Туш для вій: ваші враження

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Ірена, 16 Березень 2008.

  1. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Мені дуже підійшла туш білоруська ххл, легко наноситься і з першого нанесення війки "видно", об" єм і все таке, коштує копійки а ефект як від дорогої
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    В мене Буржуа чорна. Скільки тушів мала, та завжди повертаюся до неї. Об'єм класний, вії ніби накладні і густі робляться. Коштувала орієнтрвно коло200 грн...Мала Мері кей (380 грн) - то і близько не стояла.. "гіменце" порівняно з буржуа.

    Надіслано від мого SM-J110H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    В мене в білій баночці для чутливих очей, вже другий раз її купую.
    Хороша туш, нічого не скажеш, великий об"єм, на довго вистарчає, не осипається, дійсно має насичений чорний колір, без сіруватого відтінку, як то буває...
    Єдине- є туші, котрі перші два-три рази заляпують, поки не розмалюєш, а ця навпаки перші рази трохи сухувата. Вчора відкрила нову туш, то так конкретно прийшлось повимальовувати, щоб нормально її нанести, але це реально тільки перші рази, загалом туш класна.)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  4. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    [​IMG]
    в мене ця туш так загустіла після 1 місяця використання, що неможливо її наносити. Лягаю густо і комочками, жах. Викинула, більше б ніколи не купила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    А де купуєте??
     
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Біля себе в магазині .
    Там ціни трохи дешевш, ніж у Ватсонсі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @jalla а в мене про туші буржуа цілком протилежне враження, вони мені сипались по-чорному, в прямому і переносному значенні. Тому більше не беру.
    От хочу купити нову туш, як то кажуть з вау-ефектом, щоб і об'єм гарний і видовжувала і не сипалась. Бо не завжди зранку маю час на повний макіяж, то хочеться щоб хоч одна туш без тіней та олівця, створювала гарний ефект. Порадьте щось!:girl_flag_of_truce:
     
  8. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Я зараз користуюся такою Arcancil Paris Cil Cabaret. Arcancil.Mascara.CilCabaretGetBlack.Gold.jpg Вона надає ефектного об'єму, видовжує, не осипається протягом дня, і не викликає в мене алергічної реакції.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @Apelsynka Вів"єн сабо Кабаре колись мала, давала класний ефект, але мені досить скоро засихала, ще Лореаль всі ті пузаті дають об"єм. Ще класний об"єм дає Ів сен Лоран золотиста, але вона дорожча і також досить скоро засихає.
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    А я тоже пролетіла(((, останню туш, що взяла так і не розмалювала, вона виявилась підсохшою, хоча можливо це і не вина виробника, а вина продавця, чи на складах десь її відкривали, чи можливо роблять підробки, бо настільки двоякі враження власне про цю туш, що підкрадається враження, що як в рулетці, кому яка попаде((...
    Дана туш була реально загуста, правда не обсипалась, але вигляд не дуже. Для щоденного макіяжу, де можна лиш чуть вії підмалювати- ше пів біди, а от коли треба "викрутити " і "поставити"))- виглядає не гарно.
    Одним словом була я розчарована, але взяла таку саму і та вже зовсім інша, така як попередні.

    Мені шкода, що я не маю можливості поексперементувати з тушами так, як інші дівчата, бо маю алергічні очі, а гіпоалергенних тушів виробники зараз не виускають, хіба оця Буржуа. Колись ще Люміне робили такі, були голубенькі з темно-синім ковпачком, але їх зараз немає.((
    Скільки запитую консулльтантів, чи є щось гіпоалергене- всі мені на цю туш вказують, тому мушу з нею якось миритися.:)
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я користуюсь трьома тушами одночасно))) Маю проблемні вії - короткі дуже, тоненькі, але густі. Про вау-ефект навіть не мрію, мені аби не виглядати блідою поганкою.
    Спочатку наношу Лореаль Об'єм мільйона вій. Сама по собі вона мені не дає жодного ефекту, просто прочісую гарненькою щіточкою і наношу мінімальну основу. Потім даю Фаберлік. Кісточка там така ще "стара", з ворсинками і вся заляпана тушью)) Але дає мені колір добре. І завершую Евелін, яка мені забирає залишки туші Фаберлік і видовжує.
    А Буржуа справді серед мас-маркету один з найкращих варіантів. Колись в них була туш з двома кісточками - одна для основи, інша-для видовження. Мені дуже підходила. Але її зняли з виробництва.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Біля двох років тому я купила на ДП в @Artemida туш PERFECT COLOR EXPRESS объем & длина

    [​IMG]

    Це виявилась найкраща туш в моєму житті. Кісточка ідеальна!!! Потім, коли вона вже вималювалась, я просто купляла будь-яку туш і малювала цією кісточкою :girl_haha: Так і по сьогоднішній день. Жодна кісточка біля неї і близько не стояла:connie_pull-pigtail
    Дівчата, а як Ви змиваєте водостійкі туші? Я купила і спеціальний засіб для їх змивання, але всеодно на спонжику залишається пару вій, переживаю, щоб взагалі без них не залишилась :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    А як ти мила щіточку? Бо таким бавитись не дуже можна, є термін придатності туші після відкриття. В знайомої якось очі наніц поспухали, не могла зрозуміти як таке можливе на туш від Ланком. А вона її невідомо скільки користала просто напросто

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  14. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я просто помила щіточку і тримаю її у футлярі. Туші у мене ж завжди свіжі, просто кісточка та сама :girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

     
    • Корисно Корисно x 1
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    Є евелін двохфазна, супер змивка. Ще від ельфи є мус для зняття макіяжу. Це ще краще. Наніс на очі, спінив і змив.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. Olelesia

    Olelesia Brow-master

     
  18. gusssi

    gusssi New Member


    Использую beyu, недорого и сердито)
     
    Останнє редагування модератором: 20 Березень 2018
  19. Insolence

    Insolence Living The Dream

    у мене вони змиваються такими трубочками теплою водою, зверху доправляю гідрофільним маслом.
     
  20. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Я, начитавшись гарних відгуків на мейк апі, прикупила собі Wunder2 Wunderextensions Lash Extension Stain Mascara. У мені вії досить короткі та рідкі. Не очікувала надто чогось особливого. Але вона взагалі, ну ніяка. За третім нанесенням, ще куди не ішло. Спочатку малює синім. Потім, як висохає - колір стає чорним. Дуже розчарована(
     

    Вкладення: