Тренуємось з Джилліан Майклс

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Яруська, 5 Листопад 2013.

  1. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дввчата, а ви займаєтесь під час КД?
    Воду під час тренування я не п'ю, а от після п'ю багато з перервами
     
  2. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    В перший день не займаюся, бо погано почуваюся. В наступні дні вже займаюся.
     
  3. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я п'ю скільки хочеться теплої звичайної води. Не думаю , що це якось впливає на витривалість, тому не бачу сенсу себе мучити спрагою. Можливо, у вас спрацювало самонавіювання:).
     
    Останнє редагування: 20 Січень 2017
  4. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Мабуть, так і було))) сьогодні пила під час як звичайно і все ок! Вдалося кардіо другого сегменту зробити за Наталі!

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Класно, що нас більшає. Буде цікавіше.
    Я під час тренування не п'ю, мені так легше.
     
  6. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Сьогоднішні buns and thighs йшли дуже важко, але дійшла до кінця
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Ооооо, я якраз вирішила з Вами починати. Вчора ввечері не могла себе змусити і не примушувала, бо не хочу тренуватися через силу, хочу в задоволення. А сьогодні нічого так пішло, тільки останнє коло, де більше вправ на килимку, мені далося важко, бо болять коліна. Я після пологів довший час не могла зранку нормально на ноги встати, радили ходити на колінах на килимі. От якраз і походжу:) Мені сподобалося навантаження - не занадто важко, є шанс не залишити після трьох днів. Це при тому, що в мене об'єктивно під 30 кг зайвої ваги і нульова фізична підготовка. Я вже купу разів починала свою "спортивну кар'єру" зі шредів, то більше, ніж на 4 дні поспіль мене не вистачало. Після Нового року взялася за програму для новачків, спромоглася на 8 занять з 10-ти першого рівня і мені стало скучно. Сподіваюся, що з Вами за компанію піде веселіше. Ми молодці! Тепла ванна з сіллю вже чекає, коли я прийду до неї ввечері:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я вже місяць як тренуюсь, але почала з окремих вправ з ютубу, по одній вдень і додавала по-трохи, бо теж підготовка нульова і багато набраних кг під час другої вагітності. Скільки пішло ваги не знаю, бо не маю чим важитись, але пішло 5 см в талії при мінімальних навантаженнях, тому вирішила взятись за комплекс і якраз натрапила на цю програму від Джиліан. Вчора пройшла прес, то було навіть легше "моїх" вправ, а сьогоднішні ноги і сідниці, важко йшли, завтра руки і спина, побачимо...
    Але в мене ціль - схуднути до весілля сестри 30 квітня, хочу гарне плаття
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Хтось тут є? Руки і спина - дан! Чомусь прес мені найлегший був
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я є ! Але вчора пропустила заняття, бо потягнула ногу. Чекаю коли трохи попустить і продовжу.
     
  11. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Я тут! Пропустила заняття впереше в суботу. Але вчора і сьогодні позаймалася на повну! І вже 70% кардіо вдається зробити за Наталі, я довольна як слон!!! Ще тиждень назад цей рівень здавався мені недосяжним! Єдине, що тепер гостюю в мами і забула кроси вдома... В них стрибки явно легше для ніг. Ну нічо, через два дні вже буду вдома)))

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  12. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    І в мене Руки і спина - готово! Важче, ніж ноги - я чогось ледве дотягнула до кінця. Правда в кімнаті місця малувато і +22, то вийшло не тренування, а каторга якась. А Ви робили прес вчора? Я ще не робила взагалі, бо знайшла тут такий графік:
    і в мене вчора був вихідний:girl_blum:
     
  13. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я почала в п'ятницю з пресу, в суботу ноги і сідниці, неділя - вихідний, сьогодні - руки. Цей графік наведений як приклад, я собі завантажила ці 3 відео і почала з першого.
    А неділя, то так в мене вийшло, що вихідний, не виспалась просто), а я як зранку не потренуюсь, то вже потім не маю можливості.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. magic

    magic Well-Known Member

    дайте пліз силку на цю програму)
     
  15. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  16. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    @svoybox Як Ваші успіхи? Я вчора пропустила тренування, то сьогодні планую зробити два. Цікаво, чи зможу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Сьогодні зранку по графіку були ноги, найважче тренування для мене, дуже мені присідання важко даються
     
  18. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Ви молодець, що займаєтеся по графіку. Систематичність - більша частина успіху. А я і сьогодні сачкую:sad: Бідному женитися - ніч мала. Почала з пресу і на розминці потягнула собі щось на внутрішній стороні бедра. Та так потягнула, що тягну ногу. І ніби вправа не така аж складна, але, видно я зовсім дерев'яна. Подивлюся, що буде з тою ногою завтра.
    core.jpg
     
  19. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    То точно! А ще дуже мотивує реальні мінуси на сантиметровій стрічці.
    Я собі великий листок паперу причіпила до дзеркала і кожен день записую результати, зазвичай кожен день +-одинаково, але якщо глянути на перший запис і останній, цифри шокуючі. Ну, але в мене були великі запаси)))) зараз вже повернулась до довагітних форм +-, тепер хочу більше
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Щось я втрачаю мотивацію. Займаюсь по струнка фігура за 30 днів. Зараз на другому рівні. Пропустила кілька днів, бо не були дома, їздили з ночівлею до родичів +кд забрали 2 дні. Мізи стали пружніші, то вже видно, на 6 поверх вилітаю без задишки і відпочинків між поверхами, то теж плюс, певно кардіо допомагає. Скинула майже 2 кг, але об'єми практично не зменшилися. Я далі важко влажу в штани, на які у мене ціль довагітна. Крепатури немає, навіть коли переходила з першого рівня на другий, тобто змінила вправи, все рівно не було. І хоч роблю практично всі вправи за Наталі.
    Чи то хочу багато отримати за малий проміжок? Не їм абсолютно нічого після 18 год, не їм абсолютно хліба, інколи в якийсь день з'їм одну цукерку, переважно без них, тортиків не їм. Я очікувала кращі результати за такі напряги. Чи то організм має звикнути до тих відмов. Чи то тре ще від чогось відмовитися?