У кого де було весілля?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 29 Грудень 2006.

1. levandivka

levandivka З яйцями...

У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ БУЛО весілля (ювілей/ДН/хрестини/роковини). Якщо НЕ БУЛО - читаємо уважно попередні дописи.

Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!

Останнє редагування модератором: 24 Травень 2015
  2. Tamada

Tamada ла-ла-ла

"Соната" на Сихові. Досить великий комплекс - готель, ресторан, банкетний зал, тераса, парковка, дитячий майданчик:
    Зал професійно обладнанний для святкування - є сцена, світлотехніка, паркет на танцювальному майданчику. Я працював на терасі - приміщення, розраховане на 30-40 людей (якщо стіл + танці + фотозона + фуршет, якщо лише столи, то, мабуть, 60-70 помістяться), скляні стіни і дах (дах можна закривати жалюзями), система кондиціювання. Меню не дешеве, але обслуговування на високому рівні, адміністратор Наталія і офіціанти працювали чітко і злагоджено. Попри те, що є готель і житлові будинки недалеко, звук зменшувати не вимагали (а діджей не економив на гучності:)), але після 10 попросили не залишати відчиненими двері. Тераса знаходиться поруч із залом, тож якщо в залі інше свято із музикою, то, мабуть, не дуже зручно, але в нашому випадку зал не використовувався, тому проблем не було. На терасі (як і в ресторані) є телевізори, але, на жаль, використовувати їх для конкурсів або перегляду фото/відео не можна, можна лише орендувати у адміністрації проектор. В великому залі проектор вмонтований в стелю і є висувний екран на сцені.

В комплексі є також караоке і кальян, тож є різні варіанти продовження святкування. Загалом сподобалось, раджу.

• Подобається Подобається x 2
  3. halmi

halmi Active Member

Можливо суб"єктивно, але перше враження при виборі залу:
    вхід - неприємний запах курилки, можливо молодят і гостей заводять з іншого входу (вже не уточнювалося);
    зал - справді великий, але крім гарних стелі і великих вікон для святкування треба весь декор організовувати самому, плюс - доплата за чохли на стільці (перший і єдиний раз, де за таке хотіли гроші), оренда проектора і .. далі не слухали, бо вже й не цікавило
    ціна - недешево і старт від ... грн. передбачає ціну за 1 людину практично в 2 рази вищу..
    одним словом - мені особисто не припало до душі

4. WpylichkaP

WpylichkaP Active Member

ви мали на увазі і в районі теж? бо в Жовкві тільки Акварель, Парк і Стиль, всі вмістять вашу кількість,але що вам вже до смаку

5. Natasha Amareta

Natasha Amareta New Member

Ми дуже довго шукали весільний зал на 120 людей,критеріями були в нас- помірна ціна, так як за власні зароблені кошти без допомоги батьків та родичів, - гарний просторий зал з альтанками та великою територією, ну і смачна кухня.Ми нарешті зупинилися на ресторані червона рута на Сихові, ціна 380 грн.,пропунується 10-холодних закусок та 9 гарячих, алкоголь,солодке,фрукти - можна з собою приносити і деякі страви також дозволені, але необхідно попередньо домовлятися. А знайшли цей ресторан випадково нас запросила співробітниця на своє весілля, і ми вже знаємо кухню що немало важно:girl_smile:

6. wchasluva

wchasluva Well-Known Member

Мені в Сонаті подобається все. І меню і обслуговування. І розміщення (не при дорозі). Є дитячий майданчик. З появою дітей для мене це важливо. І зали.
    Не знаю які зараз умови на банкет в Сонаті. Але в 2015 році святкували чоловіка 30 років то залишились дуже задоволеними.
    Хочу там відсвяткувати синочка 5 років.

Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk

7. Tamada

Tamada ла-ла-ла

В цій темі вже неодноразово хвалили ресторан "Відень" і його адміністратора Зоряна, але долучусь) Меню, обслуговування, як і раніше, на висоті. Кітчен-шоу з фірмовою стравою - як завжди круто. З новинок - відгородили територію від заправки (ще в минулому році, здається), стало затишніше.

Став свідком комічно-мімішної ситуації. Підходить Зорян до фуршетних столів, дивиться на них кілька секунд і, повертаючись до офіціанта, каже:
    - Щось воно мене не радує, давайте щось докладем, щось переставим...
    І офіціанти швиденько "зашуршали")))

Класно, коли людина ставиться до своєї роботи не формально, а справді намагається досягнути найкращого результату.

• Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Musyapaca

Musyapaca New Member

Всім привіт!!! Хочу поділитись позитивним досвідом святкування весілля в ресторані готелю "Нота Бене". Це на Поліщука 78а (район ТЦ "Скриня"). Весілля у нас було велике - 130 осіб, тому вибирали ресторан де б могли розміститись усі і не було б тісно. Нам ідеально підійшов цей ресторан, бо в них два зали, один під святкування інший для танців. Кухня дуже смачна, всі гості були просто в захваті від коронної страви шеф повара. - печене поросятко :)) Класно те, що є двір де можна зробити козацький стіл. Найбільш приємним для нас було, що готель надає безкоштовно номер для молодят в день весілля, де ми звичайно і встигли зробити фотосесію :) 6B3A5352.jpg 6B3A6640.jpg 6B3A6655.jpg 6B3A6659.jpg

• Подобається Подобається x 1
  9. carstasy

carstasy New Member

Всім привіт! Стою перед вибором залу на весілля в районі 60 осіб. На сьогодні зупинилась на ресторані готелю Деліс та готелю Копа(на кільцевій поруч з Пасіками-Зубрицькими). В кого там було весілля чи їздили дивитись ці зали поділіться, будь ласка, своїми враженнями і т. п.:girl_smile:

10. OxyFoxy

OxyFoxy Посиденька-непосида

Про Копу не знаю, але про Деліс є багато негативних відгуків на форумі. Почитайте теми "Не раджу заклади" і, здається, "Чорний список". Щось, пригадую, навіть недавно було.

Надіслано від мого Lenovo A5000, використовуючи Tapatalk

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. carstasy

carstasy New Member

Тепер навіть боюсь туди іти дивитись його. Насправді мене теж здивувало, що ресторан неподалік центрального рацсу і ще й в парку пустий на суботу в сам сезон весіль, коли більшість вже зайняті.
    І ще одне, якщо Вам не важко, то які ресторани ви могли б порадити? Буду дуже Вам вдячна)

12. Arapeta

Arapeta Well-Known Member

Шекспір, якщо фінансово потягнете, мій фаворит. (Деліс був би точно не дешевше)
    Ще Кавальєр бутік, Панська гора, Персей, Акварель тут хвалили.

13. Happy Fiancee

Happy Fiancee Well-Known Member

Я святкувала ДН в Копі. Загалом сподобалося. Уважне ставлення офіціантів та адміністратора, смачна і свіжа їжа. Сам зал досить гарний, територія, альтанки, квіти.
    Та я би вам радила поїздити по тих залах, що ви собі приглянули, і вже на місці подивитись, що підходить, а що ні.
    Про Деліс справді зараз більше поганих відгуків.

14. Alicia

Alicia Well-Known Member

А поряд з копою Рафаель не розглядали?

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

• Подобається Подобається x 1
  15. carstasy

carstasy New Member

на той день він вже замовлений