У якому віці народжувати?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем viltis, 19 Грудень 2007.

1. AdFeja

AdFeja Добро, яке пожирає зло

В мене була знайома, яка народила у 16 років, наскільки я знаю, вони з чоловіком і зараз щасливі у шлюбі (десь 15 років) і ще є приятелька, що народила першу дитину в 35 і теж щаслива. Тож, мені здається, справа не у віці, а, якщо хочете, у внутрішній (душевній чи що) готовності бути батьками.

• Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  2. Leditanya

Leditanya Well-Known Member

Дивно якось.... Якщо діти виросли, то вже шлюб перед Богом нівелюється? Уявила собі шлюбну обітницю "обіцяю тобі любов, вірність... поки діти не виростуть" )))

Останнє редагування: 20 Червень 2016
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Cheburulja

Cheburulja Well-Known Member

Ніхто мене "старородящей" не називав і ніде такого не записували.

4. Dominika

Dominika Well-Known Member

Знайома, 44 роки, нещодавно народила першу дитину, рік тому вперше вийшла заміж. До того оточення співчутливо махало головою і - "ну що зробиш, така доля"..."така доля" виявилась хитрішою і своє зробила. Тішуся...

• Подобається Подобається x 18
    • Зе бест! Зе бест! x 10
  5. Online

Online Well-Known Member

Немає ідеального віку. І у 18, і після 35 є свої плюси і мінуси. Не вгадаєш.

• Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  6. vanilia

vanilia Well-Known Member

А я завагітніла першою дитиною в 26 років, то одна лікарка в пологовому на Мечникова мене лякала, що я застара і то вже пізня вагітність. Я більше до неї не ходила ))

• Смішно Смішно x 5
  7. olegignatenko

olegignatenko Well-Known Member

Мене теж з першою дитиною лякали ,що я вже стара і буде купа проблем
    Мені було на той час 28,але почувалася на 17
    Зараз народила синочка ,мені 35 почуваюсь на 18
    Правда старою вже лікарі не називали і не лякали нічим
    Не важливо в якому віці народжувати (звичайно не в 14 ),головне позитивний настрій і молода душа )))

• Подобається Подобається x 5
  8. сніжна

сніжна Кішка, яка "сама по собі"

серед мого кола спілкування зараз є 4 жінки, які народили (правда другу дитину) у віці 42-44 роки. Моя лікар каже, що зараз уже не здивуєш тими, хто народжуєе після 40-ка. Таких в пологовому багато.Причому часто вагітність у них протікає легше, ніж у 25-річних.Без патологій і т.д. Можливо тому, що до такого віку жінки більш ретельно вже дбають за своє здоров я. Плюс психологічний настрОй геть інший : вони вже "склалися" у кар єрі, у багатьох виросли старші діти.Тобто така вагітність у них приймаєься спокійно і без зайвих нервів. Плюс чоловіки у багатьох тех вже старше 45 років і по -іншому приймають батьківство. Ця вагітність дружини приймається з особливою опікою. А , можливо, сама природа дає можливість жінці в цьому віці як перед отим природнім ривком перебудови організму на затихання репродуктивної функції, відчути той шанс стати мамою "по-іншому". Загалом, до 45 років організм більшості жінок налаштований на вагітність і приймає її добре.
    --- дописи об"єднано, 9 Травень 2018 ---
    ну в 26 і мені казали "старородяща" . А коли мені 41 рік йде, кажуть : "Давай до нас. Сам час ":)

• Подобається Подобається x 6
    • Креативно Креативно x 1
  9. zetta

zetta Well-Known Member

я помітила кілька знайомих яким вже крила виросли, діти дорослі , так от іх зачіпає те що інші наважуються на пізню вагітність. якісь погані скриті емоціі так і пруть з них.

• Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. vanilia

vanilia Well-Known Member

Четверту дитину я народила в 34. Коли лежала перед КР в пологовому, черговий лікар під час обходу спитав чи то перша моя вагітність (то був третій кесарів розтин )))). Поки я не показала шов, то сам і не помітив. Почувши це, був шокований. І тоді якраз я пригадала лікарку, котра в 2007 році в мої 26 років сказала, що я вже тоді була "старородяща" ))Це була старша жіночка, можливо, тому так вважала.

• Подобається Подобається x 3