Тур вихідного дня Україною

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем ola-lyola, 26 Лютий 2010.

  1. PNL

    PNL Well-Known Member

    На останній день фестивалю, краще не планувати
    Фестивалі на травень:

    Дата проведення: 29 квітня по 2 травня в Мукачево Програма: ІІ гастрономічний фест – “Огинь і мнясо"
    Орієнтовні дати проведення фестивалю "Сакура Фест" - 20 квітня-8 травня.
     
  2. magic

    magic Well-Known Member

    це фестиваль Сонячний напій в Ужгороді 08-09.05.2017
     
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я знаходила там гарні варіанти в Мукачевому. І якось я безпечно почувалася, коли робила різні бронювання з цього сайту. На ОЛХ щось боюся бронювати щоб не надурили.
     
  4. magic

    magic Well-Known Member

    ми саме в Ужгород хочемо, а там по Ужгороду нічого не має(( На олх бачила цілу фірму, що має багато квартир - думаю, що то мало би бути надійно..але ще не звонила..
     
  5. PNL

    PNL Well-Known Member

    На букінгу спробуйте ( якщо немає вільних місць на букінг, спробуйте знайти їх в неті передзвонити напряму, буває , що не ставлять в високий сезон)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. magic

    magic Well-Known Member

    хіба так, бо дивилася на букінгу в першу чергу, то лишилися лише дорогі готелі/номери. вибрати зовсім не має з чого..
     
  7. Siania

    Siania Love Life

    Квартири на букінгу теж виставляють. Ой не раджу Вам звязуватись з Олх... Краще сайт доба подивіться, хотел24
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. PNL

    PNL Well-Known Member

    20 квітня в Ужгороді стартує «Сакура Фест», який триватиме аж до 8 травня.

    Про це повідомляє ужгородська міська рада.

    У програмі святкових заходів - одразу два фестивалі вина - SakuraWine, який відбудеться 21-23 квітня у "Совиному гнізді" і "Сонячний напій", який відбудеться 28-30 квітня на Льва Толстого. Довідник Туриста ( карта де найбільше сакур і програма святкування)
     
  9. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Колись стартувала по тел.програма "Кабріоліто" з Притулою, Фреймут і Педаном. Заінтригували подорожами Зах.Україною і Закарпаттям. Ми сім'єю вирішили цілу відпустку від'їздити цими дорогами стежками. Потім ще 2 літа повторювали поїздку Закарпаттям-Карпатами, змінюючи маршрути і апартаменти. Все бронювали — Закарпатська область — Відпочинок в Карпатах і не тільки — КАРПАТИ.INFO / Західна Україна / Закарпатська область: . Завжди заявлене відповідало дійсності. Цього року на травневі знову забронювали апартаменти, в яких вже відпочивали. Щоб і в Ужгород з'їздити і відпочити від метушні. Самі апартаменти приблизно за 100 км.від Ужгороду.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Можете поділитися перевіреними варіантами житла?
    Теж плануємо в кінці квітня-травні на 2 дні поїхати. Хотілося б і цвітвння сакури застати, але боюся, цього року то припаде якраз на Великодні свята десь.
     
  11. PNL

    PNL Well-Known Member

    Сакури починають цвисти, думаю на наступний тиждень, при такій погоді буде масове цвітіння
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    От це і не тішить:sad:
     
  13. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Я зробила скріни, все нашвидкуруч, вибачте
    На травневі забронювали знову Виноградів "Затишок".Їздили в серпні, назва смт. говорить сама за себе.Коло кожного будинку продається сортовий виноград, щойно зрізаний, персики, абрикоси.
    "Затишок" — Виноградів — Відпочинок в Карпатах і не тільки — КАРПАТИ.INFO / Західна Україна / Закарпатська область / Виноградівський район / Виноградів / Приватний сектор / "Затишок":
    Screenshot_2017-04-05-14-25-45.png
    Жили і в двомісних номерах, і в апартаментах. Апартаменти-спальня, їдальня, кухня. Для мене важлива чистота. Чисто. Дуже. Зранку персонал пуцує від пилу альтанки, не просто столики, а накриття, стіни і т.д. Тихо і спокійно, що нам і потрібно.Поряд ресторан "Ташкент". Власник-узбек, страви узбецької кухні.
    Виноградів "Чорна гора". Гамірно. Людно. Для тих, кому люди не заваджають))
    Фото галерея: Літо 2016
    Screenshot_2017-04-05-14-52-02.png
    Лумшори. "У цімбора". Чани із сірководневою водою-славнозвісні)) Кухня в ресторані-нормальна, форель смачна. Недалеко від Лумшор-Тур'ї Ремети-славляться приготуванням жаб'ячих лапок))Ці лапи також постачають у пару львівських ресторанів))
    U Сimbora Hotel, Лумшори, Україна
    відпочинок у Лумшорах | відпочинок у Перечині | чани в Закарпатті | чаны в Закарпатье | відпочинок в Закарпатті
    Screenshot_2017-04-05-14-49-03.png
    Screenshot_2017-04-05-14-49-52.png

    @Miss Sixty , та в Закарпатті і без сакур є на що глянути) Я в травні і магноліями налюбувалась, і нарцизами в долині, і вже полуницю їла 1.05)Зате в Ужгороді най-най-найсмачніша кава, хоча львів"яночок я кавою здивую?))
    Ну і Притула вже в розвідку збігав) Так що є шанси)
    Screenshot_2017-04-06-00-29-23.png
     
    Останнє редагування: 6 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Супер, дуже дякую за рекомендації!
    А сакури то моя давня мрія просто:)
    Був шанс до свого дня народження приурочити поїздку до них) Але не цього року значить)
    В долині нарцисів вже була ще давніша. А магнолії теж масово десь є в Ужгороді? Чи маєте на увазі загалом по Закарпаттю?
    Бо ми планували день в Ужгороді провести, а день на Синевир виділити.
     
  15. Gala

    Gala Well-Known Member

    І я думаю на травневі на Закарпаття.ще там не була....Маю сестричку двоюрідну , яка живе в Виноградові - от і поідемо- жити є де)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    м-м-, краса. Все свіже, все цвіте ( правда, сакура уже відцвіте з цьогорічною весною до травня). Ужгород, Мукачево , і просто прогулятися в депресивному, зовсім не українському Берегово, і поїсти там дуже дешево і дуже ситно угорської кухні- і вже купа насолоди :).А ще сироварня у Нижньому Селищі ( у Виноградові, до речі, є буйволяча ферма і там теж сир роблять) і вино у Середньому.А ще, кажуть, на Синевір дорогу нарешті відремонтували.Бо то була не дорога:). А і Колочава, Іза, водоспади...Обожнюю Закарпаття.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Хто планує

    Рекомендують Родинний маєток «Ламберт» (Family House Lambert)

    Я переглянула, потім почитала відгуки на букінгу, вирішила ще на одну ніч заїхати з Виноградова туди, але вільних номерів вже нема. Чомусь дуже хочу туди попасти, хоча для мене Берегово дуже багатолюдне місце)
    --- дописи об"єднано, 13 Квітень 2017 ---
    Таааа, я сирний маніяк, і Селиській сироварні готова співати оду, причому кожному виду сирів, до речі, мережа Кумпель у Львові теж їх реалізовує) А за буйволячу ферму у Виноградові не знала, дякую за наводку, знайшла їхній телефон, надіюсь, що вони будуть працювати на травневі хоча б один день)
     
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    А хтось відпочивав на термах в Україні (Косино, Берегове)? Цікавить що там і до чого, на картинці виглядає гарно. Загорілась бажанням на вихідні туди з'їздити.
     
  19. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    були в турі, не пам'ятаю назви санаторію але на фото все нове, але вода робить своє(дає жовтий осадок на все, то щоб ви не страшились:girl_smile:). Якщо їхати туди туром то побачите не лише термали).
     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    я хочу більше ніж на 1 день, бо три години то буде мені замало. +хочеться не залежити від туристичної групи.