У чому вбрані наші дітки?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем viltis, 10 Квітень 2009.

  1. viltis

    viltis Well-Known Member

    Я останнім часом стикнулась з проблемкою --ніяк не можу вгадати, в що саме вдягнути свого малюка, щоб йому не було жарко-холодно. Одні дивлячись на мого хлопчика кажуть, що я його парю, інші кричать, що здуріла, бо маленьку дитинку залегко вдягнула. Та й погода в нас така мінлива. То я зранку дзвоню до мами ( вона гуляє з собакою, і питаю чи жарко, і як вдягати приблизно) а потім в обід перевдягаю, бо стає дужже жарко.

    Як правильно визначити кількість одягу???
     
    Останнє редагування модератором: 6 Вересень 2015
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. happy story

    happy story Well-Known Member

    Рік рік і два місяці. Вдягаємся в бодік, кофту і куртку теплу. Колготи і джинси або лосіни.Шапка тепла в'язана. На ноги черевички. Купила ще навесні ,коли Аня ще не ходила, на виріст . Зараз якраз добрі. 21 розмір. Зимові чобітки взяла 23 .
     
  3. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а що вже так активно ходить? ми ше в тому віці у візку сиділи)) бо не ходили. може вам до морозів повозити його у візку, а там вже купити зимове
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Артему 11 місяців, ходити рветься прям. Ніяка прогулянка без топання не проходить.
    Одягаємось: бодік, тепла кофта/фліска, колготи, осінній комбез. Взуваємо демісезонні черевики. Маю зимові Демари, але вважаю, що для них ще затепло надворі.
     
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А підкажіть мені будь ласка нащо брати для новонароджених немовлят всі ті розпашонки, бодіки, повзунки. Їх же ш треба комбінувати взимку. Не буде дитина в одному бодіку. Практичніше мені виглядають чоловічки. Вдягнув одну річ і ручки-ножки закриті і тепло. Чи є якісь такі суттєві переваги в бодіків? Підкажіть з практики. Бо наразі схиляюся до того щоб взяти пару комплектів чоловічків і не бавитися з рештою одягу.
     
  6. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Якщо холодно, то бодік можна під низ одягти. В розпашонках взагалі не бачу сенсу, вони мені не зручні. Повзунки файні мені тим, що береш бодік і повзунки закривають спинку, А ручки вільні. Бо на чоловічок щось одягати мені не подобається.
    Але я і чоловічків не дуже люблю. Наші Зайці минулої осені були в основному у бодік+колготи і далі за ситуацією. Мені колготи - взагалі маст хев вдома.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я щось взагалі не уявляю як на новонароджене немовля колготки надягати...

    А що на чоловічок ще треба одягати? Хіба його не достатньо? Ну якщо теплий.
    О, ще згадала: який найменший розмір шкарпеточків буває? Бо щось мені здається ті що я бачила, вже на трошки більших діток.
     
  8. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    Happy Fiancee, новонароджену дитинку ви в один шар одягу вдягати не будете. А чоловічок на чоловічок, як на мене, теж не дуже зручно. Розпашонки, вважаю, без потреби.

    Надіслано від мого Lenovo S90-A, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MissO

    MissO Well-Known Member

    @Happy Fiancee, ми теж одягали бодік на довгий рукав, носочки тоненькі, а зверху чоловічок. Пізніше, десь в 2-3 міс., я точно не пам'ятаю, почали теж одягати колготи і бодік, чи бодік плюс кофтинка, бо вони мені значно зручніші, ніж повзунята і чоловічки. Ви візьміть різні речі, а в процесі побачите, що зручніше особисто Вам.
     
  10. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    З 2-3 місяців дуже навіть зручно.
    Залежно, що для вас теплий. Бо для мене теплий чоловічок вимагає якоїсь білизни ( бодік на короткий чи довгий рукав). І вдома теплих чоловічків я не використовую. Але то залежить від температури повітря і поглядів мами на одягання дитини.
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Чому? Як на мене колготи це якраз дуже зручно, їх зараз роблять такими еластичними, мягенькими. Гарно до ніжки прилягають, на відміну від чоловічка
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    То спочатку страшно) А потім стає легше.
    Мені здається, по власним відчуттям, що просто чоловічок не дуже тепло, бо він по суті до спинки не дотуляється, і повітря вільно гуляє. Ну і два шари тканини тоншої будуть набагато краще зберігати тепло, ніж один шар товсітшої.
    Ну і колготи мені подобаються тим, що ніде нічого не збирається, нічого не заважає)
    Ми маленьких наших в перші місяці одягали бодік і повзунки (але я б їх сама не купляла, нам подарували) або ж бодік і штанці. А вже восени у 3-4 міс почали одягати колготи, бо стало прохолодніше.
    Штани+ шкарпетки я досі не люблю, бо шкарпетки по хаті, А ноги голі.
    Ви купіть і чоловічок, і бодік, і повзунки, колготки. І вже в процесі знайдете те, що вам підходить. Я пам'ятаю, що бодіків та кофточок треба було багато, бо ті зригування...
    А щодо шкарпеток. Можуть бути і більшими. Головне, щоб були вузенькими. Бо як широкі, то будуть злітати.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  13. jylanda

    jylanda занууууда

    Я маю стопку бодиків і чоловічків, надіюсь на холодну пору буде якраз. Штанята і т.д. то вже планую на трошки більше маля. Колготки теж маю, але щось не знаю як їх буду вдягати на новонароджене немовля. До речі боді виглядає зручнішим для одягання, якщо має застібки, а не вдягається через голову.
     
  14. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    До 3-4 місяців ( до того часу, як малючки починають перевертатися і спати на животі) саме так. А потім мені зручніші боді, які вдягаються через голову, і чоловічки, які мають кнопки збоку, а не посередині.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В нас чоловічки не прижилися взагалі. Бодік + штани з відкритими ступнями (бо в слінгу носилися) або колготи було значно зручніше. А місяців з 4 взагалі не уявляю як в чоловічку (бо Влад починав повзати і оте все зтягувалося б йому колінами і тиснуло в плечі). Ну і штани+боді зручно, бо то зригував, то обкакувався - можна було переодягнути окремо "верх" чи "низ". Щось типу чоловічків у нас було лише тепле - махрове, флісове і т.д - у якості верхнього чи середнього (під зимовим комбінезоном) шару одягу , ну і в якості піжами зручно, а "денний одяг" - суцільний нам не пішов, так як і повзуни ті що до плечей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. happy story

    happy story Well-Known Member

    Чоловічків не носили взагалі. Бодіки, роспашонки,повзунки по пояс і такі що на плечиках застібаються. Найпрактичніше бодік і повзунки або колготки. Але колготки вдягала вже десь з півроку.
     
  17. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    у слінг не підходять чоловічки =)
     
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    мені вони на перші місяці були супер, бо їх найлегше вдягати. далі вже були бодіки-повзунки/штанці. плюсую до колготок. на новонородженого ні, а вже в 3 м точно вдягали
     
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ого, я зрозуміла чого в пологовий беруть всього потрохи. Скільки людей стільки думок. Ну що ж треба буде пробувати.
     
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Не забуваємо про висаджування. Мені найзручніше було кофтинка + штани (байдуже які, але найкраще було в легінсах, бо можна без проблем в слінг)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  21. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Мої носять і чоловічок, і бодікі, і штани, і колготи.
    Бодіки з довгим рукавом принаймі на сон у мішок треба. Не дуже люблю колготи - якось мені не зручно з ними памперс міняти. Але маємо, бо вдягаємо під бодіки-сукні.