Туш для вій: ваші враження

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Ірена, 16 Березень 2008.

  1. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    хтось пробував блиск "лореаль", той що рекламують?
    туш від цієї фірми мен іподарував чоловік на 8 березня. перед тим мала Мері Кей - теж непогана, правда в кінці (десь через рік) почала катулятися...
     
  2. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    за рік будь-яка туш засохне.
    а мені зараз дуже подобаються блиски Juicy Tubes (Lancome)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    а може поділимося враженнями від різних марок туші?
    я не є прихильником страшно театральних вій, аде в 99% туш є для мене єдиним макіяжем, тому люблю ефект обємних вій.
    Була прихильником туші Мері Кей, але все хоч змінити на іншу.

    ДіорШоу- якась дуже рідка і швидко висихає, і ефект-натуральність.
    Буржуа - жахливо наноситься.
    Телескопік срібний-зовсім не сплдобався і гумова щітка для мене не підходить.
    Мала AVON-золоту приколно на вечір малювати по чорній.
    Тепер маю Мейбелін Турбобуст- мені подоюається хоча й дешева.
    Хочу найти туш обємно видовжуючу - може хтось знає?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вії й повіки

    Я для себе знайшла Л'Ореаль Телескопік. Мені дуже подобається. І моя шкіра на неї не реагує так, як реагувала на інші, від тої ж Мері Кей наприклад, Оріфлейму і ще якихось. Маю ще туш від Estee Lauder. Купила собі в п'ятницю набір косметики, але випробувала лише помаду й тіні поки. Випробую туш, розкажу враження. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вії й повіки

    а який телескопік - в срібній чи золотій трбочці?
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вії й повіки

    Випробувала обидва. Мені більше сподобався срібний. Золотий зараз маю. Наступний купую знову срібний. Я їх чергую. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Малявка

    Малявка Well-Known Member

    Відповідь: Вії й повіки

    А я собі полюбила туш від RIMMEL - купила наугад, а задоволена навіть дуже.
     
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вії й повіки

    а який ефект від Rimell?
    Напевно Лілю у вас війки довші, а то мені той телескопік зовсім натурально виглядає як без нього.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вії й повіки

    Я от намалювалася нині новою тушшю, але щось вона мені не дуже. Залишуся вірною своїй л'Ореаль.

    Може, не знаю. :)
    Ті, хто мені макіяж робив, казали, що гарні вії. Але мені більше мого чоловіка вії подобаються, він їх від свекрухи моєї успадкував. У неї вони як у ляльки, довгі й густі.
    А я більше люблю, аби натурально виглядало. Лише трохи підкреслити і все. І л'Ореаль якраз дає такий ефект, ледь-ледь видовжує і підкреслює. Я через отой потяг до природності ніякими тональними кремами та пудрами не користуюся наприклад. Взагалі колись не малювалася майже. Косметики не мала взагалі. І потреби в тому не відчувала.
     
    Останнє редагування: 9 Вересень 2008
    • Подобається Подобається x 2
  10. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Вії й повіки

    І я багато років користувалась тушшю Лореаль.
    Зараз знайшла їй заміну і користуюсь такою:
    [​IMG]

    Це туш E. FUNKHOUSER™ NEW YORK
    Надає об'єму, видовжує. А що цікаво - при всьому своєму збільшеному об'єму і довжині вії залишаються м'якенькими. Вії пофарбовані Лореалем були тверді. І ще із зміною туші - пропали дивні кон'юктивіти!
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вії та повіки

    А в мене проблем із л"Ореалем немає взагалі.
    Туш від Estee Lauder теж лишає м"які вії, робить їх пухнастими. :)
     
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вії та повіки

    Галичанка, аде ви її купуєте?

    Я теж Лілю не люблю не натуральні кольори обличчя. Тональними кремами не користуюся взагалі, тільки якщо ну дуже не гарне щось вискочить. А пудрами злегка тільки, і то все купую пудру з блискітками, щоб надати трошка мерехтіння личку а не маскувати все лице.
    Дуже хочу Гарлен Метеорити - але на разі не можу собі купити - дорого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Малявка

    Малявка Well-Known Member

    Відповідь: Вії й повіки

    Ефект мене задовільняє дуже - вії підкручені, видовжені. Гарно, одним словом. Лореаль, мейбелін, максфактор такого ефекту мені не давали.:confused:
     
  14. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Вії та повіки

    все залежить від вій.
    у мене Лореаль телескопік жовтенька вже півтора року.
    розпушеності вона не дає, але видовжує вії і виглядає досить природньо і не наліплено :)
    деколи хочеться щось новеньке спробувати, але не хочеться дарма тратити гроші :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Вії та повіки

    Раніше користувалася тушшю Л'Ореаль Архітектор і Буржуа (двійна), зараз користуюся Л'Ореаль Телескопік (золотиста). Дуже мені сподобалась. Не занадто накладається і щіточка хороша.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вії та повіки

    А я не люблю розпушених вій. Як намалююся Есте Лодер, то мені видається, що то не мої вії. А твердості мені л"Ореаль не дає. Мені подобається, коротше. Але треба буде ще щось спробувати. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Вії та повіки

    Лореаль телескопік (золота) - просо супер ефект, але за 3 місяці користування, почали від неї чесатися очі, чого не нуло від жодної з туш
    Макс Фактор (2000 калорій, видовжуюча і золота) - всі дуже добрі, довго залишалися свіжими (крім золотої, вона висохла повністю за 3 місяці), люблю театральні вії, тому була задоволна. Колись мене переконували, що це професійна туш і довге користування нею, може викликати подразнення - ніякого подразнення у мене не було.
    Всі туші від Ейвон - мені підходили, навіть серії Колор Тренд, але ефект не такий вражаючий, як від двох попередніх марок.
    Оріфлейм - не підходили тим, що для вищезгаданого ефекту театральності, ними треба було зробити 50 шарів, швидко висихали (що не дивно)
    Буржуа - на свалку! щоб повністю замалювати перший, видовжуючий, слой - треба витратити купу часу, а якщо того не зробити, то під час кліпання, буде мерехтіти біла основа, що жахливо виглядає.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Вії та повіки

    у мене зараз недорогі Ріммель для довжини(запасна) і Мейбелін для обєму(основна). Дві туші тримаю, бо був курйоз зі зламаною щіточкою. Потім десь місяць не могла купити нову - то гроші не при собі, то зайнятість))) На ДН подарували Мерікей, подобається найбільше, але я її мамі віддала, бо найкраще їй підходить... А дуже дорогі туші не купляю - попробувала всі від Лореаль, то якість мені дуже не сподобалась. А от Мейбелін просто вражає тих, хто мене оточує - кажуть, що пвона мені найбільше йде)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вії та повіки

    Абрайро, 3 (!!!) місяці? Одна туш на три місяці? Я щомісяця купую нову. Навіть не думала, що я така марнотратна. :shutup:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Вії та повіки

    А я собі туш Clinique (якась там) купила десь два роки тому, правда, я нею малююсь на Різдво і на Великдень, ще не всю вибацькала, то, кажете, що треба вже нову купувати?
     
    • Подобається Подобається x 1