Тренуємось з Джилліан Майклс

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Яруська, 5 Листопад 2013.

  1. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    @kewa
    --- дописи об"єднано, 10 Жовтень 2019 ---
    4 день готово) спотіла гарно і додала планку 1 хв * 3
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. kewa

    kewa Well-Known Member

    @kykysia робите вправи?

    я нажаль ні , хворіла :sorry:

    тепер думаю чи починати спочатку чи робити програму "Струнка фігура за 30 днів " :dntknw:
     
  3. kewa

    kewa Well-Known Member

    @Khustyanka можна посилання на програму?

    у мене 56 кг при рості 156 см. Ніби і норма , але хочу повернути свої 50 кг
     
  4. New look

    New look Well-Known Member

    Джиліан Майкс то вогонь! Зупиняюсь "по середині" відео, щоб перепочити і бачу, що то лиш 5 хвилина йде:girl_crazy::girl_impossible:

    До літа почала програму 30 днів, хоч би пройти до кінця))
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Ооо та, я вже пройшла програму 30 днів і думала: " та що може бути тяжче" , поки не надибала інші її відео. Зараз тренуюсь Killer ABS, Lift & Shred, 10minut body transformation ( але не всі зразу, вибираю по одному на день).
    Загалом на день виходить 50хв зранку і 50хв ввечері:). Це я роблю вже 2 місяці. А до того я проходила Ripped in 30, 6 week 6 pack.
    Похудала я на 2кг за 8 міс, так це мало, але в талії -8см, бедра -5, підкачала попу і руки і прес, перейшла з розмір L на М, але бачу що і М скоро зміню на S.
    А почалось усе із посиденьок, якби не натрапила тут на цю тему, не почала б тренуватись і заплила б жирком:girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2020
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Вирішила взятися до beginner shred, колись вже його робила, мені там інтенсивності вистачало, але нема відео халявного((( виявила, що колись воно запускалося з однокласників, а тепер не знайшла його у вільному доступі.
    Дайте якийсь халявний ресурс будь ласка, хто там ще зараз займався останнім часом


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  7. New look

    New look Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Я вже вже майже місяць як перейшла на програму No more trouble zone і замітила, що вагу я не втрачаю, але жир замінюється м'язами, особливо на ногах:girl_smile:
    Чоловік каже що я як наркоманка, підсіла на фітнес, а мені дуже подобаються програми Jillian. Я декілька раз пробувпла Banish fat, boost metabolism, але годину кардіо я ще не можу посилити :girl_impossible:, а от силові якраз для мене;)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Bloodfire

    Bloodfire New Member

    Ну і ще залежить від початкової ваги, чим більше зайвих кг, тим швидше вони йдуть ...ну і коли кілька зайвих кг то позбутись їх не так і швидко..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Початкова вага 68 при 172 зрості. Це було навіть в межах здорового ІМТ
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А я ж спитаю. Це була така мета скинути кг? Чи просто перейшли на краще харчування і вони самі злетіли.
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Була мета схуднути. Але то вже було давно, пан підняв старий мій допис