У кого де було весілля?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 29 Грудень 2006.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ БУЛО весілля (ювілей/ДН/хрестини/роковини). Якщо НЕ БУЛО - читаємо уважно попередні дописи.

    Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!
     
    Останнє редагування модератором: 24 Травень 2015
  2. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    У нас було 120, і то сьогодні ще зустріла коліжанку яка образилася що я її не запросила, так би цілих 160 вийшло
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Такі завжди будуть. Я цим якось не переймалася. :)
    Усі мої подруги, яких запросила і присутність яких для мене була важлива, на жаль, були десь на мовних школах. Так що з мого боку взагалі не було й 20 осіб на весіллі.
     
  4. Горобчик

    Горобчик Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Я там була на весіллі на 110 людей, так танцювали на вулиці. Було не зручно тим, що на вулиці не було на що сісти, таскали крісла з залу, офіціанти спочатку брикалися, але мій чоловік їх поставив на місце, бо я була на 8 міс. вагітності. І ще нормального освітлення не має на вулиці, так гарні романтичні ліхтарики, але оператор таскав за собою прожектор.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    ми просто восени одружувалися і танці на вулиці це було досить ризиковано з нашими львівськими дощами, хоча саме в день одруження було тепло і сонечко
     
  6. Горобчик

    Горобчик Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Я теж на весіллі кан-кан витанцьовувала, жодного танцю не сиділа, хоч була на каблуках, а як гості пішли то я вже і кроку не могла зробити, чоловік на плечах до готелі тащив, надіявся на шлюбну ніч:D :D :D . Зато які фотки класні вийшли з нашими танцями.

    Додано через 2 хвилини
    А тоді і впав дощ, в ночі, в розпал танців, але не знаю як танцювали, бо ми якраз додому зібралися

    Додано через 3 хвилини
    В мене там хресна працює, дуже гарний зал, смачна кхня і оформлення столів. Святкували там татове 50-річчя.
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    В нас було весілля в ресторані "Озеро" (за Львовом, в Глинній Наварії, здається) в літньому залі. Кількість гостей - 210 :cowboy: Щодо самого закладу: дуже вдалий у всіх відношеннях для літнього весілля. По-перше, зал дерев'яний, багато тонованих вікон, кондиціонерів, дуже багато місця для столів і танців (хоча їх краще робити на вулиці), біля ресторану - озеро, зелень, альтанки, лавочки (все, щоб гостям було зручно). Ми ще привезли пластикові столики і стільчики і розставили їх біля фуршетних столів, які теж стояли надворі. Ми довго думали, чи варто, бо тоді гості менше тримаються залу, менше танцюють, але ідея виявилася вдалою: ніхто не напрягався, зотів сидіти - сидів. хотів пити пиво - пив. Все одно постійно танцювала велика кількість гостей.
    Щодо кухні, все було смачно, гарно подано, головне вчасно і без збоїв (я дуже переживала, щоб кухня справилась з такою кількістю гостей), офіціантів було достатньо (по три на кожен стіл). Одним словом, все було ідеально і навіть зі своїм перфекціонізмом, мені не було до чого особливо придертися.
    Правда, було у весіллі 2 мінуси: 1) занадто багато їжі (то не наша вина, мусіли замовити на 170 грн. з людини); 2) дуже швидко пролетів час :sad:
    Все решта - хайлі рікомменд!
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Я думала я одна така "хора", бо в мене було 160 люду!!! Хто ще планує! Плюйте на цьоток, вуйок і т.д. І робіть все для себе! Всім ніколи не догодите і когось обов"язково не запросите! А за великої кількості люду, то там хіба чоловіка ще тре буде шукати!
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    А ми на Тракті Глинянському в "Мачо" (колишня їдальня "Провесня"). Нам казали, що зал на 150 осіб, але нашим 120 гостям було тісно і за столами і танцювати. Але настрою, на щастя, це нікому не зіпсувало:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Марічка

    Марічка Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Класно! Я також туди ходила взнавати (жила в той час з батьками поряд на Туган-Барановського), але там для нас місця замало виявилося... :sad: Весілля планували зробити немаленьке, на 100-120 людей, бо родина велика в обох...

    Весілля відгуляли в їдальні ліцею на Кульпарківській 99. Було недорого (в порівнянні з іншими великими залами на таку кількість людей), багато місця для гостей і окремо в холі перед залом для танців. Кухня була непогана. Але гостям дуже сподобалося те, що ми запросили музикантів зі справжніми інструментами (гітари, клавішні, барабани, саксофон! а не просто "бум-цик-цик і електроніка") і вони співали для нас тільки українські пісні, сучасні і давно забуті!!!! І на весіллі був рідний для нас із чоловіком співочий гурт (15 чол.), в якому ми познайомилися. Вони (і ми з ними) вміють дуже класно бавитися. Так що всім було весело.
     
    • Подобається Подобається x 11
  11. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?


    Та в мене був мінімум цьоток і вуйок, зате було багато молоді, друзів, хороших знайомих з закордону, колег по роботі. Якби запросили всіх, було б напевно 300 :)) Знаєте, я ходної секунди не пошкодувала, що було стільки гостей, весілля було дуже живе і веселе.
    А що чоловіка шукати, ми з ним в той день як прив'язані ходили:))
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Наші весільні фото :)

    І в мене там було 8 серпня 1998 року :)

    Додано через 6 хвилин
    Там і зараз щосуботи і щонеділі бачу весілля :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Там моя двойорідна сестра гуляла в 1993 році 31-го Липня.

    А моя рідна сестра то гуляла в Ювілейному на 700 Річчя. Мо воно тепер інакше називається...[​IMG]
     
  14. Adriana

    Adriana Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    І в мене там буде, у вересні :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    І в нас там було... у вересні...
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    І я там гуляв (правда не на своєму :))...
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Наталочка

    Наталочка Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    А в нас було в липні 2004 року в ресторані Старе Село на Новому Львові. Трохи для наших гостей тіснувато було (120 чоловік), але це найкраще що ми змогли знайти на той час. А в харчовий коледж ми звертались за 8 місяців до весілля, то там вже все зайнято було аж до осені...
     
  18. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Наше весілля ми відгуляли 13 серпня 2005р. у залі,що знаходиться у готелі "Власта"(біля краківського ринку).
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. yulichka

    yulichka Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    То мій рідний район, де я колись жила "за дівки"!:sad:

    Додано через 35 секунд
    А тут я живу тепер!!! :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    А своє відгуляв в новояворівському проф.ліцеї, але навіщо я то кажу - ітак ніхто не знає :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  21. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    то там де мій тамада завучем був чи то інший ліцей?:)