Трошки смішного

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Радість, 16 Листопад 2008.

  1. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    image1QIFTEDV.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Дуже дуже прошу вибачення за нецензурщину, но ми сміялися до сліз. Ітак група батьків в вайбері-
    Батьківський чат "Йолочная ігрушка". (Дія відбувається у Вайбері):
мама Колі: шановні батьки, давайте обсудимо, по скільки будемо скидуватися на ялинкові іграшки для утрєнніка в нашому садочку. Я пропоную по п'ять гривень. 
мама Юлі: я не згодна! Давайте по 2,50! Це вже перебор, я щітаю. 
мама Дані: да вы охренели! Щас самая дешевая игрушка гривен 20!
Мама Юлі: зразу видно виховання Дані, коли мама таке пише. Шо це за "охрєнєлі"? Між іншим, ваш Даня вкусив мою Юлю за вухо. 
Мама Дані: а ваша Юля ударила его кубиком по голове. Нормально?
Мама Юлі: значить, було за шо.
мама Дані: овца тупая. (вийшла з чату).
Папа Яріка: дєвочки, не сваріться, давайте по ділу. Пропоную скинутися по 10 гривень, ні вашим, ні нашим. 
Мама Юлі: а ваш Ярік моїй Юлі пісюна показував. 
Папа Яріка: мужик росте, все добре. І вона б шось йому показала, подумаєш! 
Мама Юлі: неадекватна група, і батькі неадекватні! Кошмар! 
Мама Кіри: шановна, прям весь світ крутиться кругом вашої Юлі. Всім начхати! Ми тут йолочні іграшки обсуждаєм, а не вашу перелякану Юлю. Подумаєш, пісюна показав. Не завхоз же показав, а дитина. Давайте скидуватися по 20 гривень, бо на речі треба дивитися реально. 
Мама Юлі: язика б вам вирвати з вашого поганого рота! 
Папа Віті: Хто мене взагалі сюди записав? Я вам єбальники понабиваю, поняли? Я робоча людина, а воно мені тут пілікає. 
Мама Юлі: хам! 
Папа Віті: пошла нахуй! Перестріну на районі - з ноги у мене собаче гомно жрать будеш, шарамижниця.
(вийшов з чату)
Мама Юлі: де настоящі мужики? Чому не заступаються за жінок? Що це за гвалт серед білого дня?
(всі ігнорять, скидають ссилки на замовлення дешевих іграшок).
Папа Яріка: о, мені тут вилізла ссилка іграшок з секс-шопу! Ахаха!! Давайте украсимо ялинку вагінальними шариками, ахахаха. 
Мама Олі: (купа смайлів, які сміються до сліз).
Папа Поліни: (смайли "super", аж 12 штук).
Мама Діни: ахаха, і вібратор замість верхушки, шоб крутився і вібрірував, ахаха.
мама Олі: ага, и чтоб светился, ахаха. 
Папа Яріка: а ще анальні мохнаті пробки там кольорові, недорого.
мама Олі: аааааа, ору!!! Мне из Испании кума привезла салатовый фалос, который разговаривает и поет. Там можно флешку даже вставлять.
Мама Колі: не знаю, шо таке фалос, але якщо річ про музикальне оформлення утрєнніка, то я за пісні з мультфільмів і за Олега Вініка. 
(весь чат засипається смайлами, які хохочуть). 
(мама Юлі вийшла з чату). 
Папа Толі: фууух, оце компанія. Рєбята, ви чьоткіє. Я так давно не ржав.
мама Кіри: це все гуд, тільки шо там з ігрушками. 
Папа Толі: бля, да я достану вам ігрушок. Нічого не нада, не парьтесь. Тільки дождіка нема, дождік в АТБ купим. Скинемся там по пятьорці. 
Мама Кіри: хоч одна людина по ділу написала. Всі згодні на дождік по пятьорці скинутися? 
Мама Олі: мась, с тебя вишнево-шоколадный десертик "Чудо", а с меня глубокий минетик. Оки? (купа смайликів з сердечками). 
папа Яріка: (32 смайла, які плачуть від сміху). 
Мама Олі: ой(((( (видаляє повідомлення, але всі все одно шлють купу смайлів). 
(в чат повертають маму Юлі).
Мама Юлі: значить так, я нічого здавати не буду. І я вимагаю, щоб дітей, які ображають мою Юлю, наказали. 
(всі ще й досі сміються з повідомлення мами Олі, а папа Толі присилає в чат фото банки йогурту "Чудо". Мама Олі присилає стидливий смайлік). 
Зи: хеппі енд. У 2017 році найкраща ялинка була у дитячому садочку "Реп'яшок". Юлю знов хтось вкусив за вухо, але нікому не було до того діла, бо всі обсуждали глибоке декольте мами Олі і фінгал папи Віті.
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Тупо! Тупо! x 2
  3. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Щойно вичитала на ФБ. Автор-геній))) і смішно, і грішно)
    - Пане шофер! Та їдьте, прошу пана, тихіше, бо женете, як німий до суду.
    - Пані, вибачте - в мене графік.
    - А в мене свята вода з флєшки виливається.
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 6
    • Подобається Подобається x 4
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Якби відомі люди писали в групі "Людоньки, порадьте":

    Міхаел Саакашвілі:
    - Хочу отримати польський паспорт. Плюси, мінуси, підводні камені?

    Марк Цукерберг:
    - Дівчатка, підскажіть спеціаліста з розробки алгоритмів. Перевіреного!
    ЗП в лічку!

    Юрій Луценко:
    - Де бюджетно відпочити влітку? Сейшели не пропонувати!

    Ілон Маск:
    - Як зареєструвати авто на американських бляхах на Марсі? Хтось стикався?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Про посуд в мийці і слоїчки в голові - зе бест:girl_crazy::

    Галицькі мами дуже люблять свої домівки.
    Кожного божого дня вони ведуть постійну вахту, пильнуючи свої обійстя і володіння, мобілізують і залучають до цієї священної місії дітей та чоловіків, попри їх кволі протести. Замітають, миють, пуцують, фарбують, витирають, перебирають і вискладують, аж поки не заблищить так, що можна причесатись. Сили до своїх хат у галичанках стільки, що вони постійно мусять щось робити, щоб вона не розірвала їх середини, як зуби в гризунів, котрі постійно ростуть і ті мусять вічно щось гризти, щоб їх сточувати.
    Для галичанки нема гіршого, коли дочка капарниця. Хай би вже навіть пила чи шо, але шоб в хаті все було гарно поскладано і то легше. Таємне мистецтво під кант поскладаних рушників і футболок, коли відкриваєш шафу і там ніби 3-D дизайнер нагенерував текстур, що аж страшно витягувати щось – воно безнадійно вже втрачене. Мало хто із сучасних юних здатен повторити таку магію.
    Галицька мама одночасно жонглює десятком речей - чашки, пательні, сорочки, шкарпетки, чайник, рушник, віник, щоденник. Навіть коли вона просто проходить по кімнаті, то у її фарватері стає чистіше і впорядкованіше. Вона знає як дати раду всьому, бо веде сеанс одночасної гри зі всім, що відбувається в неї вдома, тримає в голові всі ходи і комбінації. Де що підправити, там переться, тут вариться, там печеться, тут серіал одним оком, там через вікно крикнути, шоб кльоцок малий зліз з дерева, бо ше впаде, зараза така.
    Думаю, якщо в майбутньому вчені навчаться проникати в ментальність людини, то у психотерапевтах з їх довготривалими візитами потреба відпаде. Галицька мама зайде в голову, за 15 хвилин поскладає всі слоїчки на місце, повитирає пилюку, витріпає життєві доріжки і поставить на кухонний стіл гілочку бузкову, щоб гарно пахло. І поправить комірець.
    Приходячи у гості до своїх сучасних і по хорошому легковажних дітей, вони тишком совають речі на місце, миють посуд і складають іграшки. Бо це дія вже напів-автоматична.
    Може тому ми і виросли вже такими трохи безтолковими, бо бачили ідеал і навіть не намагаємось його досягти, розуміючи нереальність цієї задачі. Але все ще багато з нас не годні заснути з непомитим посудом у мийці, котрий виє з кухні, як собака Баскервілів і кличе.
    І ми йдемо, бо що би мама на то сказала.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Смішно Смішно x 3
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 4
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Мені в виписці з пологового написали : " немолода першородяча":))) ну та, майже 32 вже, аж обідно:sad:
    А як їхали в швидкій в пологовий, то лікар швидкої спитала скільки мені років, і на мою відповідь сказала, що я добре збереглася на свій вік!)
    А, і ще казала, що вона не рекомендувала би мені в моєму віці природні пологи, типу навіщо ризикувати)) краще кесеревий) і що сама вона хотіла тільки кесеревий, але їй не дозволяли)
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 1
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я думала, що тепер такого не пишуть... немолода...
    Наприклад, мені і в 20, і в 36, і в 42роки казали, що я молода мамочка...
    а шо, дитина маленька - мама автоматично молода.
    А Ви - то взагалі юна :girl_tender:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Там є якась графа про це чи що? Бо я не пригадую такого. Хоч родила в 34. Ніхто нічого не казав жодного разу про вік. Але в мене у виписці купа діагнозів понаписувано. Мо вам так написали, бо не було більш нічого писати, а щось треба нашкрябати, то від браку фантазії таке й придумали.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Thebestnata де там таке пишуть? Мені взагалі такою малозаповненою та виписка була. Теж перша дитина. В 30 народила. Але ніхто подібного не писав і навіть не казав.
     
  12. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Мені на Джамбула таке написали у графі діагноз: немолода першородка. Мені цю виписку треба було ще в Німеччині показати, з перекладом звичайно, то мій німецький лікар тричі перепитав чи переклад коректний, а потім ще довго ржав


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 10
    • Подобається Подобається x 2
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Може то справді така особливість пологового Джамбула)) тільки цікаво як вони то визначають молода, чи не дуже))
    В графі особливості перебігу пологів то написали)
     
    • Смішно Смішно x 3
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Ну що дівчата? Готові? :girl_wink:

    - Сідай туво уроки робити, нендзо! Математика не пороблена а воно блендерами ся круте! То я маю замість тебе писала? Я? Ану бігом поправ туво всьо, сідай біля мене і пиши!

    В кождої пор*ядної ґаздині, до першого вересня мають бути не тілько білі блюзки з гаптованими манжетами, ґранатові маринарки напрасовані як папір, букєт айстр, кілька пакуночків з ружними пряниками, шо їх можна на господинях замовити. До першого вересня, правдішні ґаздині найліпше готують свої нерви! Вони мають виблискувати на соньцю як мідні дроти і в той же час драпати як наждак - нерви то найважнійша складова навчального року!

    По-перше, нерви мают бути такі моцні шоби почати потріскувати не скорше аніж після походу з тими батярами на краківський за канцеляркою, споденками, великим новим ранцем і ше чимось шо ся загубе чи протреться вже в перший тиждень.

    По-друге, нервів тих котушку треба контролювати і не дай Бог недогледіти - сушіди почуют. Бо як відомо, правдішня мама, гавичанка і добра парафіянка ніколи на дітей своїх кричати не буде, вона має так лагідно і впевнено сказати "Я тобі зара так вліплю, прескурвий сину! Ше один двуяс і будеш синий! Бігом вчитисі", поплескали собі в долоні і сісти зробити до дідька всі ті домашні шо позадавали шоби мати з тою нендзою чистий спокій.

    А по-трете, нервів має ставати не тіко на дітей, а ше й на того бевзя шо палец об палец не вдаре, єно жировиско йому в голові. А на него теж кричати не будеш - тіко так акуратно, лагідно - ту шпилька, там аґрафка, а потім так легонько "шо гівна наївся гепу свою підняти і на базар сходити?!"

    Того ґлянцуйте, пані, свої нерви - вересень на носі, моря вже ся покінчали!
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Креативно Креативно x 1
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    "Сідає співробітник Київстару (у фірмовому одязі) з друзями в таксі:
    - Скільки буде коштувати?
    - У вас безліміт за 100 гривень - каже таксист, бачачи фірмовий одяг.
    Приїжджають на місце, таксист говорить:
    - З вас 2700 гривень.
    - Ви ж сказали 100???
    - Ну дивіться. У вас безліміт за 100 грн, все правильно, без обману.
    При безліміт обмежена швидкість - 10 км / год. Ви просили їхати швидше. Це вам коштувало додаткові 100 грн за кожні 10 км / год.
    Крім того, безліміт у нас діє тільки в межах району. Ви замовили поїздку в сусідній район, а це вже міський роумінг. Виїзд за межі домашнього району коштує 300 грн. Більш того, у внутрішньоміському роумінгу у нас починається оплата по кілометрах і ми списуємо суму відразу за 100 кілометрів, це ще 1000.
    Що значить 'дорого'? Звичайний тариф у нас 15 грн / км, а тут виходить 10. Дешевше ж!
    Крім того, ви розділили наше таксі з друзями. З 1 січня ця послуга платна - додаткові 200 грн з людини.
    І ще 400 грн ми зняли з вас за прослуховування музики, тому що сідаючи в таксі, ви висловили згоду мовчанням, на отримання платного музичного контенту.
    Так що все вірно, з вас 2700 гривень!"
     
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 1
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 1
  19. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Знайшла на Фейсбуці. :girl_haha::girl_haha::girl_haha:
    Тренды требуют от нас естественности. Тут главное вовремя быть в курсе, потому что ещё недавно мы любили Ким Кардашьян и скульптурирование, но сейчас уже нет, прости, Ким.
    Будь естественна, говорит модный бьюти-блогер с Ютуба, имя которого всё-равно бесполезно запоминать, потому что уже скоро появится бьюти-блогер помоднее. Макияж на каждый день должен быть лёгким, простым и незаметным, говорит бьюти-блогер. Нюд. Эффект голого лица. Такой макияж прекрасно подойдёт для работы, его можно быстро сделать с утра.
    Для начала нанесём на лицо увлажняющий крем, дадим впитаться, затем увлажняющий крем, который увлажнит увлажняющий крем и ещё один увлажняющий крем, потому что увлажнения не бывает много. Вообще бьюти-блогера отличает особый словарный запас из слов «увлажнение», «здоровое сияние», «текстура» и «вбивающими движениями», есть ещё другие, но это такая базовая комплектация.
    После того, как мы увлажнили все увлажняющие кремы, время для праймера. Тут всё просто — зелёный праймер на красные участки, красный на зелёные, жёлтый на фиолетовые, фиолетовый на жёлтые и оранжевый просто так для красоты. Вбивающими, извините, движениями. Следом выравнивающий розовый праймер, потому что мы хотим естественный и здоровый цвет лица, иначе зачем мы тут все собрались.
    После всех праймеров наносим тональный крем, лучше в двух оттенках, потому что кожа не бывает одного цвета, а нам нужна естественность. Не забываем про вбивающие движения. Ещё корректор и консилер и если вы не знаете, чем одно отличается от другого, то о чём вообще с вами разговаривать. Немного кремовых румян для свежести, хайлайтер для здорового сияния, бронзатор, чтобы не быть слишком бледной, это неестественно, а мы хотим, чтобы было наоборот.
    Если чувствуете, что всё начинает стекать на грудь, сбрызните сверху специальным спреем, приклеивающим макияж к лицу. Для тех, кто уже нанёс хайлайтер, но ещё не опоздал на работу хотя бы к обеденному перерыву, хороших новостей нет — нас ждёт естественный макияж глаз.
    На подвижное веко нужно нанести один оттенок теней, на неподвижное другой, дёргающееся веко придерживать руками. Помните, тени должны быть естественных цветов, но с лёгким шиммером, чтобы добавить глазам естественного сияния и разумеется никакого глиттера (гусары молчать!). Теперь надо накрасить ресницы тушью, чтобы это выглядело так, будто вы не красили ресницы тушью, но все понимали, что вы, конечно, накрасили ресницы тушью, просто очень естественно. На этом этапе бьюти-блогер обычно замолкает, потому что красит глаза, открыв рот.
    Не забываем про брови! Брови это важный акцент в макияже, некоторые бьюти-блогеры любят говорить, что брови это «аксессуар лица», что бы чёрт возьми это ни значило. Брови надо вымыть с шампунем, расчесать, поцеловать, накрасить тенями, карандашом, помадкой и уложить наверх гелем. Они должны быть в меру густыми, широкими и тёмными, но при этом выглядеть совершенно естественно. В этот момент бьюти-блогер убирает от лица зеркало и мы видим, что он приклеил себе на лоб мёртвую белку. Если вдруг начёсывать нечего, можно поставить штампы в форме бровей (не спрашивайте) или взять жидкие брови в баночке (не спрашивайте-2).
    И хотя уже совсем стемнело и нам придётся включить электрический свет, нужно завершить образ макияжем губ. Помада должна быть натурального оттенка, по мнению бьюти-блогеров, это значит, что вы должны выглядеть так, как будто уже умерли. Наносить помады прямо из стика — прошлый век, нужно взять кисть. А если у вас нет кисти, то можно нанести её подушечками пальцев вбивающими движениями (простите).
    Если постараетесь и сможете спать стоя, то завтра к утру, у вас будет прекрасный повседневный образ. Со временем вы сможете набить руку и делать его всего за ночь. А для тех, кто решит, что столько естественности это ту мач, у меня хорошие новости — из штампов для бровей получаются отличные усы.
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1