У кого де було весілля?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 29 Грудень 2006.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ БУЛО весілля (ювілей/ДН/хрестини/роковини). Якщо НЕ БУЛО - читаємо уважно попередні дописи.

    Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!
     
    Останнє редагування модератором: 24 Травень 2015
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дивно... Була там в травні на весіллі у брата на +/-110 гостей і було усім комфортно і у танцювальній залі і вистачило місця для розсадження гостей.
    Дуже сподобались відпочинкові зони вздовж фуршетного столу: дуже багато зручних диванчиків, на які можна навіть прилягти :girl_blush2: (це я годувала малюка так).
    Кухня смачна, не вишукана звісно, але добротна така. Інтер'єр лаконічний, проте зі смаком.
     
  3. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Хм, тоді сорі, ще загуглю я. Може я переплутала назву з іншим закладом.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  4. Partyla

    Partyla New Member

    Доброго дня всім ☝️☝☝‼️‼️‼️‼️‼️‼️

    !)Підскажіть ,будь ласка,можливо хтось знає,в якому ресторані ,щоб справити весілля є два зали !?Але не такі щоб там можна було проводити 2 весілля ;)))а так що один для гостини,другий для танців !!!

    Крім Теоміналу а .
    Буду дуже вдячна !!!!
     
  5. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Нарешті відбули своє весілля))) зал замовили у ВК "Сяня" в с. Раковець Зал класний, великий, на другому поверсі знаходився фуршет (де і більшість гостей провели свій час). Весілля розраховане в нас було на 100 чол. В залі було не душно, кондиціонери працювали добре. Обслуговування на вищому рівні. Їжа була смачна, і її було багато. Територія гарна. Є де погуляти. Адміністратор Оксана, допомогла, підказала скільки брати води, фруктів.
    З мінусів - номер для молодят. В той день в них щось сталося з електрикою і в номері не було світла, воно ледь світило + гарячої води не було. А на наступний день ні світла, ні води не було(

    Надіслано від мого LG-D686, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    була там на весілля у вересні 2008 ще, то випала холодна погода, і досить холодно було, навіть страви швидко вистигали, що трохи не давало розслабитися. Можливо за стільки років там щось змінилося, але врахуйте аспект погоди, якщо тепло, то мабуть супер було б
     
  7. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

     
  8. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    @Partyla, минулого року були на весіллі в ресторані "Старий двір", що на Левандівці, то столи на другому поверсі, а танці на першому. Інтер'єр досить цікавий, а з мінусів те, що подвір'я як такого немає в них.
     
  9. pullitko

    pullitko New Member

    Відгуляли ми своє весілля цього року у класичному залі Високого замку. Попри те що деякі говорили Савдепівщина чи ще щось в тому роді- ми обрали його за зручне розташування і підходящий по розміру зал. Бо як виявилося знайти зал на 50-60 людей таки у Львові та області проблема. Наші традиції робити весілля на 200 чоловік і посприяли тому що і зали в основному на кількість людей поза 100. Задоволена майже всім. Лише була впевнена що в кінці збиратимуть залишки страв- офіціанти , такого рівня ресторан міг би надати таку послугу. Але в загальному страви смачні, офіціанти не помітні і вчасні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Якось так сталося, що якщо і попадала в ресторан "СВ", то тільки в сам ресторан, той, що "перший". Тої суботи довелося знімати в бенкетному залі комплексу - і я приємно вражена :) дуже гарний, світлий інтер'єр, там виходять шикарні фото і відео. Обслуговування, страви, подача - нормально, на рівні закладу, але інтер'єр - то казка :) головне - через об'єм, там купа місця, і все таке світле, святкове!
     
  11. Satessa

    Satessa New Member

    Львівське передмістя


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  12. Kwiki

    Kwiki New Member

    Дівчатка привіт!)
    Шукаю ресторан для святкування весілля на 50 чоловік.Хотілося б щоб було якісно ,смачно та не дорого.
    (Дуже подобаються зали з круглими столами):girl_smile::girl_blum:
    Допоможіть в пошуку хто чим може.Щиро вдячна))
     
  13. Natasha Amareta

    Natasha Amareta New Member

    Святкували своє Весілля в Ресторані Червона Рута , кухня безподобна. Нам дуже сподобалося, вийшло по 365 грн. з людини, столи гнулися від страв,ми навіть уявити не могли що такі великі порції,що це будить стільки смакоти в нас на столі, багато ще залишилося на поправини!!!!.
     
  14. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Зауважив деяку специфіку проведення виїзної церемонії в ресторані "Панська Гора". Якщо церемонія проводиться в дворику біля тильного входу в ресторан (там де є накриття для фуршетів і т.д.), то неподалік входу є мангал. Відповідно, якщо на ньому готують м'ясо для весілля, то розпалювання відбувається задовго до виїзної церемонії і виїзна церемонія має шанси бути проведеною "в димку". В моєму випадку вітер був, очевидно, в іншу сторону, тому дискомфорту жодного не було, але нареченим-перфекціоністам це потрібно врахувати.

    Ще один відносно побічний ефект цього диму - збудження апетиту гостей, адже запах диму традиційно асоціюється із м'ясом :girl_claping:. Чому "відносно"? Бо, якщо гості чекають недовго, то хороший апетит - це плюс, в протилежному випадку - швидше мінус.

    А у всьому іншому, Панська Гора, як завжди, на висоті - смачна кухня, швидкі вправні офіціанти, злагоджена робота адміністраторів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    хочу залишити свій відгук про Парк-Готель "Акварель", що у Жовкві. Отже з зовні все дуже гарно виглядає. Але:
    1. за рік ціну на людину збільшили на 100 грн.
    2. обслуговування на 0, або просто відсутнє.
    3. адміністратор Андрій, це лише назва, бо нічого путнього від нього почути не можливо, руки починають в нього труситись коли за щось цікавишся.
    5. гостям сказали платити за кока-колу, хоча було куплено 2 ящики напою.
    6. до замовленої качки, соусів так і не принесли.
    7. дітям було замовлена картопля-фрі, звичайно, що не було, а ще 1 дитинка їсть тільки білу їжу, їй замовили млинці, яких теж не принесли.
    8. за "подарунок"-номер для молодят, хотіли оплату, доки не нагадали, що це ж подарунок.
    9. не віддали залишки весільного торту.

    Одним словом, НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. olesiaaaa

    olesiaaaa New Member

    --- дописи об"єднано, 1 Листопад 2016 ---
    Скажіть будь ласка Ваші враження за музичний супровід, лише їхні музиканти і як Вам вони, чи можливі свої?
     
    Останнє редагування: 1 Листопад 2016
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Музичний супровід був наш, їх апаратура.
     
  18. olesiaaaa

    olesiaaaa New Member

    Дякую за відповідь!А, Ви давали "відступні", щоб Ваш гурт грав, якщо так, і це не секрет, то скільки?Бо нам сказали будуть думати, або ж заплатіть повну вартість і тоді "най грають ваші".
    І ще одне запитання щодо їхнього "Козацького столу", як Вам, відповідає ціна тій кількості і якості?
     
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Платили повну вартість їх музикантам, але вони просто не грали, а грали наші. Щодо козацького столу, було достатньо, але вартість висока. Шкода, що в них не можна робити козацький стіл самому.
     
  20. olesiaaaa

    olesiaaaa New Member

    Нам також сказали, що не можна свій грут, але платити 500$, музикантам, які не будуть грати, це звичайно "перебор". Дякую ще раз, шукатимо щось інше, принаймі, ще були приблизно в 20 -ти закладах, але не зустрічали такого, щоб за музику, яка не буде грати платити в повністю та й взагалі платити. Вам також говорили 500 у.о.?
     
    Останнє редагування: 2 Листопад 2016
  21. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Скільки саме платили не знаю. Весілля було не в мене, а в сестри.