Тренуємось з Джилліан Майклс

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Яруська, 5 Листопад 2013.

  1. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @kykysia еспандера немаю, якщо буде більше вправ з ним, то куплю.
    На разі тільки гантелі. Але теж треба купити на 3 кг.
     
  2. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    В мене гантелі на 2 кг..
    А якщо еспандер потрібен був ви як без нього обходилися?
     
  3. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @kykysia замінювала інші вправи. Наразі була тільки одна вправа. Якщо буде більше, то куплю.
     
  4. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Ви б могли скинути на гугл диск, як казали?
    Бо мо0 відео не відкриваються((((((
     
  5. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  6. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Дуже дуже дуууужее дякую!!))))
     
  7. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата я до вас. Сьогодні почала плоский живіт за 6 тижнів. Трохи важкувато було, але подивимось як буде далі. Чи хтось проходив ту програму і може поділитись відгуками?

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  8. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Поясніть мені, будь ласка. Революція тіла складається з трьох фаз. Ці відео, що ви скинули, це перша фаза? А чому на 2 тижні, вона ж має бути місяць.
     
  9. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @littlebird на 3-4 тиждень інші тренування. Фаза #1, тренування #3 і #4 та кардіо #2. Я просто їх не скинула.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Дякую, хочу з понеділка почати. Перед святами якраз закінчила схуднути за 30 днів. Революція тіла виглядає мені значно складнішим тренуванням.
     
  11. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Сьогодні в мене перше тренування. Як виявилось, зовсім не складно) Дівчата, як у вас успіхи?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Дайте п'ять :girl_dance: і в мене вчора перше було))) дуже сподобалось)))
    Ви робили заміри об'ємів і ваги)?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Роблю періодично))) Я скинула, те що мені потрібно було коли займалась "схуднути за 30 днів". Зараз моя вага 50-51 кг. Хотіла б зменшитись на пару см у бедрах і животі. Але основне, стати більш підтягнутою, бо в мене дуже дрябре тіло, як "холодець"(((.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Adeo

    Adeo Active Member

    Результат помітний?

    Я зазвичай обираю програми з Джиліанс під настрій і фізичний стан. Коли важкий день і втомлена, то тренуюся по Beginner Shred (орієнтовно 25-27 хвилин, вправи не сильно важкі), коли відчуваю, що є більше запалу, то One Week Shred, чи Killer Core/ABS/Buns&Tights.
    Загалом дуже люблю Джиліанс, звикла до її манери тренувань, голосу, темпу і завжди отримую хороший результат.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Помітний. За 1,5-2 міс. скинула 5 кг. Але це з правильним харчуванням.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Вау, 50 кг:girl_claping: мееі б мої довагітні 58 і я буду найщасливіша ..
    Зараз 62.кг...
    Осінню в вересні було 67...)) То я рада вже й такому результату..але то не з Джиліан...

    Раніше її програму Схуднути за 30 днів проходила то ьеж схудла трози, але по кг не знаю))) але всі знайомі помітили) надіюсь і тут піде вага)
    Мені б ноги і трохи живіт щоб схуд)

    Але з харчуванням трохи не все правильно:girl_blush2:

    Зосереджуюсь наразі на тренуваннях))):girl_cool:

    Тут щодня можна звітувати, чи буде спам?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Я думаю, що у схудненні харчування відіграє основну роль. Принаймі у моєму випадку самі тренування не дають аж такого результату. Ну і правильне харчування у кожного своє))) Я не аж так переймаюсь корисністю продуктів як тут пишуть дівчата. Наприклад, зранку люблю вівсянку з родзинками і журавлиною чи гранолу з йогуртом без наповнювача. І не дуже переймаюсь, що вівсянка може бути швидкозаварювана, йогурт з магазину. Дуже люблю кус-кус і не дивлюсь чи він з твердих сортів пшениці і т.п. Тому моє правильне харчування можливо занадто голосно сказано. Я помітила, що для мене головне не переїдати, особливо ввечері, обмежити(навіть виключити) солодощі. Ну і звичайно без різних магазинних шкідливостей.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    То просто ви спокійно до того ставитеся, без фанатизму)))
    Підрахунку калорій, білків жирів вуглеводів і тому подібного))
    Люблю снідати також вівсянкою, але люблю таку щоб варити.... теж стараюсь не їсти різні бяки, але останнім часом після свят особливо, почала підїдати солодощі і майонез:girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2:
    Треба братись за розум:girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    О, я на свята відірвалась з паскою. Сама пекла сама і з"їла. Не можу я втриматись перед паскою, обожнюю її, добре, що вже закінчилась))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. kykysia

    kykysia Well-Known Member