Тур вихідного дня Україною

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем ola-lyola, 26 Лютий 2010.

  1. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Мукачево, магнолія активно цвіте, сакура майже розпустилась. У Виноградові вже і сакури цвітуть, каштани будуть наступні [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Можливо хтось підкаже гарні ідеї куди поїхати з дітьми в дощову погоду? Хочемо кудись помандрувати, але ті прогнози не тішать - зоопарки і різні замки відпадають(
    А ще можливо хтось був в Рівненському зоопарку, там мабуть більшість відкритої території, без накриття?

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Так, в Рівненському все відкрито. Але він нам сподобався :)
     
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Чи є тут знавці Рівного? Їдемо в зоопарк і хочеться ще десь прогулятися, на щось подивитися. Чи є якісь атмосферні локації погуляти, посидіти? Не музеї.
    Чи краще не тратити час на місто, а заїхати в Тараканівський форт/Острог/Тунель кохання?

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  5. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Не знаю за Рівне, але Тараканівський порт вартує того, щоб заіхати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Не знаю, чи ще актуально. Мені дуже подобається на Лебединці в рівному гуляти, оце мабуть і все. Там озеро з качками і лебедями, для діток там цікаво буде. Є різні розваги типу поїзда дитячого, машинок, карусель.

    В парку Шевченка є лазанка для дітей і атракціони. Не такі, як у Львові, можливо теж буде цікаво Данилкові.
    Ще згадала ляльковий театр - мені набагато більше сподобався, ніж львівський.
     
    Останнє редагування: 12 Травень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Дякую! Прочитала вчасно, збіглося з моїми планами)
    З того, що намітила нам в Рівне: військова техніка під небом на Пагорбі слави (Данило зацікавився), парк Шевченка з атракціонами (вирішила тратити на нього час не варто), парк Лебедине озеро з алеєю кованих скульптур, Майдан незалежності (щоб побачити їхній Центр).
    По факту зоопарк зайняв більшість часу і сил, вже не хотілося ще десь гуляти, хотілося сісти в якомусь гарному місці і поїсти. І тут нас спіткала "халепа". Отак покружлявши по місту, нам нічого не приглянулося, та й припаркуватися не було де. Приїхали спеціально до Лебедівки, я була впевнена що там буде багато різних закладів - народу тьма, парк маленький, одна ятка з солодкою ватою і все. Пішли в тц поблизу, там ще гірше. На весь тц один Макдональдз, одна піцерія і два заклади грузинської кухні. Були готові сісти вже де-небудь, але все все зайнято, ще й люди в черзі за столиком півгодини стоять.
    Пожаліла, що заїхали в місто, а не поїхали в один заклад на трасі.
    Їхній майдан і центр не вразив. Вистачило подивитися з вікна авта.
    Якщо мати багато вільного часу і не в неділю бажано, то найкраща локація Рівного беззаперечно Лебедівка - гарний погуляти, ті ковані скульптури оригінальні, була вивіска, що неподалік розкопки старого замку, але ми не були там, не знаю чи щось цікаве.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Шкода, що про заклади забула написати. Там одразу навпроти тц Злата плаза є вулиця Симона Петлюри, і якраз на мою думку, найбільш цікаві заклади харчування розташовані там + трохи на вулиці кавказькій.

    Місто дійсно зовсім не туристичне, площі великі і не цікаві. Але з дитиною мені там подобається не на довго приїжджати - зелено, тихо, спокійно, фонтани, парки, майданчики (це я про центр). Одного разу ще й на пляж місцевий їздили, то якби його почистити (озеро), було б дуже добре для місцевих. З дітками у спеку покупатися - те чого ніколи не буде у Львові (
     
    Останнє редагування: 13 Травень 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Щодо закладів. На авто, якщо обмежений в часі, важко зорієнтуватися, отак ніби щось бачиш, але як заїхати і припаркуватися невідомо.
    Якщо не на півдня і не в неділю, то так. Місто дійсно дуже зелене, багато водойм. Я якраз хотіла на озеро Басів кут заїхати (дівоче прізвище моє))) то ти про його пляж?


    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  10. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Так, про басів кут) прізвище таке в тебе дівоче?:) Ще є гідропарк у них, такий радянський конкретно... але можливо було б цікаво дітям. І так, на тій вулиці Петлюри нереально важко припаркуватися, то вже ближче до кавказької і на самій кавказькій добре. Але звідти треба пройтися до Лебединки.
    В мене колись була ідея, щоб зробити Рівне туристичним ))) вкрасти ідею з Задару хорватського, зробити на їхній великій площі теж такі сонячні батареї вмонтовані, які під вечір світяться різними кольорами, і ходити по них можна))) отака мрійниця) як і щодо львівського парку атракціонів (а не те, що є), і багато сучасних фонтанів/відкритих басейнів для дітей (а не десь на кільцевій в румбамбарі).

    Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Гідропарк проїжджали, то з дороги бачили лише велику водойму. Читала, що там бетонні плити по обидва боки річки і риболовля для місцевих. І необлагороджена територія.
    Та, Львову дуже бракує відкритих водойм/басейнів для дітей.
    В тому плані класно в Луцьку, якраз в самому парку зовсім поруч з зоопарком є аля невеликий румбамбар.
    І щодо туристичності Рівного, я розумію, що то ми балувані Львовом - архітектурою, закладами, заходами. Але є, як є)
    Для себе зробили висновок, що для такої одноденної поїздки краще було спланувати так день, щоб після зоопарку поїсти, не заїжджаючи в місто, і потім ще поїхати в Тараканівський форт. Ми його проїжджали, я зробила своїм "анонс", розказала історію, добавила містики трохи - хлопці загорілися. Тепер Данило питає, коли ми до привидів поїдемо:)


    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Оооо.
    Ми з чоловіком були в турі по західній Україні.
    Тараканівський форт, Дубно, Львів, Мукачево, Хуст.
    Форт запам ятався найбільше.
    Хоча він вперше був в тій частині України.
    Чоловікам таке мабуть просто до вподоби, більше ніж красива архітектура.:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Неодноразово чула про мальовничі місцини на березі річки десь за Стриєм, де можна влаштувати собі пікнік і вилазку зі Львова на 1 день.
    Хто може дати більш точні координати?
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ми були двічі минулих років за Стриєм на «пляжі» річки між селами Верхнє Синьовидне і Нижнє Синьовидне, ближче до останнього.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Там досить людна місцинка?
    Як на вашу думку, можна туди з наметом поїхати? Шукаю місце подалі від автошляху і залізниці..
     
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В районі Тишівниці часто бачили з наметами. Але не знаю наскільки то для тебе близько-далеко від автошляху та залізниці. І мені здається, там один на одному всі.
    Ми з наметом перед мостом звертали направо (в районі Межибродів) і там попри річку їхали і шукали де стати. Там такі кущі/дерева і трохи як на обриві, не страшно, що вода підійде) правда, при теперішніх комарах там зараз страшно мабуть)) єдиний мінус в тому, що в місці, яке нам дісталося досить мілка річка була - ніякого плеса чи чогось такого.
     
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ми звернули до річки трохи раніше, в самому Нижньому Синьовидному. Якщо їхати зі Львова, то з траси повертати ліворуч в сторону залізничної станції (можна спитати в місцевих).
    Проїхати залізничний переїзд, зліва залишиться залізнична станція, весь час прямо по польовій дорозі до річки.

    Там малолюдно (вчора було взагалі безлюдно).
    Ми не заглиблювались далеко, бо приїхали на пів дня, але, прогулявшись в дві сторони по метрів 100-200, не побачили підготовлених галявин.
    Проте є затишні місцинки.
    Ми на одній з таких отаборилися: видно сліди від багаття, є вихід до води і мікропляжик, з якого можна закинути вудки.
    Є кущі, в тіні яких можна сховатися від сонця, а є й відкрита сонцю галявинка.
    Краєвид неймовірний, навколо тільки звуки природи, бо від траси і від колії досить далеченько.
    На мою думку, з наметом туди можна і варто їхати, ми любимо більш безлюдний відпочинок.

    Чому звернули саме туди, а не проїхали до кінця села, до місцини, про яку пише @aknytsU?
    Бо там, наскільки я зрозуміла з відгуків в інтернеті, є нормальний пляж і багато місця для паркування автомобілів, і на вихідних там купа народу.
    Ми ще зупинялися уточнити в місцевих, то вони підтвердили, що в неділю в тій другій точці купа людей. Щоправда, ми не перевіряли, хоча була думка переїхатися, глянути.

    Думаю, що в тому місці, про яке пише @aknytsU, більш комфортно буде для дітей, бо там, де були ми, некошена трава, я весь час ходила і смикалася від кожного лоскоту, здавалося, що кліща вхопила.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Маєш на увазі ту дорогу асфальтну, яка веде так трошки вверх до якоїсь турбази?
     
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Так, вона. Якусь базу проїжджали на початку.
    Правда, то було декілька років тому, можливо щось змінилося.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    На вихідних досить багато людей. В будні звично менше. Бачила, що зупинялись з наметом дорослі, але без дітей. Більшість приїжджали просто на день.
     
    • Подобається Подобається x 1