Тренуємось з Джилліан Майклс

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Яруська, 5 Листопад 2013.

1. Louth

Louth Active Member

Якщо хочете не таку велику нагрузку, то спробуйте її йогу для різноманітності. Все ті ж 30 (+-) хвилин. Мені сподобалось

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. crissola

crissola Well-Known Member

Привітик! Анкета учасника:girl_smile:1. Мамочка в декреті . 2. Вік - 32. 3. Вага 65кг. (зайвої 10кг), 6. ріст 164см.
    За час вагітності не набрала зайвої ваги (всього 8кг, після родів все зійшло), дотримувалась здорового харчування. А ось коли маленькому минуло пів року дуууже підсіла на хліб з маслом :girl_cray: . За останні 5 років максимальна вага була не більше 60кг. Ой не можу я змиритись з цим :girl_devil:Почала тренування з Джиліан минулого місяця, позймалась 4 дні , прийшли місячні і я здалась, пожаліла себе. Потім з новими силами зібралась і ось завтра закінчую 1 рівень. Скинула не багато покищо. Вірю, що все получиться. Дівчаточка потребую поради ...коли краще все таки займатись, зранку чи ввечері? А то я займаюсь ввечері, щоб був стимул не кидати щось в рот після 18.00 ,а получається частіше тренування посувається на 22.30-23.00год, після того як кладу малюка спатки. То не запізно? Може бути таке, що через це скидаю вагу так помалу.

3. Samarta

Samarta New Member

Думаю, що час нe має особливого значeння, головнe нe пропускати заняття. Я дeколи робила щe пізнішe, коли вдeнь нe знаходила часу. Вeчірні вправи добрe розганяють мeтаболізм, рeзультат обовязково будe

• Подобається Подобається x 1