Трудоголік: звичка чи хвороба?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Divchyna vesna, 28 Червень 2012.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    а ви поїдьте за кордон на відпочинок, відповідно дзвонити до вас не будуть, бо дорого та й довго не поговориш. А поки доберетеся до скайпу, то вже всі проблеми будуть вирішені без вас. Їх просто прийдеться вирішувати, бо надії на вас просто не буде.
    А ви за той час навчитеся насолоджуватися відпусткою, і вже на другий рік просто не дозволите нікому її споганити.

    ---------- Додано в 20:33 ---------- Попередній допис був написаний в 20:25 ----------

    так поясніть їм то прямим текстом.
     
  2. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    Сказали, що зайнята, на цей період моб.на беззвучний режим, або взагалі виключити. От і все :) Один раз, два і звикнуть, що якщо зайнята то зайнята і можна не турбувати.
    В мене теж така робота, постійно на зв"язку. Коли особливо зайнята то моб. на беззвучному, але я завжди слідкую за вхідними дзвінками. Завжди вільна тільки для своїх домашніх і для шефа :) всі інші - зачекають :) Звільнюсь - передзвоню.
    Щодо відпустки то я така ж не мудра... не можу відключитись повністю.... Мій шеф не розуміє як можна відключити моб. Для нього завжди потрібно бути в мережі :) але це той випадок, коли краще бути в мережі, ніж пояснювати, чому ти не в ній :)
     
  3. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    Я не поділяю працівників на кращих чи гірших, більше того, заздрю тим людям, які вміють відключатись від роботи. Це залежить від натури, характеру, вміння чітко все розмежовувати. Мені так не получається, і від цього дуже страждаю, не можу до кінця розлабитись та відпочити.
     
  4. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    все приходить з досвідом;) (втомою/мудрістю/інстинктом самозбереження - виберіть прийнятний варіант)

    мені колись давали пораду - роби усе з любов"ю до людей.
    Якщо оте "а я так не можу " йде через призму любові - то чому б ні, комусь самореаліція, інші отримають бажану допомогу, а якщо коріння з гордині - ...
    особисто мені було б неприємно, хотілось би щоб розділили мою радість ;)
     
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

     
  6. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    не замінимих людей не буває. Це ілюзія, що без тебе робота зупиниться.
    Згідна з думкою, що треба вчитись налагоджувати роботу в офісі без "наглядача", щоб кожен знав свої обов'язки і не дзвонив, щоб дізнатись що робити і як краще. Але то, як на мене, велика праця, бо відповідальність за роботу має нести кожен працівник. А зі свого досвіду скажу, що далеко не у всіх компаніях є чітка координація. Керівникам треба вчасно делегувати свої повноваження, а не тримати всю інформацію в себе, боячись, що як працівники все знатимуть, то ти тут будеш не потрібний. Стикалась з тим не раз, що керівник обмежує доступ до певної інформації, щоб стати "незамінним".
    Для мене трудоголізм - це відданість не тільки роботі найманній, а взагалі якійсь справі.
    Не думаю що це звичка, і хворобою не вважаю. Для мене це тимчасовий стан, і рівень трудоголізму залежить від того, наскільки мені подобається робота.
     
  7. Asda

    Asda New Member

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    і мій колишній шеф казав, що незамінимих людей не буває :)
    Я теж трудоголик, коли думала чому так відбувається, повязала це з тим, що, напевно, не маю якогось цікавого хобі і продовжувала свій трудоголізм. Але вагітність перервала цей марафон. Не знаю, як буде в майбутньому, але зараз насолоджуюсь материнством. І шеф виявляється, був правий: нічого страшного на роботі без мене не відбулося- як працювали, так і працюють :)
     
  8. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    ой, незнаю-незнаю... в мене вже і сім"я і дитина, а перестати працювати ніяк неможу...
    видно, це хвороба...
     
  9. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    І я стала трудоголіком. На роботі працюю, після роботи працюю, на вихідних працюю. Але якщо чесно, не дуже замучуюсь, отримую кайф швидше)) Просто знаю що отримаю потмі за це гроші і так тепло на душі стає)) А чим більше заробляєш, ще тим більше заробляти хочеться. Головне потім вчасно зупинитись))
     
  10. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    Вчасно зупинитись -це точно. Працюю з 9 ранку до 21.30 щодня без вихідних (хоча й сама на себе). Сьогодні просто не змогла зранку встати з ліжка - сповзла і в 11 їхала на таксі додому, бо "перегруз" конкретний, головний біль не знімала кінська доза знеболюючих.
     
  11. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    Зловила себе на думці, що я така неодна... У мене також сімя і вже двоє дітей, а роботи постійно багато ( саме головне що і бажання багато- ляж полежи, відпочинь та ні..). Напевне дійсно це хвороба.
     
  12. Тошик

    Тошик New Member

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    я можу з упевненістю сказати, що залежна від роботи.
    не можу сидіти без діла, виходячи в декрет не висиділа довго. дочекалась лиш коли можна буде гуляти з дитинию, і айда до справ!
    ні разу не залишила дитину з кимось, бо треба робити роботу, завжди все разом робимо.
     
  13. Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    Деколи трудоголізм - втеча від сім'ї.

    Знаю кілька таких прикладів.
    Колега - молода мама. Рік не була у відпустці. "Плачеться". На мої заклики негайно брати хоч два тижні відпустки розказує, що "тут без неї ніяк", "ніхто її не відпустить"... Мене така манія нєзамєнімості дратує - жах. Тим більше, знаю, які порядки у нас на фірмі. Тому починаю натискати, доказувати, що все буде гуд. Нарешті нєзамєнімая не витримує і просто вбиває мене гіркою болючою правдою: "А ти собі уявляєш, як то бути цілий день з маленькою (1 р.) дитиною? Що я з нею буду робити? Плачі її вислуховувати? Та то здуріти можна!!!" (Все це з надривом). У мене - шок.

    Подруга. Донечка в неї вже більшенька - 5 років. Жаліюся їй, що у нас мало вихідних на свята. Відповідь: "Ой, а я вже не витримую вдома. Я в звичайні вихідні вже в суботу чекаю понеділка, щоб з тої хати вирватися, а тут купа свят.."

    Колега - мужчина. Засиджувався в офісі до пізнього вечора. Приходив навіть у вихідні. Ніхто не міг зрозуміти причини, бо реальної потреби в цьому не було. І ось новина - розлучення. Причина трудоголізму одразу стала явною.
     
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    Була у Варшаві з дівчиною, такого трудоголіка є ще не бачила, красива, успішна, всюди вона перша, тільки не у сімї. В неї робочий день починався в 9 і закінчувався в 22, коли закривали інститут, обідня перерва відсили 15 хв. Навіть коли приходили у квартиру і сідали просто відпочити будь-яка розмова зводилась до "математичних сподіваня, кореляції і функції розподілу", навіть про те як приготувати кролика! Заговорила про сімю, відповідь була одна - без кандидата технічних наук в ЗАГС не пускають!
    Однозначно можну стверджуватись трудоголік - це хвороба!
     
  15. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    теж здається, що коли чекає вдома чоловік чи діточки, то просто будете змушені йти додому, а не сидіти до ночі в офісі, та й вдома будете переключатись на інші справи, що є не менш важливими за роботу... тому думаю, що трудоголізм - то більше звичка, але якщо він стане заважати створенню родини, спілкуванню з рідними та друзями - ото вже хвороба!