріву:dance4:.
    Дівчата, може хтось знає чи рахував скільки тратиться в середньому калорій за одне заняття по програмі Джиліан?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. kristas

    kristas Well-Known Member

    от і я шукала , натрапила на таке
    Высокоинтенсивная тренировка с Джиллиан Майклс "похудей за 30 дней": расход калорий, сколько сжигается калорий
     
  8. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я теж шукала... Я так розумію в середньому 200 калорій за 30 хв. І це все дуже індивідуально.
    Як я сьогодні кайфово позаймалась.:girl_dance:Дуже мені подобається займатися за Bodyshred! Деякі вправи повторюються з попередніх програм, але якось вони гарно скомбіновані. Цікаво , що буде на другому рівні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Дякую! Саме за підтримкою і "чудо-копанцями" я в цю тему і вписалася)))
    Ну і головна мотивація - довести собі, що витримаю і зможу, і привести тіло до омріяного результату

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Глянула опис вашого Bodyshred, це щось! Як довго ви йшли до цьої програми? Починади ж, мабуть, не з неї?

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  11. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Навіть не думала , що це тренування важке. Просто захотілось спробувати нове тренування.Для мене в сам раз навантаження. Сім потів сходить, ножки трясуться після і крепатура трохи є. Познайомилась з тренуваннями Джиліан ще два роки тому(Писала про заняття тут на попередніх сторінках). Як і більшість почала з Стрункої фігури, дальше було Схудни за 30 днів, потім Революція. Займалась десь пів року , потім була перерва десь пів року, дальше займалась трохи в тренажерному залі, потім знов перерва десь в пів року... І ось я знову вирішила займатися з Джиліан.
    Думала буду "здихати" на 10 хв. як на початку, але десь залишилась (бо навіть не знаю де вона взялася) витривалість. Але тоді я себе заставляла тренуватися кожен день. Ще й робота дуже виснажувала фізично. Довго в такому режимі не витримала. Зараз займаюся дійсно з задоволенням і бажанням, навіть коли моє "жахливе" кардіо. Пам'ятаю в СФ навіть три хвилини кардіо не могла дострибати, а сьогодні всі тридцять тільки так. Знаю, що як буде надто важко, дозволю собі відпочити. І так виходить , що відпочиваю менше , можу зробити більше. Прямо якийсь психологічний трюк.
     
    Останнє редагування: 18 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо! Тупо! x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    От дивіться, різниця. Фото 1 - місяць тренувань з Джиліан, фото 2 - місяць без Джиліан і з розтяжками
    1:
    --- дописи об"єднано, 19 Січень 2017 ---
    Сама дивлюся на фото і думаю, чи хтось щось побачить :) мені різниця видана, на першому фото рельєф, на другому - видовження
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  13. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @cjomcjomka я пригадую, Ви на то фото скаржилися, але мені більше подобається перше....
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    @cjomcjomka , на фото неоднаковий ракурс, але теж щось таке проглядається. Головне , щоб вам подобалось. Бо я один день бачу м'язи на своєму тілі , а на наступний жир .
    Сьогоднішнє тренування виконала, але якось так в'яленько, вже привикаю , крепатури не відчуваю. Ще два заняття і перехожу на другий рівень.
    Хто ще займається? Чи усі святкують?
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Мені чогось фото 2 більше сподобалось... Ноги якісь стрункіші, більш підтягнуті чи що... Але може дійсно просто ракурс інший. А з іншого боку, якщо місяць з Джиліан і ви отримали красивий рельєф, то він же не зникне одразу як тільки перестанете займатися.

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Я не здаюся!))) Другий рівень помалі перестає для мене бути чимось нереальним. Потрохи організм звикає до нагрузки. Ще два тренування позаду. Силові і прес - роблю на повну силу за Наталі, кардіо - Аніта. Хочу поступово кардіо так само вдосконалити, заміняючи по одній вправі за Наталі. Вобщем тримаюся! З харчуванням так само, максимум легкої їжі і води))) Сьогодні не мала змоги позайматися поки малий спав (бо свекруха прийшла в гості і кортіло їй "паабщатса" ), то вирішила ризикнути з малим...Перший сегмент він страшно дратувався і кричав "не треба!" , а потім просто перестав звертати на мене увагу і зайнявся своїми справами, я й не сподівалася, що в мене вийде, бо він любітєль як я стаю в позу для віджимання, на спину залізти і коника робити)))
    У мене ось яке питання виникло сьогодні, чи п'єте воду під час самого тренування? Бо я ставила собі велику кружку і періодично робила глоток-два, бо сушило страшно. А сьогодні так вийшло, що воду забула, лінь було за нею йти, і якось я без води відстрибала. Перший сегмент дууууже хотіла пити, але загалом ніби аж легше мені вправи йшли під кінець... То може так бути?

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ні, то не ракурс, вживу зміни ще більш помітні
    Отакий той м'яз, так реагує на різні види тренувань
     
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    І я тут, приймайте до компанії. Сьогодні почала програму healthy mommy (побоялася взяти щось важче), але вона навіть для мене легка, тому додала ще трохи своїх вправ. Пишу тут, щоб не розслаблятися. Всім здоров'я і краси!
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  20. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Планую з понеділка почати "Стpунку фігуpу за 30 днів" Джиліан. не тому, що я лінтюх і відкладаю на понеділок. наpазі відходжу від хаpчового отpуєння і сил ще нема. думаю за вихідні оклигаю і почну.
     
    • Подобається Подобається x 2