Туш для вій: ваші враження

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Ірена, 16 Березень 2008.

  1. svetikyra

    svetikyra New Member

    після оріфлеймівських туш вже багато років не можу собі дозволити вибирати будь-яку туш - очі набрякають,що тільки не випробовувала.І нарешті зупинилася на тушах від Тіанде.Пробувала різні,усі вони якісні , стійкі, не обсипаються, не утворють грудочок, не розмазуються,не течуть.І головне легко знімаються звичайною водою.Зараз у мене ламінуюча туш для вій Viva Italy ,яка містить 60% натуральних компонентів(три види воску...)Дуже задоволена своєю тушю,бо вона доглядає за віями, живлячи і зміцнюючи їх
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Купила сьогодні там все таки туш, яку хотіла. Ціна 139 грн. У Ватсонс коштує 149 грн

    Надіслано від мого GT-P3110, використовуючи Tapatalk
     
  3. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Купила нещодавно Нінель у Брокарді, розчарована, туш не стійка, осипається, я у пошуках хорошої та якісної
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Минулого року спробувала Нiнель - абсолютно не вразила. Поки зупинилась на Maybelline Volum Express - на кожен день для мене досить пристойна.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    А я задоволенанай більше тушшю Артдеко - All in one, чудово тримається, не осипається, гарно розділяє та рівномірно наноситься.
    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я повернулась до Оріфлеймовських і більше не експерементую.
    Ну, звісно хочеться спробувати щось новеньке, але очі протестують.)
    Та й у них там вибір великий і по щіточках і по якості і ціни добрі, стараюсь користуватися розпродажами.
    Але мені власне дивно, чому саме на їхні туші у мене немає алергії?
    Мейбелін визвала реакцію, при чім відпродала коліжанці і в неї все гуд, нещодавно спробувала мамину Люміне- також реакція, хоч мама користуєтьсмя і все добре. В чому річ?:dntknw:
     
    Останнє редагування: 21 Лютий 2016
  7. Insolence

    Insolence Living The Dream

    На щодень присіла я на манюню Clinique Lash Power Mascara, щіточка лиса і мала, добре розділяє. Водовідштовхуюча і змивається теплою водою трубочками.
    В Броці чи Лєту є в наборах clinique на розпродажі частенько.

    [​IMG]
    фото з Косметисти
    ..
    теж любила їхню 5в1 за баклажановий колір, але як поміняли упаковку, видно змінили і формулу, розлюбила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    І я підпишуся за туші фірми Мейбелін, перепробувала всі можливі відомі бренди, але жодною не була так задоволена.

    Надіслано від мого SM-T110, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    А я от попробувала на днях в коліжанки жовту Мейбелін і щось не дуже ... Осипалася напротязі дня, війки зліплені, хоча колись була нею задоволена. А ще на відміну від Лореаль фіолетової, то мейбелін дужеее легко змилася змивкою звичайною, бо оцю лореалівську нічо не бере до кінця , крім іі рідної двохфазки. Я вже змінила 1 молочко і 2 міцелярки, а всерівно недокінця змилвся туш.
     
  10. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
  11. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    А хіба та туш водостійка? На ній такого не написано та й такого ніде не чула про неї, просто консистенція в неї така.
     
  12. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    О, та сама історія. Нінель мені зовсім не сподобалась. Зараз спробувала loreal false lash effect. Дуже класна. Чоловік зреагував: нічо собі в тебе вії стали...незвично☺ ну це типу комплімент, бо інакше не помітив би, або промовчав)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    І мені зовсім, 2 рази колись пробувала різні, то туш ні до чого, ні ефекту, ні якості. Колись в них тіні були класні, а тепер теж ні до чого, чи то якість зіпсулась, чи то підробки якісь. Більше експериментувати з Нінель не хочу, бо то надто дорогі і невдалі експерименти:negative::negative::negative:
     
  14. Insolence

    Insolence Living The Dream

    8марта неочікувано принесло і нову туш Мейбелін The Rocket Volume Express
    З непривички такою гігантською щіточкою чуть очі не повибирала, але то таке. Сама туш наноситься добре, не осипається, перенесла мінімальний дощ і сирість без розводів. На щодень - хіба в 1й шар, на вечір - ОК, підкручує трохи війки. Змивається міцеляркою теж ОК, хоча я читала, що зі змиванням проблеми.
    Чи купила б ще раз - можливо.
    Ціна - здається була 160грн. зі знижкою у ватсонс.
    Але манюню Clinique я і далі ніжно люблю.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Раджу іі для прихильниць довжелезних вій - вона ду-уже видовжує, але об'єму хотілось би більшого.
     
  16. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    То ця золота?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Срiбна упаковка L'Oreal False Lash Telescopic, а ще є L'Oreal Lash Architect 2 - також подiбний ефект.
     
  18. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    В мене золота. Подивилася спеціально назву. L'Oreal voluminous false fiber lashes. Вона даэ об'эм. На рахунок видовження - складно сказати. В першому пості я не правильно написала назву, але мала на увазі цю золоту. Соррі)
     
  19. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Хто скаже, які щіточки краще використовувати ? Бо якось купила туш, а там щіточка силыконова, дуже незручна, велика, вії склеєні ну просто жах :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
  20. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    ніхто не скаже:)бо для кожного підходить інший тип щіточки. Зараз в мене лореаль телескопік, то мені супер підходить силіконова щіточка, хоча до того не сприймала їх.
    То ще від марки туші залежить теж.